Dzīvnieku patversme. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Dzīvnieku patversme.

Sveikas,sesdien biju dzīvnieku patversmē un iesaku katrai no jums ,kurai patīk dzīvnieciņi aizbraukt izstaidzīnāt viņus. Man ienāca prātā šāda ideja ,varbūt ,ka kādas vēlēsies piebiedroties. Man ir doma savākt nevajadzīgas segas,vecas avīzes un aizvest mūsu mazajiem draugiem uz patversmi. Viņiem ļoti noderētu siltas sedziņas būdiņās ,kā ari kaķīšiem kastītēm avīzes. Ko jūs sakat par to ? Varbūt kādai no jums ir šādas nevajadzīgas lietas?Smaidīgs

12 Ответы

Visnotaļ atbalstu un regulāri arī vedu to, kas tur noderēt var. Vislabaak protams ir salmu ķīpas un ruļļi( bet tas rīdziniekam nebūs), jo tie būdās ir vislabākais materiāls, bet arī  siltas  sedziņas, palagi , frotē dvieļi arī der. Tāpat suņu mantiņas kaklasiksnas un pavadiņas, bļodiņas ēdienam, pats ēdiens utt. Super , ja var veltīt savu laiku un iepriecināt suņukus ar pastaigām.

Paldies, ka te izrādās ir arī šādi jauki cilvēki , kā Papaula:), ceru ka ne vienīgā:)

Visnotaļ atbalstu un regulāri arī vedu to, kas tur noderēt var. Vislabaak protams ir salmu ķīpas un ruļļi( bet tas rīdziniekam nebūs), jo tie būdās ir vislabākais materiāls, bet arī  siltas  sedziņas, palagi , frotē dvieļi arī der. Tāpat suņu mantiņas kaklasiksnas un pavadiņas, bļodiņas ēdienam, pats ēdiens utt. Super , ja var veltīt savu laiku un iepriecināt suņukus ar pastaigām.

Paldies, ka te izrādās ir arī šādi jauki cilvēki , kā Papaula:), ceru ka ne vienīgā:)

> fon Raabe

Tad jau varam kopā kādu reizi aizbraukt ,varbūt atradīsies cilvēki ,kuriem būs sedziņas nevajadzīgas un citas lietiņas:))

Doma jauka. Tikai tiem, kas staidzina, vēlos atgādināt, ka suns ir jāsavalda, lai nebojātu pastaigas citiem. Ir satikti visādi interesanti indivīdi, kas uzjautrinās, ja viņiem iedotais suns uzbrūk kādam mājas sunim.

> AdeleKakao

Doma jauka. Tikai tiem, kas staidzina, vēlos atgādināt, ka suns ir jāsavalda, lai nebojātu pastaigas citiem. Ir satikti visādi interesanti indivīdi, kas uzjautrinās, ja viņiem iedotais suns uzbrūk kādam mājas sunim.

Nu suni tev patversmē iedot tādu ,kuru vari novaldīt. Brīnijos,ka nelika izvelēties ,jo slokas patversmē varēju izvēlēties mīluli ar ko staigāt bet ulubelē man piemēroja sunīti. Darbinieki tur rūpējās par to - var redzēt. Man kā sievietei nedeva milzīgu suni ,kuru nevarētu novaldīt. Bet gan tādus kucēniņus un vecus opīšus;))

> Papaula %ATLAIDES%

> AdeleKakao

Nu suni tev patversmē iedot tādu ,kuru vari novaldīt. Brīnijos,ka nelika izvelēties ,jo slokas patversmē varēju izvēlēties mīluli ar ko staigāt bet ulubelē man piemēroja sunīti. Darbinieki tur rūpējās par to - var redzēt. Man kā sievietei nedeva milzīgu suni ,kuru nevarētu novaldīt. Bet gan tādus kucēniņus un vecus opīšus;))

Kas tur slikts ja var pats izvēlēties sunīti?

100%  atbalstu, pati esmu to daudz reizhu dariijusi. iesaku, arii katrai, kura var atļauties un vēlas, ne vien izstaidzināt suņukus, bet arī kādu paņemt pie sevīm uz visiem laikiem, protams, ar domu, ka tiešām spēs parūpēties,  un nekad suns vairs netiks pamests, jo 2x nodevības dzīvniekam būtu par daudz :(

> Aiga S Akcija!

> Papaula %ATLAIDES%

> AdeleKakao

Kas tur slikts ja var pats izvēlēties sunīti?

nekas slikts,es vienkārši sako to ,ka darbiieki redz kāds man būtu piemērots un iedod. Bet nu pati ar esmu izvēlējusies,bet ja nu ir tādas ,kas paņem lielu suni ,saka ,ka novaldīs ,bet beigās nenovalda,tas arī īpaši nav gudri:)) Tāpēc jau ir aizliegts laist suņus vaļā ,jo viņi  var aizbēgt vai uzbrukt citiem suņiem.Tāpēc ir galvenais pirms tam izsecināt,vai tu esi spēīga novaldīt šo sunīti:)Smaidīgs

> saule8888

100%  atbalstu, pati esmu to daudz reizhu dariijusi. iesaku, arii katrai, kura var atļauties un vēlas, ne vien izstaidzināt suņukus, bet arī kādu paņemt pie sevīm uz visiem laikiem, protams, ar domu, ka tiešām spēs parūpēties,  un nekad suns vairs netiks pamests, jo 2x nodevības dzīvniekam būtu par daudz :(

Jā,tas tiešām ir liels gandarījums. Pašai ir balts pūkains kaķīts,paņēmam pirms 4 gadiem no patversmes,bija novārdzis ,slims,nu nedeva cerības ,ka izārstēsim ,jo otrs baltais kaķītis ,kad braucām otro reizi jau patversmē bija nomiris.Bet mums izdevās izglābt savējo ,tagad aug dikti liela un apaļīga.Esmu arī ņēmusi kucēnus uz pagaidu mājām ,kā arī neskaitāmi daudz kaķīšus:))Vislabāk ir tad ,ja tu neļauj aizvest kaķīšus uz patversmi ,bet paturi viņus pie sevis un meklē mājas.Bet ar to meklēšanu arī ir jāuzmanās nekad nevar zināt kāds ir tas cilvēks ,kas grib šo dzīvnieciņu. Tāpēc visvairāk patīk atdot paziiņām ,vismaz zini ,ka par viņu rūpāsies.Bet ir arī tik jauki un laipni cilvēki ,kas vēljoprojām sūta kaķīšu bildītes kā viņi jaunajās mājās ir izaugušiSmaidīgs

1 - 10 с 12