Matu augšana - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Matu augšana

Sveikas meitenes! 

Man ir problēma ar matu augšanu. Esmu izmēģinājusi dažādus matu augšanas līdzekļus, bet tālāk par konkrētu garumu man mati neaug. Pormd kāda gada biju nogriezusi karē griezumu, ar cerību, ka varbūt pēc tam r laiku mati augs garāki, bet nu man viņi neaug garākipar 10cm no pleciem. :(

zinu, ka daudzām meitenēm grūtniecības laikā strauji aug mati, bet atkak esmu izņēmums, pat lietojot augšanas līdzekļus. 

Vai variet kko ieteikt, lai mati augtu? Ļoti gribas garus matis, bet nekādīgi pie viņiem netieku :(

21.08.2013 23:16

Negribu sabaidīt,bet kad bērniņš piedzimis,mati var strauji izkrist, mani tas noveda līdz izmisumam! Taču tas ne visām, bet pajautā mammai,māsai vai vienalga kurai radiniecei kā ir bijis pēc bēbīša piedzimšanas ar matiem, jo manai mātei ar pirmo un pēdējo bērnu mati izkrita.

Tagad esmu atkopusies,mati ir gari un nedaudz kuplāki,nekā salīdzinot ,teiksim ar pagājušā gada oktobri! :)

21.08.2013 23:33

Es pusotru gadu pirms katras mazgāšanas reizes liku dažādas eļļiņas uz saknēm un visā matu garumā,atstāju pat uz nakti+dzēru dažādus vitamīnus,ko meitenes forumos iesaka,bet rezultātā nekas īpaši nemainījās.Biju reāli apsēsta ar to,ka gribu,lai mati aug ātrāk.Arī sprejus augšani lietoju,bet reāli tagad atmetu tam visam ar roku un vienkārši par matu augšanu vairs nedomāju+lietoju savam matu tipam atbilstošus profesionālos kopšanas līdzekļus un rezultātā mati aug.

Ātrāk mati neaugs,ja ģenētikais mantojums Tev to nav paredzējis. Svarīgi jau arī tas,lai ataugušie mati un matu gali nelūzt-par to visu pilnīgi apmierinoši var parūpēties labi kopšanas līdzekļi.

Lai veicas :)

22.08.2013 10:30

> Lenii

Cik zinu, tad daudzaam ar to ir problēmas un tas saistīts tieši ar barošanas periodu. Ceru, ka pat ja kkas kritīs, ka ataugs normaali. :))

> Diana

Man ir taa, ka es tikai pēdējo divu gadu garumaa cenšos lietot viskko - šampūnus, eļļiņas, kapsulas, sprayus utt. Nelietoju jau visu kopaa, bet mainu šīs lietas, ar cerību, ka kaada palīdzēs. Saaku lietot tikai taapēc, ka mati garaaki neauga.

Pirms 2 mēn.tikai atradu arī šampūnu, matu masku un balzaamu, kas piemēroti maniem matiem, bet daļēji maac šaubas, ka varbūt man taa liekas grūtniecības dēļ. Pirms tam vismaz 2gadus mainīju līdzekļus, lai atrastu saviem matiem piemērotaako, kas tiešaam uzlabo matus.

Paldies!

22.08.2013 10:44

var iziet placentas kursu, bet iesaku labāk masku, bet vari pie reizes lietot ampulas - 5ls aptiekas, maska gan dargāka. 

+ es tagad dzeru katru ritu nakts sveču eļļu tabletes.

+ mazgāju ar Indola produkciju matus augšanai un atjaunošanai. varu teikt ka divu mēnešu laikā redzu jau atšķirību! 

22.08.2013 10:49

> MaZaRiiTe

Bet ta kā esi mazuļa gaidībās, nezinu vai kādi līdzekļi līdzēs - šajā laikā organisms lielākoties visu atgrūž un pats ražo ko vajag un aizsargā ko var :) Tajā laikā biju blondīne, bet tā kā tad arī bija visādas aizstāvēšanas bargas žūrījas priekšā, bija jāizskatās kā cilvēkam :D - nolēmu nokrāsot ataugušās saknes. Labāk nebūtu to darījusi - ar balinātāju tik dzeltenīgi mati iznāca neka parasti,kaut gan lietoju tādu pašu līdzekli kā pirms tam, kad laidu matu tonīti pa virsu, nedaudz labāk izskatījās,taču ļoti ātri izmazgājās viss! :o Organisms man uzmeta :D

Mati tad bija kupli,spīdīgi, taču nedaudz sausi, pēc bēbīša piedzimšanas pagāja kādi 2 mēneši un tad tik sākās krišana...Jēziņ.

22.08.2013 11:01

Man atkal bija taa ,tad ,kad krasoju blondus matus izaug liidz plecam un viss,nokrasoju tumsus un liekas kad tiri labi izaug,ja veel klat lieto Dzintara ellu matu augsanai rezultats ir ok,jo lai kadus balzamus un ellas neliktu blondaam krasam tomeer ir kaut kada sperga klaat kas sausina i matus i matu saknes,vienigi ja iet pie laba friziera un ar dargu krasu kraso,varbut tad rezultaats ir ok....

22.08.2013 11:05

> Annette

Kaadu laiku atpakaļ lietoju frizieru veikalaa iegaadaatu masku, arī ap 5ls un kapsulas, kas jaajauc kopaa - nepalīdzēja.

> Lenii

Man līdz bērniņa piedzimšanai ir vēl 3 mēneši, taapēc varbūt paklausīt tevi un tos 3 mēnešus nelietot neko. Varbūt tad kas uzlabosies. Un pēc tam, kad beigšu barot mazuli, atkal saakt lietot kko, jo dažas metodes man jau šeit ir iepatikušaas un gribu izmēģinaat. Smaidīgs

22.08.2013 13:06

man arī jau kadus 3 gadus noteikti mati vairs neaug garaki, bija pari krutim, nogriezu un she tev, neaug vairs vispaar, slimojos ar plaushu karsoni-mati saka krist laukaa no antibiotikam, reali palika gandriz ka zengalvinja neparspilejot...shausmas, kops ta ir pagajis gads, maati ir lidz pleciem gandriz. un tas ir loti maz.

22.08.2013 13:08

> Alise353

piekriitu, zinu tikai 1 meiteni, kurai ir skaisti gari blondi SAVEEJIE mati, skaisti! bet man vairs tadi nebus, tapec sobriid jau esmu celaa uz dabiigaas matu krassas atgusanu, jo manupraat tumsi man nepiestav. un nekadi lidzekli ari man nav palidzejusi. kops matus nekrasoju (apmeram 8 menesi jau) un netaisnoju, mati ir daudz labaaki un mikstaaki. 

isti negribas tos dabigos, jo ir tadi gaishi peleki, laigan krasa ir smuka (peleks ar brunu kkaa kopaa, smuki) blondus es vairs nekad dzive nekrasosu, jo tie mati izskatas vienkarsi pec putnu ligzdas! :D

22.08.2013 13:09

> A.

Jūtu līdzi! Ņemot vēraa to, ka esi slimojusi un bijusi zēngalviņa, tad tas skaitaas daudz, ja ir ataudzis taads garums.

21 - 30 с 59