Lētā krievu kosmētika - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Lētā krievu kosmētika

Sveikas,

Kā jums patīk krievu ražojumu kosmētika - Čistaja Linija, Čornij Žemčug, Baikal, Eveline? Esmu lietojusi, nevaru sūdzēties un cena ļoti laba :D

Kāda jums pieredze un attieksme pret šiem cenas ziņā lētajiem produktiem?

33 Ответы

Sveika,чистая линия starpcitu ir ļoti laba firma pašai no viņas ir kosmētikas noņēmējs.

Черная жемчужина man ir dienas krēms,arī ļoti labs.

Principa atbalstu krievu kosmetiku :)) Arī patīk šampūni,kondicionieri utt krievu ražojumi :)

Čistaja Linija - kadreiz ir loti labi produkti :)

Bet cena = kvalitate . Ko vel teikt....

Evelin ir labi krēmi ķermenim - pret celulītu sildošait un citi! Šobrīd nopirku kājām no Čornij Žemčug kaut ko ar zīda proteīniem, nu ļoti patīk - smarža neuzkrītoša ka dažam labam no dārgā gala un  vēl konsistence patīk, jo smērēt vasarā kaut ko biezu un taukainu galīgi negribās :)

pret celulitu efektivi ir dzert daudz skidruma(udens) un sportot..papildus var maseties un smereties.. un vel t.s medus masazhas jeb ieplikesanas:d real labs un sapigs bet efektiivs:)

katra zinja krievu razojumi vairak simpatize..pec pagatnes pieredzes..jo nu es tikai dabigo s produktus lietoju kermena un matu kopsana.. piem matus var mazgat sajaucot olas dzeltenumu ar saberztu rupjmaizi(daudzums atkarigs no matu garuma)..padargi bet toties efekts super..

Vienīgais, ko vairāk nelietoju ir  Čistaja Linija  šampūns, kad vienreiz pusslima mazgāju matus un no tā smaržas gandrīz apvēmos :D Tā nu tā smarža atgādina nepatīkamas sajūtas un vairs nepērku ;)

Patīk, no Baikal gan neesmu neko lietojusi, kādas atsauksmes?

Čistaja Linija ir tiešam laba produkcija, bet atkal skatoties pēc kada rezultata pircejs tiecas. Ne vienmēr lēts ir slikts un dargs ir labs- katra cenu plauktiņa ir savs labums un vilšanas.

Šobrid lietoju krievu ražojuma šampūnu ar šķidra zīda piejaukumu- matiem patīk un tie acīmredzami ir kļuvuši labaki.

No Baikal lietoju sejas mazgašanas putas- ļoti labi attīra adu no kosmētikas parpalikumiem. Iesaku.

Neiesaku Eveline pieniņu kosmētikas noņemšanai (trīs viena, vai kkas tamlīdzīgs) liela iepakojuma ar pumpīti. Slikti attīra un adai arī nepatīk- kodīgs :( izmēģinaju un izmetu.

Tas Evelin pieniņš laikam kā kurai ādai - man nesen tieši beidzas, ilgi lietoju un nekādu problēmu nebija. Patika, ka pumpītis ir. Ērti!

1 - 10 с 33