Cenas..... - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Cenas.....

Skatoties preces, liekas , ka esmu kada brendu veikala, cenas ir nesamerigi augstas - lietotam precem. Tad jau labak pirkt veikala, jo var gan uzmerit, gan aptaustit, un galvenais cenas tadas pasas ka te.

13.06.2013 16:28

Исправлено 14.06.2013 11:49

Atvainojos, bet šīs zeķes ir "konča" - http://www.atverskapi.lv/lv/sludinajums.html?id=2253&filter=users ko domā pārdevēja?

13.06.2013 16:31

Par cenām nevaru nepiekrist, ka tās ir augstas. Es nezinu, vai kāds par tādām iepērkas, bet droši vien, savādāk jau nebūtu tādas.... Piemēram, es lieku cenas simboliskas, kā jau meitenes minēja, pat neatmaksājas bieži. Teiksim manā profilā ir violeta vakarkleita, kura divas reizes vilkta un šūta pēc pasūtījuma, tās cena 10ls, kaut reāli izmaksāja nepilni 40ls. Raksta man viena meitene (vārdā nesaukšu, nebūs korekti) un lūdz maiņu pret lietotu topiņu, kura cena veikalā ir max 5ls. Nepiekritu, apvainojās. Tad jau uzreiz varu kleitu likt sadaļā - dāvinu. Kāpēc to stāstu....vienkārši nesaprotu, kurš mainīs vai pirks lietotu topu pa piečuku.

13.06.2013 19:35

> Beta

Pie šādiem un līdzīgiem sludinājumiem aicinām spiest (zem preces apraksta) uz zīmes trīsstūris ar izsaukuma zīmi (ziņot par pārkāpumu), tā mēs varēsim operatīvāk izdzēst šādus sludinājumus, kas pārkāpj AtverSkapi.lv noteikumus:

Administrācija dzēš šādus sludinājumus:

11.6. ja sludinājumam ir pievienoti nekvalitatīvi attēli, vai attēlotie objekti ir saburzīti, novalkāti vai kā citādi vizuāli neestētiski

13.06.2013 19:47

Pirkritu,ka neatmaksajas,bet es neceru nopelnit:)

Par tam zekem,a ja kada majas ada un vina grib pardot? Pietam tuvojas Dziesmu un deju svetki,kas zin,varbut,ka noperk ar.:)

13.06.2013 19:54

Neesmu nekada modes kritike,bet dazeeiz var padomat kurs vispar uz ielas ar tadam lupatam iet ara. Gribetos,lai butu kaut kads nodalijums,balsojums,kurs sadalitu normalo preci no nenormalas,piemeram,cilveku balsojums uzspiezot uz preces,ja prece sanemusi 10negativas balsis,tad ta nonak cita kategorija,man,piemeram,butu izdevigak laika zina atrast seit kaut ko labu par normali cenu.

13.06.2013 20:06

> Beta

omg :D :D :D ilgi smejos, par tam tautas zekem :D :D:D 

13.06.2013 21:45

Pamanīju, ka viena meitene ielikusi no lietoto apģērbu veikala apavus, kas veikalā maksāja 4Ls, bet tirgo šeit par 10 (!!!) Ls. Es jau neko nesaku, mazums, var secināt, ka neder/spiež un šeit pārdot, bet citām meitenēm te ir baigais bizness. Tas ļoti skumdina. Atverskapi ideja ir pārdot tās drēbes, ko nelieto,  nevis lai "uzvārītos".  Jā, es arī iepērkos gan krutos veikalos, gan šat tad ieeju humpalās, kur var atrast īstas pērles.. Neticu, ka sagadīšanās - tas pats izmērs, fasons..

http://www.atverskapi.lv/lv/sludinajums.html?id=279083&filter=users

Mani iz

13.06.2013 21:57

Man reiz gadījās satikties piemērīt zābaciņus, kuriem uz zoles bija rakstīts ar marķieri 4Ls, bet pārdeva par 5Ls... ;D Es gan uzmērot uzreiz patiecu, ka nav mans izmērs un lai sludinājumā arī samazina, jo stipri spieda. Pēc tam vēlāk identiskus un tādā pašā izmērā redzēju nu jau par 20Ls.. Varbūt cita pārdevēja ar citiem zābīšiem, bet uz brīdi tāds smiekliņš parāva.

14.06.2013 12:17

Es tomēr gribētu aicināt nebūt tik kategoriskām - gaumes atšķiras, kas vienai der un patīk, tas otrai var šķist galīgi garām. Arī bilžu kvalitāte ļoti atkarīga no pieejamās fototehnikas un iemaņām, daudz ko vispār grūti skaisti nofotografēt - piemēram, melnas krāsas apģērbus :( Vienīgais par ko pilnībā piekrītu ir lietotie apģērbi - atverskapi.lv tomēr vairāk ir vieta jaunu vai mazlietotu apģērbu tirdzniecībai ;) 

14.06.2013 12:37

nu,bet tad lietai ir jabut perlei par tadu summu,tad nav normali pa diviem auduma gabaliem sasutiem kopa maksat entos latu. Es,piemeram,mekleju perles,kas ir izdevigas man,letakas neka veikala,es ieguveja,pardeveja ari,bet ja pardod sausmas pat lielu naudu visi ir zaudetaji,un biezi vien ta nav tikai gaumes lieta.

21 - 30 с 43