Tātad administrācija tomēr dzēš negatīvās atsauksmes "savējiem" - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Tātad administrācija tomēr dzēš negatīvās atsauksmes "savējiem"

Kādu laiku atpakaļ šī persona

http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=14749

bija man darījuma partneris. Vēlējos iegādāties žaketīti. Aizsūtīju datus, teicu, ka vēlos iegādāties, nedaudz sarakstījāmies un man vajadzēja samaksāt un padot ziņu, kad to būšu izdarījusi (standarts). Bet nekādi konkrēti termiņi netika nolikti. Pēc kādām dienām nokļuvu slimnīcā un mana tābrīža situācija lika aizmirst pat par svarīgām lietām, kur nu vēl par kaut kādu lupatu.

Bet esmu persona ar augstu atbildību un pēc narkozes slimnīcā (!) mēģināju atbildēt maksimāli visām meitenēm šeit. Ja kāds saraksti ir veicis no telefona, apmēram ir skaidrs kā tas notiek- nekā (nepārredzami un nesaprotami).  Es netīšām ziņu, kuru rakstīju citai meitenei, aizsūtīšu šai. Atbildēja ar dusmīgu vēstuli (?)  ... Es rakstu, ka esmu sajaukusi un diezgan mīļi paskaidroju visu situāciju - kad atbildēja ar vēl nejaukāku ziņu un uzbraucienu- kur ir nauda, jo viņa paciņu esot izsūtījusi (BET MĒS NEBIJĀM VĒL VIENOJUŠĀS PAR SŪTĪŠANU), es sapratu, ka esmu ieķēpājusies ar izcili negatīvu personību. Bet tomēr sarunāju kādu, kas naudu pārskaitīja un paciņu izņem (tam ir dotas 2as dienas). Bet tad sekoja nākamais šīs agresīvās personas solis- man nezinot un neinformējot, viņa paciņu atsaukusi un naudu atpakaļ atskaitījusi... wtf???  :D   Tas bija lūzuma punkts, kad es sapratu, ka esmu auzās- šādas pieredzes man nebija un apstulbums bija liels. Par atsaukto paciņu es uzzināju no Pasta Stacijas- viņi man zvanīja, ka esot īstenībā izdevuši paku, kura atsaukta. To, ka nauda atpakaļ ienākusi, es uzzināju pēc vairākām dienām no personas, kura bija maksājusi.

Tad es nospriedu, ka vairs neskriešu un neķēpāšos ar slimu cilvēku un vienkārši aiznesīšu to nelaimīgo žaketi uz Pasta Stacijas ofisu (tad, kad sanāks), lai sūta, kur jāsūta un lai šī nervozā ir laimīga. 

Bet- kas Tev deva- raksta vēl profilā negatīvu atsauksmi. Smejošs  (tas bija pirms es žaketi nogādāju Pasta Stacijas ofisā, bet biju informējusi, ka tā darīšu).

It kā jau būtu vienalga, bet šodien skatos, ka administrācija izdzēsusi manu negatīvo atsauksmi šīs kundzes profilā, savukārt atstājot manējā to sarakstīto murgu.

VAI un KĀDĒĻ administrācija tā dara?  Savējo bariņš, kurš ievelk LV šmotkas un ir kā nepieskaramo kasta?

Ja godīgi- vispār pie kājas, lai vārās šeit savā sulā. Es visas savas lupatas atdevu labdarībā un plānoju izdzēst profilu, bet tām, kas paliek, šis jautājums neinteresē?  Kā šeit viss tiek menedžets un cik taisnīgi tas galu galā ir? 

Tikko ieliku atkārtoti atsauksmi- varēsim pasekot līdzi- kas notiks tālāk!  Vai nu izdzēsīs šo postu- vai nu izdzēsīs manu atsauksmi. Mani arī var droši izdzēst! Smejošs

104 Ответы

Исправлено 14.03.2015 14:00

Kpc ta ir ? ari nesaprotu

nopirku legingus, bet bija atirusi pa vili, tatad caurums, ieliku sliktu atsauksmi, bet skat, pec 2 dienam negativa atsauksme dzesta, kada sakara? :D

http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=17681

no šīs personas

tava pieminētā persona jau no laika gala likusies tāda nervoza..negatīvi noskaņota uz dzīvi..

visas tās diskusijas ,kuras bijušas,ar savu attieksmi viņa vnk atbaida no sevis ko iegādāties..vismaz man..lai gan ir incha lietas viņas skapī:)

Nu tiem parastajiem, kuri nav veikali- visdīvaināk. Bet varbūt tie ir viņu otrie vai trešie profili- arī nav noslēpums. Varbūt vienā profilā tirgo labākās humpalas un veido kā veikalu un sliktākās, kas ar defektiem, par lētākām naudiņām citā profilā- vispār vēlams bez reģistrācijas. 

