Gēla nagi mājās - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Gēla nagi mājās

Sveikas!
Šobrīd apsveru iespēju iegadaties visu nepieciešamo gēla nagiem majas - UV lampu, gēlus utt. Varbūt varat padalīties ar savu pieredzi? ka pareizi darīt, ko labak iegadaties.
Varbūt šeit ir kada, kas pardod starta komplektu par sapratigam naudiņam?

22 Ответы

aliexpress ir sie starta komplekti leti,,man pasai ari ir no aliexpress un nagus lieku jau daudz gadus taka iesaku meklet tur,,nav nepieciesams pirkt dargas firmas komplektus

Paldies, arī tur skatījos, bet pieejami komplekti gan ar 9 gan 36 w lampam. zinu, ka 36 žavē atrak, bet ka ar 9w? Vai tad tas tik sliktas?> sniedze

aliexpress ir sie starta komplekti leti,,man pasai ari ir no aliexpress un nagus lieku jau daudz gadus taka iesaku meklet tur,,nav nepieciesams pirkt dargas firmas komplektus

man ir 36 zave ok,vienai pazinai ir 9 ,loti ilgi jazave.vienigi neiesaku LInas gelus,parejie man problemas nesagada.

Noteikti ņem 36w, nevis 9w!! Daži gēli vai gēllakas pat līdz galam normali nevar izžūt tajos 9w. :)

man ir 9w nesudzos majas apstakliem loti labi der,, man pagaidam visi geli nozust pietiekami atri no 1=4 min atkariba no gela biezuma,,ja ta ir gellaka tad 1-2 min ja celtnieciskais gels vai buvejosais 3 d  gels tad 3-4 min domaju ka tas ir normals zusanas laiks

Nav tak tik traki - piemaksāt 8€ par 36W lampu, kura 100% izžāvēs nekā čakarēties ar 9W.. Arī laika ziņā.

Aktuāls jautājums - kā jūs, meitenes, ņemat nost gēla lakas mājas apstākļos?

Varbūt šeit kāda pārdod UV lampu,36w ar visām četrām spuldzēm par saprātīgu cenu? Man atkal uznākusi vēlme taisīt nagus,cik reizes jau sanācis pirkt,pārdot,haha.

> Lina

Vo taa :) internetaa var atrast daudz ko

> Lina

Man vienmēr ir bijušas ar to problēmas, lai arī visu it kā pareizi daru, bet pēdējās reizes, kad liku, atradu ideālo veidu - skrāpēt (protams, pēc noņēmēja, pēdējais stūrītis no Katjas bildes) ar koka[!] kutikulas atbīdītājiem. Daudz mazāk traumējas nags nekā ar vīlēm un metāliem :)

1 - 10 с 22