Tātad administrācija tomēr dzēš negatīvās atsauksmes "savējiem" - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Tātad administrācija tomēr dzēš negatīvās atsauksmes "savējiem"

Kādu laiku atpakaļ šī persona

http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=14749

bija man darījuma partneris. Vēlējos iegādāties žaketīti. Aizsūtīju datus, teicu, ka vēlos iegādāties, nedaudz sarakstījāmies un man vajadzēja samaksāt un padot ziņu, kad to būšu izdarījusi (standarts). Bet nekādi konkrēti termiņi netika nolikti. Pēc kādām dienām nokļuvu slimnīcā un mana tābrīža situācija lika aizmirst pat par svarīgām lietām, kur nu vēl par kaut kādu lupatu.

Bet esmu persona ar augstu atbildību un pēc narkozes slimnīcā (!) mēģināju atbildēt maksimāli visām meitenēm šeit. Ja kāds saraksti ir veicis no telefona, apmēram ir skaidrs kā tas notiek- nekā (nepārredzami un nesaprotami).  Es netīšām ziņu, kuru rakstīju citai meitenei, aizsūtīšu šai. Atbildēja ar dusmīgu vēstuli (?)  ... Es rakstu, ka esmu sajaukusi un diezgan mīļi paskaidroju visu situāciju - kad atbildēja ar vēl nejaukāku ziņu un uzbraucienu- kur ir nauda, jo viņa paciņu esot izsūtījusi (BET MĒS NEBIJĀM VĒL VIENOJUŠĀS PAR SŪTĪŠANU), es sapratu, ka esmu ieķēpājusies ar izcili negatīvu personību. Bet tomēr sarunāju kādu, kas naudu pārskaitīja un paciņu izņem (tam ir dotas 2as dienas). Bet tad sekoja nākamais šīs agresīvās personas solis- man nezinot un neinformējot, viņa paciņu atsaukusi un naudu atpakaļ atskaitījusi... wtf???  :D   Tas bija lūzuma punkts, kad es sapratu, ka esmu auzās- šādas pieredzes man nebija un apstulbums bija liels. Par atsaukto paciņu es uzzināju no Pasta Stacijas- viņi man zvanīja, ka esot īstenībā izdevuši paku, kura atsaukta. To, ka nauda atpakaļ ienākusi, es uzzināju pēc vairākām dienām no personas, kura bija maksājusi.

Tad es nospriedu, ka vairs neskriešu un neķēpāšos ar slimu cilvēku un vienkārši aiznesīšu to nelaimīgo žaketi uz Pasta Stacijas ofisu (tad, kad sanāks), lai sūta, kur jāsūta un lai šī nervozā ir laimīga. 

Bet- kas Tev deva- raksta vēl profilā negatīvu atsauksmi. Smejošs  (tas bija pirms es žaketi nogādāju Pasta Stacijas ofisā, bet biju informējusi, ka tā darīšu).

It kā jau būtu vienalga, bet šodien skatos, ka administrācija izdzēsusi manu negatīvo atsauksmi šīs kundzes profilā, savukārt atstājot manējā to sarakstīto murgu.

VAI un KĀDĒĻ administrācija tā dara?  Savējo bariņš, kurš ievelk LV šmotkas un ir kā nepieskaramo kasta?

Ja godīgi- vispār pie kājas, lai vārās šeit savā sulā. Es visas savas lupatas atdevu labdarībā un plānoju izdzēst profilu, bet tām, kas paliek, šis jautājums neinteresē?  Kā šeit viss tiek menedžets un cik taisnīgi tas galu galā ir? 

Tikko ieliku atkārtoti atsauksmi- varēsim pasekot līdzi- kas notiks tālāk!  Vai nu izdzēsīs šo postu- vai nu izdzēsīs manu atsauksmi. Mani arī var droši izdzēst! Smejošs

104 Ответы

Исправлено 14.03.2015 15:47

> Ambercat69

> mazais

> Beta

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

> Ambercat69

Shis portaals njem naudu par dazhaadiem pakalpojumiem,bet vinjem pat nav ne Datu Droshiibas logo ne arii neviena logo ,kak liek cilveekiem atrodotos shajaa maajaslapaa uzticeetos  tai. Taa tas nevar buut.:)

Es atkal nesaprotu, kāds logo ir nepieciešams - skatos drugiem.lv, failiem.lv, inbox.lv, fotki.lv un vienīgi ibanka.seb.lv redzu mazu Norton antivīrusa ikoniņu.. perkamkopa.lv ir banku ikoniņas. Datu Drošības logo vēl neesmu atradusi :( :D

Smejošs es arī ne draugiem esmu, ko tādu redzējusi, ne citos soc. portālos... laikam tur arī drošības problēmas...

jebkura šāda saitā ir problēmas..un Draugiem .lv nav izņēmums..

tikai tur ir nedaudz drošāk kā šeit.. ņemot vērā šī saita biežās patstāvīgās problēmas..un to ka lētā gala produkts.. 

