aliexpress- cik ilgi? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

aliexpress- cik ilgi?

Jautājums tāds- te jau bieži dāmas pasūta- cik ilgā laikā piegādā drēbes/ bērnu drēbes? Mums vadiņi un citādi elektro štrunti 2 nedēļās atnāca, bet ir dzirdēts, ka arī 2 mēneši gadās..

7 Ответы

Manuprat tev butu jaskatas atsauksmes, no kurienes suta...Tada veida var uzzinat,cik ilgi aptuveni pacina naks :3

Mazie štrunti mēdz nākt ātri, bet jārēķinās ar +/-45 dienām apģērbiem. Saglabāto linku ar 8 tr. nr. esmu dzēsusi, bet bija lietas, kas atnāca 35 dienās un lietas, kas 70 dienas ceļoja.

Ja kaut ko vajag ātri, sūtu no eBay - nāk ātrāk kā no Ali, bet no eBay var arī pazust pa ceļam. Ali tomēr viss pienāk. Tomēr eBay selleriem vairāk rūp atsauksmes, ka atnāk kaut kas defektīvs, eBay atgriež naudu 80% gadījumu, Ali 30%.

Vislabāk ir apskatīties pēc tackingnumber, tad zini, kur atrodas paciņa un apmēram top skaidrs, cik ilgi vēl jāgaida. To var izdarīt pasta mājas lapā.

tā vidēji mēnesi noteikti, reti, bet ir gadījies, kas no ali atnāk preces 3 nedēļās :) Pēdējās 5 lietas atnāca nepilna mēneša laikā :) 

Rekords ir bijis nepilnas 3 nedeeljais, bet maximaalais- juunija beigaas pasuutiitaa lieta atnaaca oktobrii, kad jau biju sanjeemusi atpakalj naudu.

drebes nak kaut kur 40 - 45 dienas, bet es pasutiju zabakus ziemai oktobra pasa sakuma un vel neko neesmu sanemusi.

Jā, ļoti atkarīgs no pārdevēja paša! Atsauksmēs visbiežāk var izvilkt aptuveno laiku, cik ilgi nāks, jo tur cilvēki tieši dalās pieredzē par šo jautājumu. Man ir atnākusi prece 2nedēlās(!!!) par ko bija mega pārsteigta un ir bijušas lietas, kas nāk teju 3 mēnešus, bet Tu, kad pasūi preci, pati redzi, vai precīte jau ir izsūtīta un ceļo, vai vēl nav izsūtīta.

1 - 7 с 7