Kā iepakot pasūtījumu? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Kā iepakot pasūtījumu?

Tulīt iešu iepakot cietu somu caur Omniva pakomatiem, bet nevaru saprast, kaa labaak to iepakot? Parasti drēbes iepakoju tajaa pasta sūtaamajaa lielajaa aploksnē, bet soma jau tur neielīdīs.

Kaadai ir ideja - kur lai iepakoju?

16 Ответы

piemekle kartona kastiti,ja nav kur dabut,var ietit stingraka,biezaka iepirkuma maisina un notit ar skocu.man ta pacinas suta,un es tapat.

Es parasti pakoju Stingros iesaiņojuma papīros (der arī da'vanu), dāvanu maisos, kārtīgi visu nolīmējot, vai, ja nav nekā tada pa rokai, kādu glītāku maisu (ne rimi, ne maximas, visticamāk kādu apģērbu veikala iepakojumu) un tad ar skoču pārtinu tā, lai neviens nevar ielūkoties pa ceļam :)

melnaa maisaa, un notin ar plato limlentu

Paldies :)))

Vai tur sver tos sūtījumus un tad saka cik maksās? Piemēram, ja gribu stīpiņu sūtīt. 

Te kadreiz gaja diskusija par iepakojumiem...ir meitenes,kas perk specialus maisinus,iepakojumus,kuros nosutit pacinu...ja,ir jau skaisti,bet...sainojot vala pacinu,tas iepakojums tapat tiek saplests,vismaz man ta ir un domaju nav jegas vel pirkt speciali iepakojumu,jo sutisana jau tapat nav leta.Ne,nu es ari protams censos gliti iesainot preci,bet specialus maisinus utt.gan neperku.

Es perku drogas maisinus zalganos lielospa 12 centi un ir ok!!!!!

Es parasti leiku iepirkumu maisiņos,kārtīgi aplīmēju ar skoču un viss. :) Vai jau maza prece,tad dāvanu maisiņā lieku.

> loti_labas_lietinas

Vai tur sver tos sūtījumus un tad saka cik maksās? Piemēram, ja gribu stīpiņu sūtīt. 

Tas nav pasts , bet gan terminālis , kurā nekas nav jāsver . Mazākais terminālis maksā 2,59 eiro .

Un cik man maksās ne ļoti tālu nosūtīt nieciņu?

1 - 10 с 16