tievesanas zales-atsauksmes - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

tievesanas zales-atsauksmes

http://atlaizucentrs.com/veseliba/green-coffee-dmts-13/

Vai kada ir pasutijusi sis zales, atsauksmes!? dargas vinas ari nav, vai tiesam par tadu cenu var notievet neko nedarot??

23 Ответы

Notievet var sportojot un ieverojot dietu-pareizs uzturs, nekas cits nepalidzes!

Vai Tu gribi sabeigt iekšas? Labāk būt veselīgai.:) Ir mēģināts ,nožēloju un neiesaku. Sargi iekšiņas!

Meitene neko negrib, viņa vienkārši pajautāja :) Pēc personīgās pieredzes varu teikt, ka visefektīgākā tievēšana bija, kad izoperēja žultspūsli - ne vairs varēja pieēsties, ne ieēst ko treknāku :)) 

Tā lapa ir tik smieklīga, tik samākslota un nevienu no cilvēkiem draugos neatradīsi, jo visiem viss no gaisa izgrudrots, bildes arī internacionālas ;D

Esmu lietojusi.Nu jaasaka-kaa piilei uudens:).Ieksas nesabeidzu,eest gribeejaas taapat,neviens kg."nenodega".Efekts-0%,tikai veejaa izmesta nauda:(

Notievēt neko nedarot var, bet tikai ar vienu paņēmienu - neko neēdot :D

Jebkuras brīnumtabletes ir tikai mārketings - ja būtu iedarbība, tad šāds ražojums strauji kļūtu populārs un uz zemeslodes vairs nebūtu cilvēku ar liekajiem kilogramiem :) 

Ceļš uz skaistu augumu ietver "atklausīto" frāzi: fiziskas aktivitātes + sabalansēts uzturs :)

> Scheisse

Jebkuras brīnumtabletes ir tikai mārketings - ja būtu iedarbība, tad šāds ražojums strauji kļūtu populārs un uz zemeslodes vairs nebūtu cilvēku ar liekajiem kilogramiem :) 

Ceļš uz skaistu augumu ietver "atklausīto" frāzi: fiziskas aktivitātes + sabalansēts uzturs :)

Bet ej Tu pasaki tam resnajam cilvēkam, lai aiziet izkustās un dara to regulāri, uzreiz apvainojas un ielien stūrī un turpina ēst vēl vairāk. Un tad sāk meklēt vieglāko ceļu visādas brīnumtabletītes ko dzert, nedomājot ko var tās nodarīt ķermenim, vielmaiņai, sirdij utt.

> Aiga S Akcija!

> Scheisse

Bet ej Tu pasaki tam resnajam cilvēkam, lai aiziet izkustās un dara to regulāri, uzreiz apvainojas un ielien stūrī un turpina ēst vēl vairāk. Un tad sāk meklēt vieglāko ceļu visādas brīnumtabletītes ko dzert, nedomājot ko var tās nodarīt ķermenim, vielmaiņai, sirdij utt.

ha ha haa! :D smejos par to resno cilveku. Ne es neesmu nenoramli resna , man ir uzaudzis vederins un spekitis gurnos...bet tev taisnuba, reali ir slinkums kko darit tads besis. nedzivoju vairs pilseta un uz zaliti vai baseinu aiziet nevaru.. mekleju vieglako celu..:D 

> Drupatiņa

> Aiga S Akcija!

> Scheisse

ha ha haa! :D smejos par to resno cilveku. Ne es neesmu nenoramli resna , man ir uzaudzis vederins un spekitis gurnos...bet tev taisnuba, reali ir slinkums kko darit tads besis. nedzivoju vairs pilseta un uz zaliti vai baseinu aiziet nevaru.. mekleju vieglako celu..:D 

var bez zaales iztikt, atrodi youtube vingrinaajumus tieši priekš vēdera, un aiziet :D

1 - 10 с 23