Matu augšana - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Matu augšana

Sveikas meitenes! 

Man ir problēma ar matu augšanu. Esmu izmēģinājusi dažādus matu augšanas līdzekļus, bet tālāk par konkrētu garumu man mati neaug. Pormd kāda gada biju nogriezusi karē griezumu, ar cerību, ka varbūt pēc tam r laiku mati augs garāki, bet nu man viņi neaug garākipar 10cm no pleciem. :(

zinu, ka daudzām meitenēm grūtniecības laikā strauji aug mati, bet atkak esmu izņēmums, pat lietojot augšanas līdzekļus. 

Vai variet kko ieteikt, lai mati augtu? Ļoti gribas garus matis, bet nekādīgi pie viņiem netieku :(

27.08.2013 11:43

Varbūt aiziet pie kada tiešam laba friziera uz konsultaciju? Varbūt atradīsiet kadu risinajumu, pirms izmēģinat visus darga gala šampūnus u.t.t

Visu diskusiju neizlasīju, bet ka ar Siberika un Multiluksa produkciju? Visas ampuliņas matu atrakai augšanai un citi līdzekļi? Mani mati krievu ražojuma matu kosmētiku pieņem daudz labak un liekas tai tiešam ir rezultats. Un cena atļauj eksperimentēt.

27.08.2013 11:53

Sveikas. Tā kā šeit gāja runa par dadža saknēm un tā, tad tā arī nav īsti liela problēma. Pati lietoju īsto dadžu eļļu, ''Farmacētiskā ELFA'' fabrika, līdzeklis nr.1 pret matu izkrišanu un cit problēmām.Novērš blaugznas ,uzlabo galvas ādas stāvokli dažādos saslimšanas gadījumos,  atjauno vāju un bojātu matu struktūru pēc krāsošanas un ķīmiskās ieveidošanas.Nopērkams liekas jeb kurā aptiekā, cena kādā es iegādājos ir 2.83 LVL. Nav dārgi un rezultāts ir tiešām labs. Vienīgā ķēpīgā padarīšana ir eļļas turēšana matos zem polietilēna cepurītes un dvieļa 2-3 h. Tas ir variants visām, kuras nedēļā trīs dienas var atlicināt sev šo laiku , pieņemsim, sevis palutināšanai.

Jauku dienu. Smaidīgs

27.08.2013 12:07

> Atlaides.

Sveika! Cik noprotu, tad šī eļļa nepalīdz matiem augt, ja?

> ddace

Maniem matiem nepatīk gandrīz visa Drogas kosmētika - nesen tikai atradu savu šampūnu, kondicionieri, bet baidos, ka varbūt arī nē, jo esmu gaidībaas. Krievu ražojumi man parasti nepalīdz, bet zinu, ka mani mati pieņem vēl Garnier produkciju. Daargie šampūni man parasti neko nedod vai ir sabojaajuši matus, jo ir bijuši par stipru. 

nedaudz paciešām palīdz -olīveļļa, un ķemmīte ar metāla sariem-uzlabo asinriti galvā līdzarto paātrina matu augšanu Vēsais

27.08.2013 12:45

> RiGa-Centrs*

Nezinaaju, ka olīveļļa palīdz matu augšanai, bet zinu, ka tas ir viens no retajiem produktiem, kas maniem matiem palīdz. :)

esot tads fakts (nu nezinu cik tur daudz taisniba) ...Ka matu apgriesana, lai tie augtu atrak ir tikai mits un ta neesot patiesiba un atrak tie neaugot.

30.08.2013 23:56

varbut tu esi par daudz apsesta ar matu augsanu un tapec neaug? zinu, ka daudzas lietas nesanak un nesanak lidz atmetar roku un aizmirsts, tad paradas rezultats. tas pats ar pazudusham mantam. :D vnk aizmirsti un pierodi, varbut saks augt. :)

30.08.2013 23:59

> elza

Nu jau nelietoju neko, jo ceru, ka gaidiibaas augs :) Apsēsta neesmu, jo ir reizes, kad aizmirstu par līdzekļiem un nelieku neko. Ja būtu apsēsta, tad visu laiku par to atcerētos. ;)

31.08.2013 00:08

> MaZaRiiTe

a matus kraso? 

31.08.2013 00:09

> jaunas drebes... ieskaties..

Maksimums 3x gadaa balinu šķipsnas. :)

41 - 50 с 59