padalamies par to kuras ir veikušas maiņu šeit, - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

padalamies par to kuras ir veikušas maiņu šeit,

man pēdējā laikā ir bijuši daudz maiņas darījumi un tiešām veiksmīgi par ko liels prieks ,jo šis ar ir viens no veidiem kā tik pe janām foršām lietiņām un aī pie reizes atbrīvot skapi.LAI VISĀM VEIKSMĪGI DARĪJUMI UN JAUKA ŠI DIENIŅA.Skūpsts

21 Ответы

Skūpsts

Es agrak vispar nemainijos, bet tad izlēmu mēģinat un pagajušo mēnesi bija 3 maiņas un visas veiksmīgas. Man pozitīva pieredze.:)

man bija 2 negativas pieredzes,kad iemainiiju labas mantinjas,man diemzel atsutija ljoti nonesatas,un kuras var nesat vai pa maju,vai pa laukiem=( negativu atsauksmi neliku,bet vairak nesadarbojos vnk ar to meiteni,bet ta mainos,esmu apmierinata,ideals veids ka kaut ko pamainit sava garderobe un daudz neizteret

Man ari ir bijusas daudz un loti pozitivas mainas :) Esmu loti apmierinata

Man ir bijusa vairakas pozitivas mainas, un kadas divas vai tris nevisai veiksmigas, bet esmu prieciga, ka ir iespeja meitenem pamainities ar drebem un var uztaisit kadu rotaciju ar drebem sava skapi!:):):)

Vairaakums maiņas gadījumiem noteikti PLUS, bet ir bijušas arī negatīvas. Tas ir risks un to apzinos, vēl jo vairaak, ja mainies neklaatienē. Aci miedzošs

Исправлено 13.02.2015 18:39

Bijušas vairākas maiņas, visumā veiksmīgas, bet esmu ļoti uzmanīga, jo pašlaik nevaru tikties klātienē, tāpēc mainos pārsvarā tikai ar zināmām pārdevējām un ļoti rūpīgi lasu atsauksmes :) 

Исправлено 13.02.2015 18:53

Man bija divas maiņas,abas reizes piekrītu mainīties aiz garlaicības,mainītas preces atrada jaunas saimniecies,domāju ka vairs nemainīšos,jo lidz galam nesaprotu tā stratēģīju,neesmu iegūvēja,neko labu maiņa man nedeva.Abas meitenes bija godīgas,par ko viņām paldies;)

50:50 veiksmīgas ar neveiksmīgām. Neveiksmīgajās pretī saņemtas nonēsātas drēbes  noteikti neatbilstošas cenai, pēdējais šoks bija, ka bikses, par kurām man bija jāūt pateicīgai, ka atļaus iemainīt pa akcijas cenu 2,50€ nevis 6€ (no tām meitenēm, kurām uz maiņu akcijas neattiecas), saņēmu vēl vairāk izbalējušas nekā tās bikse, ko valkāju pa māju. Nemaz nezināju, ka tik traki var izbalēt..
Nevienai gan neieliku pat neitrālu atsauksmi, bet ir sarakstā, no kurām neko nepirkt un nemainīties.

Man maiņas šķiet interesantas, jo tad var atrast ko jaunu sev un patuksot savu skapi. Ir bijušas visādas maiņas, gan pozitīvas, gan negativas un domāju, ja būs iespēja, tad labprāt mainītos arī tālāk 

1 - 10 с 21