Bet tā tagad izklausās pēc sazvērestības teorijas! :D  Kā jau teicu- lai vārās savā sulā.

Bet skarca- tai metenei ir jau viena negatīva atsauksme- varbūt Jūsējā vienkārši nepievienojās?

> mazais

tava pieminētā persona jau no laika gala likusies tāda nervoza..negatīvi noskaņota uz dzīvi..

visas tās diskusijas ,kuras bijušas,ar savu attieksmi viņa vnk atbaida no sevis ko iegādāties..vismaz man..lai gan ir incha lietas viņas skapī:)

+

Gan jau Beatriskai arī būs kas par šo sakāms... nav dūmu bez uguns. Arī man viena laba paziņa tieši par Jūsu profilu minēja, ka Pērļu virtene uzrakstījusi, uzreiz teikusi, ka pirks. Pārdevēja nosūtījusi savus datus, šeku reku paiet diena, divas... ne ziņas ne miņas no naudas. Tad vēl viens epasts no pārdevējas, vai esiet saņēmusi manus datus un vai tiešām pirksiet? Atbilde no Jums: Jā dati ir, pirkšu, paldies! Un tā pusgadu gaida naudu kontā no Jums Smejošs Tā kā tā Jums ierasta prakse šeit... diemžēl.

> pērļu virtene

Nu tiem parastajiem, kuri nav veikali- visdīvaināk. Bet varbūt tie ir viņu otrie vai trešie profili- arī nav noslēpums. Varbūt vienā profilā tirgo labākās humpalas un veido kā veikalu un sliktākās, kas ar defektiem, par lētākām naudiņām citā profilā- vispār vēlams bez reģistrācijas. 

Bet tā tagad izklausās pēc sazvērestības teorijas! :D  Kā jau teicu- lai vārās savā sulā.

Bet skarca- tai metenei ir jau viena negatīva atsauksme- varbūt Jūsējā vienkārši nepievienojās?

Tur jau taa lieta, ka parbaudiju, pat vel nakamaja diena bija, bet nu re kaa, aizrakstiju administracijai, bet klusums ;)

Taa tik turpinat, lai vel kada iegrabjas :(

Es nesaprotu tās "pārdevējas" , kurām uzrakstot par preci kādu jautājumu vai jau kad ir gatavs pārskaitīt naudiņu, viņas izlasa, dienu neatbild - pēc tam atbild ar" sk. ok. utt." galīgi nav ieinteresētas pārdot neko, tad ko viņas dara šai lapā? Man personīgi bail, tādām jaunkundzēm , ko pārskaitīt, ka nepaliek naudiņa gaisā karājoties!

> mazais

Smejošs Vislabākais bija, kad viņa kaut kur bija izgrābstījusi, ka esmu arī Cālis.lv un rakstīja man, ka mani tur zinot kā personu, kas piedaloties diskusijās un vispār kaut kā negatīvi- viņa esot laikam kaut kādu aptauju veikusi!  Neizlēmīgs

Es cālī ar to profilu pāris nedēļas esmu bijusi vairāk kā gadu atpakaļ- nu lūk, un šeit es no sākuma skaļi smējos, bet tad sapratu, ka tas viss pavisam nav smieklīgi! ... tas ir slimi un paranoiski.

Bet es nesaku neko sliktu- ir ļoti daudz labu atsauksmju... Protams, ja paskatās atsauksmes procentuāli lupatu (apgrozījumam) skaitam, tad ir skaidrs, ka nekāds lielais sasniegums tas tāpat nav. Bet apmierināti klienti- tas ir ļoti labi un pozitīvi. Lai veicās šai personai arī turpmāk!  Jā, un skappī arī tīri ok lietas! :)

Vinjeem pat nav ne Datu Droshibas logo ne paareie,tie kam ir 100%  jaabuut katrai nopietnai maajaslapai.

nu un manus zinjojumus minuutes laikaa dzeesh aaraa:)) tad jau kaut kas nopietnaaks:)

1 - 10 с 104