Cenas..... - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Cenas.....

Skatoties preces, liekas , ka esmu kada brendu veikala, cenas ir nesamerigi augstas - lietotam precem. Tad jau labak pirkt veikala, jo var gan uzmerit, gan aptaustit, un galvenais cenas tadas pasas ka te.

14.06.2013 12:37

nu,bet tad lietai ir jabut perlei par tadu summu,tad nav normali pa diviem auduma gabaliem sasutiem kopa maksat entos latu. Es,piemeram,mekleju perles,kas ir izdevigas man,letakas neka veikala,es ieguveja,pardeveja ari,bet ja pardod sausmas pat lielu naudu visi ir zaudetaji,un biezi vien ta nav tikai gaumes lieta.

15.06.2013 13:46

Исправлено 15.06.2013 13:48

Jā, es arī brīnos par citām pārdevējām un to preču cenām. 

Man pat ir bijuši gadījumi, ka meitenes raksta un jautā: (- kāpēc es pārdodot tik lēti, vai precei ir kādi defekti, ka cena ir tik zema?) 

Dīvaini, jo es, piemēram, neuzskatu, ka par mazlietotu/jaunu lietu ir jāprasa astronomiska summa. Nu, gadījās, nopirku - vienreiz uzvilku, palika par mazu vai tā arī ne reizi neuzvilku, atdodu to par saprātīgu summu. Bet laikam jau te tā ir, kā citām tas ir bizness. 

15.06.2013 14:26

nu jaa..katrs jau censas musdienaas nopelniit..

es ari gribeetu,bet kkaa nesanaak..esmu ntos maisus ar superiigam dreebitem aiznesusi uz sarkano krustu..un prieks ka pectam redzu ka kaadam ari taas lietinjas noder..:)

vai ari ja kko esmu pardevusi tad preces cena parasti ir vismaz 5x zemaaka par reaalo vertiibu(par sito draugs mani velk uz zoba ka parak leti pardodu vai vispar atdodu)..

tieshaam nav zheel atdot ari par velti ja taa lietinja nonaak pareizaas rokas jeb cilvekam kam taa tieshaam nepieciesama..:)

15.06.2013 14:44

> JoHoHoo

varu tikai piekrist Tev, ka pirms gada šeit cenas bija DAUDZ lētakas ...

15.06.2013 14:53

bet starp citu noverota tendence-jo mazaaka cena jo lielaaka kauleeshanaas-lai nolaizh vel par 20-50santimiem..nu cmoon ja redzi labu jaunu preci kura tiek pardota burtiski par sviestmaizi kaa nav kauns vel prasit pazeminaat..tas kkads sporta veids pat precem par ls prasit atlaidi vai kaa..? jautaajums tiri intereses pec meiteneem kuras biezhi censhas nokaulet tos 20santiimus:D

Saprotu vel kad sumaa iespaidigaka tur kaadu ls nokaulet..bet pie santiimu preceem kauleties..vai ir to nervu veerts?:D

15.06.2013 15:01

Tas gan:)

15.06.2013 15:12

Esmu tikai paaris reizes luugusi pazeminaat cenu, ja redzu, ka taa nav adekvaata. Smuka lietinja, bet cena vnk ,,kosmoss:. :D Ja nepiekriit, tad nekauleejos. Labs piemeers: manaa profilaa ir lashu kraasas kleitinja, ko paardodu pa 5ls, iisti kraasa vnk vairs neiet pie sirds, taapeec glabaajas jau gadus 2 skapii. Neatceros vairs par cik pirku, bet vairaak par 20ls nebija. Modelis ljoti patiik pashai, bet kraasa... Nu luuk, ieluukojoties piedaavaajumos, redzeeju 2 identiskas kleitas, tikai citaa kraasaa, vienai cena bija 7ls, otrai 15ls. Patiik taas otraas kraasa. Un Juus pirktu kleitu pa 15ls, zinot vinjas veertiibu un ja pati taadu identisku paardotu pa pieciiti, kaada arii ir vinjas iistenaa veertiiba? Tas taads piemeers un nemaz arii shai paardeveejai nejautaaju par kleitas iegaadi.

Bet protams, par santiimiem taa nav runa, tas nav ok.

15.06.2013 15:44

Kada jega vispar cikstet pa cenam,to sauc par ekonomiku,precu piepeasijuma un pirdavajuma tigu,pasas bus vainigas,ka pa vinu lupatinam neviebs nedoma maksat,un ari iet runa par lupatinam,kas ir izgajusas no aprites,piemeram,man ir pilnigi vienalga pirms cik gadiem nopirkta pa cik,ja izskats,cena neapmierina nenemu,un viss,pasas paliek zaudetajos:)

15.06.2013 15:49

Cenu nosaka vairāki faktori.

16.06.2013 17:10

jaa,es arii briinos daudz reiz,kaa v ar uzlikt taadu cenu lietotai precei,pat,ja paaris reizhu apvilkta,taa pat nu neviens nedos tik pat,cik par jaunu....

31 - 40 с 43