Matu augšana - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Matu augšana

Sveikas meitenes! 

Man ir problēma ar matu augšanu. Esmu izmēģinājusi dažādus matu augšanas līdzekļus, bet tālāk par konkrētu garumu man mati neaug. Pormd kāda gada biju nogriezusi karē griezumu, ar cerību, ka varbūt pēc tam r laiku mati augs garāki, bet nu man viņi neaug garākipar 10cm no pleciem. :(

zinu, ka daudzām meitenēm grūtniecības laikā strauji aug mati, bet atkak esmu izņēmums, pat lietojot augšanas līdzekļus. 

Vai variet kko ieteikt, lai mati augtu? Ļoti gribas garus matis, bet nekādīgi pie viņiem netieku :(

21.08.2013 22:29

> MaZaRiiTe

nu dadzu saknju novarijums ari ir labs:) kkad jaiet rakt pie kaiminjiem..varesu padalities ar so briinumu lai nav japerk:)

man savukart ir taa ka nespeju vien piekrasot saknes-ka nokraso taa jau pec nedelas tads kuskis ataudzis.. :D 2-3cm menesi.. neko ipasu nedaru laikko stimuleetu:D

21.08.2013 22:33

Nopērkami viņi ir aptiekā, un maksā viens iepakojums ap 11ls. Vismaz tā maksāja pirms 5 gadiem... 

21.08.2013 22:34

> Take A SMILE

Man atkal ir tā, ka max 3x gadā saknes jākrāso, jo nekas neaug. :) :D

būtu jau labi, bet es pat nezināju, ka dadži aug zemē :D

21.08.2013 22:35

> cat_nails

Tātad viens iepakojums ir domāts 2mēn.? 

21.08.2013 22:37

Man arī neaug par noteikto garumu garāki mati.. ~6 gadus centos izaudzēt un neizdevās ar visām karstajām šķērēm (vai varbūt karstās šķēres tomēr dažus centimetrus palīdzeja ataudzēt..?), tad novembrī aizgāju uz karsto žileti un nogireza milzīgu gabalu, tūlīt jau gads būs riņķī, bet pat iepriekšējo garumu atgūt neizdodas. Tagad matus griežu ar pašas iegadāto karsto žileti (karstās šķēres par dārgu) augošā mēnesfazē un tikai tad, kad gali jau stipri pabiruši. Protams, vēl joprojam ar labiem līdzekļiem kopju etc.

Tiesa man pēc visas apgriešanas tagad ir 61cm, no pakauša mērot, agrāk bija ap 66cm un vispār jau ~7gadus ir sapnis par matiem līdz dibenam, bet gēniem neko nepadarīsi. Esmu izmēģinājusi prakstiski visu, iesaku pieņemt skarbo realitāti ;D

21.08.2013 22:39

Jā... bet efektīvāk noteikti būs, ja varbūt to mēnesi padzert pa divām kapsulām, kā to ieteica man.

21.08.2013 22:39

> MaZaRiiTe

nu dadzu saknes iz zemes naak :D

ja ir iespeeja rakt..tad jaroki..tas ir superigakais lidzeklis-gan stiprina matu gan stimule augsanu ;)

21.08.2013 22:41

> Take A SMILE

Es pat nezinu kur meklēt dadžus :D

21.08.2013 22:45

> Inky

Nu man tāpat, tikai man pat par tādu garumu laikam nesapņot. Es arī jau ilgi par to sapņoju, bet cīnīšos tāpat par to, lai kkad dabūtu viņus garus :D mēģināšu visu, jo zinu, ka ir lietas, kas kkādiem matiem neder un ir lietas, kas der. Grūti jau pašam zināt to, tāpēc mēģināšu tāpat vēl... :D

21.08.2013 22:46

> cat_nails

Paldies. Noteikti izmēģināšu un ceru, ka palīdzēs. Esmu arī dārgāk pirkusi visādus "sūdus" un labums nav bijis :D

11 - 20 с 59