Nu juus mani sasmidinajat:))) Draugi nav tirdznieciibas portaals:)

Visi kas te raksta tikai pieraada cik cilveeeki nav zinoshi par visaam shiim teemaam:) NORTON ...Laikam pat nav neviens dzirdeejis. A shaada veida majaslapas var uzrakstiit jeb ko.

Bet šis arī nav tirdzniecības portāls!! Un draugos var norēķināties par pakalpojumiem, iegādāties naudiņas maciņam, tā kā, manuprāt, pat labākais pielīdzināmais portāls.

tirdznieciibas portaals skaitaas jebkurš, kur kaut ko pārdod. pats skapis paardod tikai skapja naudas, caur shejieni nenorisinaas nekaadi taalaakie finansiaalie dariijumi starp pirceeju un paardeveeju. atverskapi.lv nav veikals. 

dr.lv paardod iespēju papildinaat macinju, ar kuru iegādāties visus tos piedaavaatos shtruntus.

Patiesībā ir tā, ka Datu aizsardzības likums mūsu valstī attiecas uz visiem, neatkarīgi no ikoniņām, sertifikātiem un reliģiskās pārliecības vai mēness fāzēm.

Janeta mani nav pilnvarojusi izpausties sīkāk par to, ko rakstīja komentārā, bet zinu par ko tas ir un tā tam tiešām nevajadzētu būt.

Исправлено 14.03.2015 18:19

.........................

Исправлено 14.03.2015 18:15

> cukurloka

> beatriska

Nepaspēju ierakstīt visu.Ai,ai kā cilvēciņam patīk savas spalvas pucēt,lai jau,vai man žēl?Gan jau viss kā bumerangs atgriezīsies.

Uzrakstīšu tikai pirmo vēstuli.Vēstule sākās bez sasveicināšanās,bet tas nu tā.Vēlos nopirkt šo žaketi,vai vēl ir?Sūti lūdzu uz T/C"Juglascentrs"',tel.nr:...........

Atsūtiet savu kontu,ieskaitīšu-9.11,vai pareizi?

Mana atbilde: Kopā ar sūtīšanu 9Euro,pārējo tekstu neatceros.

Izsūtīju,pagāja diennakts,šī dāma man atsūta jaunu vēstuli ar manas žaketes bildi un jautā,vai var sarunāt par 8Euro.Es izlasu un brīnos...Atbildu: paga,paga,bet es taču Jums žaketi izsūtīju,kā vienojāmies,bet neesmu vēl saņēmusi apmaksu.Tad viņa manāmi sāka muhļīties un sāka saukāt mani par STULBU un DEBĪLU-lasiet uzmanīgi,šo viņa nav minējusi...

Sviests!!! Un tagad mēģina taisnoties un izlikties par labo,protams,nerakstīšu visu vēstuļu saturu un pretīgās sms,tas jau vispār ir saldais ēdiens.

Labi,es visu saprotu,cilvēks man raksta,ka slimnīcā esot slima ar vēzi,kā man nav kauna uzbāzties ar savām lupatām?Es nevienam neuzbāžos,ne jau es pieteicos ,uzrakstīju adresi un tel.numuru kur sūtīt?

Lilita, piedod, bet šķiet, tu atkal kārtejo reizi melo! Kopš kura laika tu sūti pirms priekšapmaksas saņemšanas?

Bet vispār tev laikam karma tāda, ka tik daudzas pircējas tevi par stulbu un debilu saukā, kā tu te biži ne vienā tēmā piemini. Viena reize var būt nejaušība, bet ja seko otrā un trešā, tad tā jau būs likumsakarība

Ha, piecas māsas esot ar dažādiem izmēriem ... humpalu uzpircēja un tālākpārdevēja, ne piecas māsas

Labots: šodien, 15:28

Nesen citā diskusijā jau biju rakstījusi arī,ka pārdevēja beatriska ir ļoti nervoza un  ļoti histēriski visu raksta vienmēr ;))) It īpaši to,ka viņa katrā diskusijā piemin,ka visas viņu saucot par STULBU un DEBĪLU, nemaz nezinot un neredzot viņu,tie ir viņas credo vārdi! Un visu laiku tas ieraksts parādas ar histērisko noskaņojumu un vēsturi :D

Un jā,piecas dažādas māsas,nu gan cirks un šovs,es uzreiz apskatījos un ieraudzīju,ka vienkārši cilvēks uzpērk humpalu drēbes vairumā,un visticamāk tur savu second hand veikaliņu,savādāk nerakstītu rēķinus par drēbēm.

