Matu augšana - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Matu augšana

Sveikas meitenes! 

Man ir problēma ar matu augšanu. Esmu izmēģinājusi dažādus matu augšanas līdzekļus, bet tālāk par konkrētu garumu man mati neaug. Pormd kāda gada biju nogriezusi karē griezumu, ar cerību, ka varbūt pēc tam r laiku mati augs garāki, bet nu man viņi neaug garākipar 10cm no pleciem. :(

zinu, ka daudzām meitenēm grūtniecības laikā strauji aug mati, bet atkak esmu izņēmums, pat lietojot augšanas līdzekļus. 

Vai variet kko ieteikt, lai mati augtu? Ļoti gribas garus matis, bet nekādīgi pie viņiem netieku :(

21.08.2013 22:09

Man palīdzēja regulāri nogriezt galiņus,pāris milimeturs,reizi mēnesī aptuveni. Nezinu kādā veidā,bet pēc nogriešanas viņi aug kā traki :D Kā arī vitamīnu lietošana;)

21.08.2013 22:10

Исправлено 21.08.2013 22:12

Man grūtniecības laikā pastiprināti sāka krist laukā un vispār kopējais paskats bija katastrofāls, un es nepārspīlēju... Vienīgais, kas man personīgi palīdzēja, es dzēru 2 mēn pēc kārtas kapsulas, kas domātas matiem, nagiem, ādai. Nutricap saucās, tādā zaļā iepakojumā lkm bija. Maksāja tā normāli, bet bija tā vērts. Tur ir 60 kapsulas (2mēn) bet man ieteica dzert pa divām katru dienu pirms brokastīm. Nesludinu,ka tas ir brīnumlīdzeklis, bet man palīdzēja. Varbūt noder.

21.08.2013 22:14

matu augšanu veicina dadžu eļļa, jālieto regūlāri un mati paliek arī mazliet biezāki

21.08.2013 22:14

Esmu griezusi arī regulāri galus, bet tālāk par konkrētu garumu neaug :(

drsuga mamma bija kaut ko minējusi par nātrēm, bet īsti nesapratu kas un kā. 

Šobrīd pat lietoju masāžas ķemmi no rītiem un vakariem un brīžiem masēju galvu, kutikulu stimulēšanai, bet nekas nemainās :(

un par kādiem vitamīniem tu runā?

21.08.2013 22:17

> cat_nails

Un cik viņa maksā un kur nopirkt?

21.08.2013 22:18

> MaZaRiiTe

nu no natrem taisa matiem skalojamo udeni..svaigas vai kaltetas natres aplej ar verdosu udeni..lauj ievilkties kadu laiku un tad skalo..ipasi pieversoties galvasadas masesanai..

galvas adas masaza ari jebkura briva bridi ir laba lieta..tas uzlabo asinsriti kas labi ietekme matu augsanu:))

bet kkad nesen lasiju viena zurnala ka katram cilvekam ir savs konkrets matu garums..un garakus ne ar kadiem lidzekliem neizaudzes..tikai tik cik lemts :D Nu iznemums varetu but vienig matu pieaudzesana :D

21.08.2013 22:19

> Kristīne

Šobrīd lietoju eļļu, kas satir arī diždadžu sakni, bet par 1,5mēn nekas nav mainījies. Pirms sāku lietot, matis pat nogriezu tajā dienā, kad matiem ātrāk jāaug, bet :(

21.08.2013 22:20

A,B,E vitamīns;) Bet nu tas īstenībā pat ir individuāli-dažiem palīdz,dažiem nē

21.08.2013 22:22

> Take A SMILE

Man jau arī to teica, bet negribu tam ticēt. Agrāk bija ļoti gari mati. Mamma nogrieza un nu auga apmēram līdz krūšu galu garumam. Nogriezu karē un vairāk pat tādu garumu nevaru dabūt atpakaļ :(

bet plds. šo nātru kompozīciju būs jāpamēģina- varbūt kas msinīsies.

21.08.2013 22:23

> BeBe

dzerot B vitamīnu, man ir slikti :D nezinu kāpēc tā... :( bet plds. Paskatīšos aptiekā vai pārējos  var iegādāties atsevišķi

1 - 10 с 59