Matu augšana - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Matu augšana

Sveikas meitenes! 

Man ir problēma ar matu augšanu. Esmu izmēģinājusi dažādus matu augšanas līdzekļus, bet tālāk par konkrētu garumu man mati neaug. Pormd kāda gada biju nogriezusi karē griezumu, ar cerību, ka varbūt pēc tam r laiku mati augs garāki, bet nu man viņi neaug garākipar 10cm no pleciem. :(

zinu, ka daudzām meitenēm grūtniecības laikā strauji aug mati, bet atkak esmu izņēmums, pat lietojot augšanas līdzekļus. 

Vai variet kko ieteikt, lai mati augtu? Ļoti gribas garus matis, bet nekādīgi pie viņiem netieku :(

27.08.2013 10:19

Man grūtniecības laikā mati tiešām kļuva biezāki. Tā esot, ka grūtniecības laikā matu izkrišana apstājas, bet pēc tam izkrīt visi mati, kas pa grūtniecības laiku palika augot, līdz ar to rodas iespaids, ka puse galvas matu izkrīt, patiesībā tie esot tie mati, kas grūtniecības laikā nekrita ārā... Tagad sāku dzert grūtnieču vitamīnus, lai uzņemtu papildus vitamīnus Smaidīgs

man tas pats :D neaug garāki -gali paliek nesmuki un tad atkal nogriežu -nekādā jēgā :D 

grūtniecības laikā gan izauga par 20 cm garāki,ar visu to ka katru mēnesi apgriezu :D bet nu pēc dzemdībām hormonu ieteikmē nogriezu -NEKAD TĀ NEDARIET Smejošs

27.08.2013 10:35

Iesaku izmēģināt Krila eļļu, man mati gada laikā izauga pa 15 cm. Un ne tikai matu stāvoklis uzlabojās, bet arī nagu un āda kļuva maiga un bez defektiem.Skūpsts

27.08.2013 10:37

> nesson

Kur šo eļļu var nopirkt un cik apmēram maksaa?

27.08.2013 10:37

Es taa skatos, ka mums te gandrīz visaam ir bērni Smaidīgs Vēsais

27.08.2013 10:57

> MaZaRiiTe

tā izskatās Smejošs

27.08.2013 11:03

Man pašai ļoti patika Baldones dūņu šampūns! Rezultats tiešam bija redzams, jo mati palika biezaki un auga veselīgaki un garaki. Maksa 8,90 Ls BDK veikalos vai pie izplatītajiem. Vel jau ir ari klat tads pats kondicionieris, bet es mazgaju tikai ar šo dūņu šampūnu un bija labs rezultats :)

27.08.2013 11:05

> kristy

Man laikam žēk būs tērēt tik daudz par šampūnu, bet paldies. :)

27.08.2013 11:33

Ka ar galvas adas masažu un citiem knifiņiem? Un nezinu vai tas ir izdomajums, bet esmu lasījusi ka dažam pēc karē frizūras mati vairs neataug diez ko gari- matu īpatnība vai kas?!

Pašai mati ataug diezgan aši un laikam šampūnus un citas lietas nevarēšu ieteikt.

27.08.2013 11:37

> ddace

Vienu brīdi draugs man masēja galvu gandrīz katru dienu paaris mēnešus, bet rezultaatu no ikdienas nejutu. :( Taapat esmu nopirkusi ķemmi, kas palīdz matiem augt un lietoju kaa noteikts, bet nekaa. :( Jau kaadus 3 mēnešus mati paliek noteikta garuma un viss.

Aizmugure pēc karē atauga aatri, bet priekša nē. Rezultaataa visi mati ir vienaada garuma un pēc matu griešanas (kad ieteicams bija griezt, lai aatraak augtu), atauga tikai kaadi 3cm un viss. :(

31 - 40 с 59