Darba devēja attieksme - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Darba devēja attieksme

1.dekrēts un uzreiz 2.dekrēts.

Vēlētos uzzināt to māmiņu pieredzi, kurām starpība starp bērniem ir pavisam neliela, t.i., aizgājāt vienā dekrētā, pēc tam uzreiz pieteicās otrs mazais vai arī pavisam uz neilgu laiku izgājāt darbā un tad pieteicās otrs mazais. Ja strādājat valsts sektorā, varbūt attieksme ir vienkāršāka/citādāka, bet kā veicās tām māmiņām, kuras strādāja privātajā sektorā? Pie tam - visdrīzāk jūsu prombūtnes laikā tika pieņemts jauns darbinieks, tad jūs „atgriežaties” uz dažiem mēnešiem un atkal dodaties dekrētā! Sanāk, ka darba devējam „jāuztur” jūsu vakance pirms dodaties 2.dekrētā, neatlaižot ne jūs, ne jūsu vietā pieņemto darbinieku. Kāda bija vadības un kolēģu attieksme? Kā bija atgriezties darbā pēc 2. dekrēta? Jūs paturēja tajā pašā pozīcijā? Ja ņem vērā, ka darbinieks, kurš aizstāja jūs, tagad ir daudz kompetentāks, jo strādājis pēdējos ~3 gadus, bet jūs tagad "no jauna ir jāapmāca" ar jaunumiem utt.


2 Ответы

Arī valsts sektorā īpaši par šādu situāciju nepriecājas :D

Manā vietā nevienu citu nepieņēma, pienākumus "izdalīja" kolēģiem.
Protams,ka tiešā priekšniece nebija sajūsmā par jaunumiem, jo vnk gaidīja atpakaļ mani kā darbinieci, bet kopumā attieksme bija normāla.
Nācās gan no darba aiziet pēc otrā BKA, jo pārvācos uz citu pilsētu, bet joprojām gaida mani darbā, ja situācija mainītos. Un piedāvāja pusslodzi, ko iespējams kkad izmantošu.
Tā kā viss atkarīgs no priekšniecības.

1 - 2 с 2