Izmēru tabula! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Izmēru tabula!

Sveika, administrācija!

Vai ir iespēja, ka Jūs izlabojat izmēru tabulu?! Tā neatbilst patiesajiem izmēriem!  Ja, es lieku sludinājumu, es maldinu pircēju.

14 Ответы

> Dace Tālberga

Man arī ir iebildumi par izmēriem...vienmēr esmu uzskatījusi, ka 40.izm.ir L izm.un 38. - M. Kas tas par 40.to M izmēru? Atverskapi.lv ir sava izmēru  tabula. Lai nebūtu vilšanās, vienmēr jāpārjautā izmēri centimetros!

Man liekas, ka pēdējā laikā vispār ir tendence, ka izmēri kļūst mazāki, kas gan šķiet dīvaini. Jo man šobrīd vienlaicīgi skapī stāv džinsi gan uz 36.izmēru, gan 40.izmēru. Un abi der.

Manuprāt, nevajadzīga tēma. Prātā caurskatot savu garderobi (īsto skapi nevis šos sludin), man tur ir pus alfabēts no S līdz XXL - un visi uz 40 izm nevis tāpēc, ka aizrautos ar diētām vai bulcinjām :) Par apaviem tas pats - neredzu jēgu, ka kurpēm ar smailu/spicu purngalu būtu norādīts pilnais iekšpēdas garums. Vienmēr pārjautāju, vai apaviem izmērs atbilst, drēbēm jautāju cm.

Būtu vieglāk orientēties pēc Xs,M,L,XL ..izmeriem:)

> Dress VIP

Būtu vieglāk orientēties pēc Xs,M,L,XL ..izmeriem:)

Aha.. šajā diskusijā jau nevar vienoties, kas ir 40 - M vai L, kur nu vēl ja katra pārdevēja norādīs atšķirīgu burtu, jo viņa TĀ uzskata..

Tikko ieraudziju, ka man 1 maika ir arī XS :) (un man jau viņa izskatās kā oversize)

11 - 14 с 14