lūdzu jūsu palīdzību. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

lūdzu jūsu palīdzību.

sveikas.šeit bija meitene ar profila nosaukumu MIA CABRIO VAI PARNASSA (nezinu kurš orģinālais) viņai skapī bija melna soma ar pistoles uzdruku.par viņu viena meitene ielika sliktu atsauksmi jo esot gribējusi šķiet mainīties bet tā meitene esot pēkšņi savu paciņu it kā atsaukusi otra meitene kas ielika slikto atsauksmi esot bijusi slimnīcā un nav varējusi laicīgi izsūtīt savu.NU KKA TĀ STĀSTS,TAS BIJA AP JANVĀRI UN JAU PIEMIRSIES SĪKUMOS.TAD NU MEKLĒJU JEBKURU INFORMĀCIJU PAR ŠO PROFILU UN VARBŪT MEITENE KAS IELIKA SLIKTO ATSAUKSMI VAR ATSAUKTIES UN PASTĀSTĪT TIEŠI UZ KURIENI VIŅAI BIJA JĀSŪTA PACIŅA???SĪKĀK NESTĀSTĪŠU,BET LIETA JAU IR POLICIJĀ UN NODERĒS JEBKURAS ZIŅAS.

30 Ответы

kā tur bij ar videonovērošanu pie pakomātiem? 

Man ik pa laikam meitenes raksta, ka samaksās vīrs vai draugs, tikko pat bija cits maksātājs. Varbūt pirms preces izsūtīšanas jāmēģina sakomunicēt ar maksātāju, kurš norāda savu  telefonu.? 

Исправлено 02.03.2015 17:24

Shēma drausmīga,ko tik neizdomā.Bet pirms nepilna mēneša pati tiku apkrāpta,krāpniecei ieluku negatīvu atrauksmi,protams,saņēmu pretī vispār nepatiesu atsauksmi ar pamatīgiem meliem,rakstīšana admiņiem neko nelīdz,atsauksmi jau ieliku maigu uz tā visa fona,kā mani apsaukāja,bet nekas,paies nedēļa un likšu 2. negatīvu atsauksmi ar visām detaļām sīkumos.

Naudu neesmu saņēmusi un sūtījumu atpakaļ ne tik,man ir tādas tiesības  likt krāpniecēm negatīvas atsauksmes.

Jauki. Pēc šī visa sākšu tikai klātienē tikties.

Vai tad tādā gadījumā apkrāptais pircējs nevar sameklēt cilvēku kuram viņš ir sūtījis naudu un noskaidrot, kas par lietu? Jo pircējam tak rekvizītos ir vārds un uzvārds.

Tas vien, ka rekvizīti nesakrīt jau rada aizdomas...

Es vienkārši nesaprotu, kā var rīkoties tik zemiski. Tam cilvēkam tak uzticas, kontaktējas ar viņu, paļaujas uz viņu...Nepatīkami jau arī tas, ka tādu cilvēku dēļ tiek zaudēta uzticība tiem, kam ar to nav nekāda sakara...

Jocīgi cilvēki,ja par kādiem 10-20 euro ir gatavi sabojāt sev reputāciju Vēsais

Jo kā jau vienreiz rakstīju - Pasaule ir apaļa,bet Latvija maza!!! Smaidīgs

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

http://www.atverskapi.lv/lv/forums/temas/komentari.html?ft=20544

Pagāja 20min līdz atradu, bet noteikti domā šo :)

Manuprat ta ar ir si meitene. Nebutu brinums,jo vina jau sadi daras gadiem ilgi. Visados portalos var atrast par vin un krapniecibu. 

> Julia

Vai tad tādā gadījumā apkrāptais pircējs nevar sameklēt cilvēku kuram viņš ir sūtījis naudu un noskaidrot, kas par lietu? Jo pircējam tak rekvizītos ir vārds un uzvārds.

Tas vien, ka rekvizīti nesakrīt jau rada aizdomas...

Es vienkārši nesaprotu, kā var rīkoties tik zemiski. Tam cilvēkam tak uzticas, kontaktējas ar viņu, paļaujas uz viņu...Nepatīkami jau arī tas, ka tādu cilvēku dēļ tiek zaudēta uzticība tiem, kam ar to nav nekāda sakara...

šajā situācijā krāpnieks paliek anonīms, jo viņš pats jau neko nesūta, pircējs pērk neesošu preci un pārdevējs atdod nemaksātājam - krāpniekam.Kā viņu pēc tam atrast? 

nu vismaz man ir palikusi sarakste(kas protams neko nedod) un telefona numurs.ja nu tas ir bijis pieslēgums,tad varbūt varētu atrast šo cilvēku.un protams vel jau var apsktīties omnivas video kameras personu, kas izņēma.bet nu diez vai mūsu policija to darīs.

kad nosūtiju preci tad vel pieliku klāt dāvanu un biju priecīga ka atrakstija tik pozitīvus vārdus....un šodien saņemot pavēsti no policijas jutos drausmīgi :( 

> uguntinja

nu vismaz man ir palikusi sarakste(kas protams neko nedod) un telefona numurs.ja nu tas ir bijis pieslēgums,tad varbūt varētu atrast šo cilvēku.un protams vel jau var apsktīties omnivas video kameras personu, kas izņēma.bet nu diez vai mūsu policija to darīs.

kad nosūtiju preci tad vel pieliku klāt dāvanu un biju priecīga ka atrakstija tik pozitīvus vārdus....un šodien saņemot pavēsti no policijas jutos drausmīgi :( 

Es jebkurā gadījumā nesaprotu, kapēc tas kurš pirka preci nesazinājās ar Tevi? Jo Tavs vārds un uzvārds tika norādīts rekvizītos, bet devās uzreiz uz policiju? Jo, ja pircējs atrastu Tevi sociālajos tīklos un sāktu skaidrot situāciju, tad nonāktu pie slēdziena, ka jūs abas esat apkrāptas... Vai varbūt es kaut ko nesaprotu...

Ārprāts..Es pirms pāris gadiem pārdevu jaunus Esprit džinsus SS.lv,toreiz arī meitene teica,ka naudu vēlāk pārskaitīs draugs...Un vēlāk man naudu pārskaitīja puisis...Un es bikses aizsūtiju meitenei...Ak,Dievs,ja nu es arī netīši kļuvu par "krāpnieci"!!Prātā kas tāds nebija ienācis...Šausmas...

21 - 30 с 30