padalamies par to kuras ir veikušas maiņu šeit, - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

padalamies par to kuras ir veikušas maiņu šeit,

man pēdējā laikā ir bijuši daudz maiņas darījumi un tiešām veiksmīgi par ko liels prieks ,jo šis ar ir viens no veidiem kā tik pe janām foršām lietiņām un aī pie reizes atbrīvot skapi.LAI VISĀM VEIKSMĪGI DARĪJUMI UN JAUKA ŠI DIENIŅA.Skūpsts

21 Ответы

Исправлено 14.02.2015 09:48

Mainos reti un tad ļoti izvērtēju lietu kvalitāti.

Исправлено 14.02.2015 09:42

>

Исправлено 14.02.2015 09:41

>

man loti veiksmigi viss shai zinjaa ;)

Man ar veiksmiigi, laba iespeja, mainoties, kmr gaidi pirceejus Smaidīgs

Liels paldies meitenes par jūsu peredzēmSmejošs

es arī mainos. ir bijis tā ka atnāk un žēl mantas kas aizsūtītas prom, bet ja atnāk kaut kas un vienkārši neder neķeru kreņķi, bet lieku tālāk, jo ir daudz meitenes kurām ir citi izmēri.

Veicu mainu tikai klatiene,jo nevelos teret papildus pasta izdevumus un nezinu vai neiesmeres kautko. Lielako dalu reizu mantas ir bijusas labas, ir citreiz sliktaka, vitreiz labaka kvalitate. Bet nekad neesm vilusies.:) 

Neskaitamas reizes esmu mainījuies, pieredze ir loti laba, protams, ir gadijies ari ta , ka apmainitas labas mantas pret kautko neparak labu vai kvalitativu, bet kopuma pieredze tikai pozitiva. :)

Esmu veikusi maiņas citā portālā,ļoti,ļoti reti un pasen.Bija nepieciešamas konkrētas lietas un to arī prasīju.Pārsvarā,protams,sūtīja linkus ar nevajadzīgiem loriņiem.Apmainīju ar to,kas noderēja.Drēbes pret drēbēm vai apaviem nemainu un nemainīšu nekad dzīvē.

11 - 20 с 21