Padalieties ar pieredzi ar epilatoriem. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Padalieties ar pieredzi ar epilatoriem.

Sveikas.

Gatavojos drīzumā iegādāties epilatoru. Esmu sava īstā un vienīgā meklējumos :)

Padalieties, lūdzu, ar pieredzi. Kādas firmas labāk? Vai matiņus izrauj vienreiz nobraucot, vai ir vairākas reizes jābrauc pāri vienai vietai?

 

Vēl jautājums, es pie draudzenes ar epilatoru mēģināju izvaksēt paduses, taču tur kur izrāva matiņu, man izspraucās asins pilīte. Vai Jums arī tā ir bijis? Kas varētu būt par iemeslu? Matiņi nebija gari...

 

Paldies jums mīļš, jau iepriekš! 


8 Ответы


Man ir Philips Satinelle soft epilators - http://www.shavercentre.com/philips_hp6409.html pirkts labu laiku atpakaļ, bet darbojas joprojām labi. Vienmēr būs vairākas reizes jāpārbrauc pāri, jo matiņi ir dažāda garuma, mazākos grūtāk ar pirmo reizi izraut.

Pirmajās reizēs varbūt tā, ka āda izrauto matiņu vietā ir apsārtusi un pat nedaudz parādās asinis, bet ar laiku āda pierod un nekam tādam nevajadzētu būt! Vismaz no manas pieredzes! Ā un padušu matiņus pārāk garus ataudzēt nevajag, tad gan sāpēs ;)


Paldies, Anna, par pieredzi!

 


Sveika! :)

Pašai mājās stāv šāds- http://www.bestpc.lv/philips-hp-6402_00-philips-epilators-satinell-p-35108.html

Viss ko varu ieteikt ir izvēlies tādu kuram ir vairāk “sliedīšu” Kā jau redzi manam sliedītes ir tikai piecas,līdz ar to izrauj mazāk matiņu. Ja godīgi tad šis ir diezgan skaļš , pati šādu vairāk neiegādātos.

Sakarā par tām pumpiņām kas parādās uz ādas nu gan ir atkarīgs no katra cilvēka. Man ir šī problēma,ka kājas pēc tam ir apsārtušas un ļoti jūtīgas,tieši tādēļ no epilatora izvairos. :) Piemēram draudzenei kājas pēc tam nav nedz apsārtušas,nedz jūtīgas. Kā kurai! :)

Vēlu veiksmi izvēlēties pašu piemērotāko savai ādai un gaumei. :)


Lietoju Philips, kvalitāte laba! Par Braun esmu dzirdējusi, ka bieži matiņu saknes neizrauj, bet aplauž :(


Manai draudzenei ir šāds - http://www.verners24.lv/index.php?l=1&c=253&p=93754

Nju viņa saka, ka sāpēs tiešām nevarot just, un ne īpaši arī kutina, nu, protams, kā kurai!

Bet nu šis ir arī padārgs, bet noteikti labs, vismaz pēc manas draudzenes pieredzes! :)


Paldies   L I E L S par pieredzi :)

Es nopirku Remington EP6010, jo tajā ir visvairāk pincetes - 42gab.

Piem. Philips Satinelle ir tikai 20pincetes.

 

 

Ceru, ka drīz varēšu šeit ierakstīt, ka epilators or fantastisks!! :)


Man ir braun http://smodeladmin.ok.by/files/braun_7781_silk_epil_xpressive_2.jpg komplekts, bet modeļa numurs pavecāks, jo pirkts pirms vairākiem gadiem. Strādā labi, bet ik pēc gada vai drīzāk 2 jānomaina galvas, jo sāk sliktāk raut/skūt. Skūšanas galva gan īpaši nepatīk, jo nenoskuj pavisam gludi, bet paliek tādi jau dienu vai 2 atauguši matiņi :/

Kā epilators strādā labi un ar pirmo nemaz nevar izraut visus, jo sāp taču nenormāli. Ar vieglām fiksām kustībām kā ķemējot matu galus var iztīrīt laukumu no matiņiem. Rauj arī superīsus un pārsvarā visi ar saknēm. Kā epilatoram, nav ne vainas. Dažbrīd liekas, ka pat labāk izrauj kā vaksācijā.


Vispār jau reakcijas ir dažādas, pati lietoju Philips, process ir paciešams un ar laiku pierod un apsārtums arī mazinās, taču draudzene šo procesu salīdzināja ar tetovēšanos. Tā kā dažādi.

1 - 8 с 8