tievesanas zales-atsauksmes - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

tievesanas zales-atsauksmes

http://atlaizucentrs.com/veseliba/green-coffee-dmts-13/

Vai kada ir pasutijusi sis zales, atsauksmes!? dargas vinas ari nav, vai tiesam par tadu cenu var notievet neko nedarot??

23 Ответы

Sveika.

Mana mama pasutija šo green coffe. izdzera abas bundzinsas nu vienigais uzlabojums kas bij vinai bij visu laiku caureja :D aizgaja pie arsta dakters pec analizem visam pateica ka kungim mikraflora noesta un ka sis zales nemaz nav tik labas resniem cilvekiem.

Šobrid es mammu pielauzu apsesties uz Dikana dietas-ed galu visu dienu,tu nejuti izsalkumu,vari est daudz ko bet protams no daudz ka ir jaatsakas.

Pasreizejais rezultats- no 24oktobra lidz 27febr nomesti 26 kilogrami.

Daktere šokaa,spiediens neleka,kajas un kauli nesap,analizes ka jaunai meitenei.

> kika

Meitene neko negrib, viņa vienkārši pajautāja :) Pēc personīgās pieredzes varu teikt, ka visefektīgākā tievēšana bija, kad izoperēja žultspūsli - ne vairs varēja pieēsties, ne ieēst ko treknāku :)) 

cik tas maksaa? :D es ari gribu. :D pec dzemdibam zaudeju 11kg,bet sobrid esmu uznemusi 2kg ;( bet negribas tos 2kg :D

galu est visu dienu? 

Tās zāles ir murgs pēdējais kādu 1,5 gadu atpakaļ arī apmāta ar  tievēšanu nopirku, tā kā pēc meitas piedzimšanas svars ļoti pieauga nezināju kur likties! Iegādājos pa 32 Ls tās ir īstākās muļķības!! Sāku diētas ievērot un viss ok jau ir 13kg pazuduši un jūtos daudz labāk:)) 

> Drupatiņa

galu est visu dienu? 

Ja,protams ne ceptu. zivis,garneles,pec menesa jau vari est darzenus,nu super, mama kura nevareja sanemties. sobrid ir vnk staraa. vina nekad nejuut izsalkumu.

Mans komentars nekada zina nav par teemas autori, bet atvainojos cik tupam ir jabut, lai ticetu notievesanas zàleem. Ja tadas tiesam butu tad lieka svara nebutu nevienam :) Visiedarbigakais lidzeklis ir uzturs pirmam kartam un tad fiziska aktivitate, ta nu tas ir un shaja zina neviens riteni no jauna neizgudros.

Netici tam, ko raksta medijos. Tas ir tikai bizness.

Labākās zāles ir pagriezt riņķi, presītes, var kādu termo tievēšanas krēmu palietot un puncis ar gurniem būs gatavs vasarai. Var pieķert klāt Dikāna diētu.

Es atkal ielienu 34 izmēra skinny džinsos :)

> Drupatiņa

> Aiga S Akcija!

> Scheisse

Notievēt neko nedarot var, bet tikai ar vienu paņēmienu - neko neēdot :D

Jebkuras brīnumtabletes ir tikai mārketings - ja būtu iedarbība, tad šāds ražojums strauji kļūtu populārs un uz zemeslodes vairs nebūtu cilvēku ar liekajiem kilogramiem :) 

Ceļš uz skaistu augumu ietver "atklausīto" frāzi: fiziskas aktivitātes + sabalansēts uzturs :)

Bet ej Tu pasaki tam resnajam cilvēkam, lai aiziet izkustās un dara to regulāri, uzreiz apvainojas un ielien stūrī un turpina ēst vēl vairāk. Un tad sāk meklēt vieglāko ceļu visādas brīnumtabletītes ko dzert, nedomājot ko var tās nodarīt ķermenim, vielmaiņai, sirdij utt.

ha ha haa! :D smejos par to resno cilveku. Ne es neesmu nenoramli resna , man ir uzaudzis vederins un spekitis gurnos...bet tev taisnuba, reali ir slinkums kko darit tads besis. nedzivoju vairs pilseta un uz zaliti vai baseinu aiziet nevaru.. mekleju vieglako celu..:D 

Es dzīvoju Rīgā, uz sporta zālēm un baseiniem neeju, es skrienu brīvā dabā, man tā labāk patīk.

> Drupatiņa

> Aiga S Akcija!

> Scheisse

Notievēt neko nedarot var, bet tikai ar vienu paņēmienu - neko neēdot :D

Jebkuras brīnumtabletes ir tikai mārketings - ja būtu iedarbība, tad šāds ražojums strauji kļūtu populārs un uz zemeslodes vairs nebūtu cilvēku ar liekajiem kilogramiem :) 

Ceļš uz skaistu augumu ietver "atklausīto" frāzi: fiziskas aktivitātes + sabalansēts uzturs :)

Bet ej Tu pasaki tam resnajam cilvēkam, lai aiziet izkustās un dara to regulāri, uzreiz apvainojas un ielien stūrī un turpina ēst vēl vairāk. Un tad sāk meklēt vieglāko ceļu visādas brīnumtabletītes ko dzert, nedomājot ko var tās nodarīt ķermenim, vielmaiņai, sirdij utt.

ha ha haa! :D smejos par to resno cilveku. Ne es neesmu nenoramli resna , man ir uzaudzis vederins un spekitis gurnos...bet tev taisnuba, reali ir slinkums kko darit tads besis. nedzivoju vairs pilseta un uz zaliti vai baseinu aiziet nevaru.. mekleju vieglako celu..:D 

Ideāli, ja nedzīvo pilsētā - velosports! Perfecto!

11 - 20 с 23