Dažas reizes,kad beatriska sāka uzslāvēt sevi forumos,ka visas viņai bāžās virsū ar maiņu,pret viņās izcīlajām drēbēm,mani tās neuzrunāja vispār. Vienkārši augstās klases second hands tiek uzpirkts tirogšanai veikalā un šeit :)))

> Ieva

man savukaart ir jautaajums - kaada velna peec kaadam kaut kas ir jaasuuuta, ja nav par to sanjemta nauda??? 

Tur jau tālieta,atceros,kad dažās diskusijās par krāpniecēm beatriska bija pamacījusi citas meitenes,ka izsūa tikai tad,kad nauda ir kontā,pati iegrābusies,pati taisa kaut-kādas neloģiskās lietas pēc tām,traks cilvēks :)))

Gardenia atgādini,kad mēs esam tikušās klātienē un sadarbojušās,kaut kā neatceros.Lai rakstītu murgus,visupirms ir jāpierāda un jāpamato.Tev nosaukt visu manu māsu vārdus,uzvārdus un dzīvesvietas adresi.Un iekopē linkus,kuros forumos esmu sevi slavējusi?Blefot drīkst tikai ar pierādījumiem.Ja kaut kā Tevi personīgi tracina mans niks,vai kā savādāk,nelasi,izliecies,ka neredzi.

Исправлено 14.03.2015 18:36

> beatriska

Gardenia atgādini,kad mēs esam tikušās klātienē un sadarbojušās,kaut kā neatceros.Lai rakstītu murgus,visupirms ir jāpierāda un jāpamato.Tev nosaukt visu manu māsu vārdus,uzvārdus un dzīvesvietas adresi.Un iekopē linkus,kuros forumos esmu sevi slavējusi?Blefot drīkst tikai ar pierādījumiem.Ja kaut kā Tevi personīgi tracina mans niks,vai kā savādāk,nelasi,izliecies,ka neredzi.

Tavs rakstīšanas stils neuzruna pat tikties ar tevi klātiene un ar tevi iepazīties. Ko gribu,to arī saku un ir tiesības izteikt savu viedokli spriežot pēc tā kā tu uzvedies šeit. Un neko es tev nekopēšu un nemeklēšu,neēsmu prokurors tev,pati zini kā ir :) Neaizmirsti,ka dažas diskusijas autores pašas dzēš

Pirms melotu un rakstītu murgus ir jābūt pierādījumiem.Protams,ka Tu raksti ko un kā gribi,tas ir prastākais.Ja personīgi mani pazītu,tad nebūtu jānomelno un jārakata tādi murgi,ja spried pēc sevis,tad neko darīt!Tur jau tā lieta,ka virtuāli rakstīt jau var visu ko,neviens neredz un nepazīst.

Visu gaišu!

Исправлено 14.03.2015 18:51

> Ambercat69

> mazais

> Beta

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

> Ambercat69

Shis portaals njem naudu par dazhaadiem pakalpojumiem,bet vinjem pat nav ne Datu Droshiibas logo ne arii neviena logo ,kak liek cilveekiem atrodotos shajaa maajaslapaa uzticeetos  tai. Taa tas nevar buut.:)

Es atkal nesaprotu, kāds logo ir nepieciešams - skatos drugiem.lv, failiem.lv, inbox.lv, fotki.lv un vienīgi ibanka.seb.lv redzu mazu Norton antivīrusa ikoniņu.. perkamkopa.lv ir banku ikoniņas. Datu Drošības logo vēl neesmu atradusi :( :D

Smejošs es arī ne draugiem esmu, ko tādu redzējusi, ne citos soc. portālos... laikam tur arī drošības problēmas...

jebkura šāda saitā ir problēmas..un Draugiem .lv nav izņēmums..

tikai tur ir nedaudz drošāk kā šeit.. ņemot vērā šī saita biežās patstāvīgās problēmas..un to ka lētā gala produkts.. 

Nu juus mani sasmidinajat:))) Draugi nav tirdznieciibas portaals:)

Visi kas te raksta tikai pieraada cik cilveeeki nav zinoshi par visaam shiim teemaam:) NORTON ...Laikam pat nav neviens dzirdeejis. A shaada veida majaslapas var uzrakstiit jeb ko.

tu nesaprati manu domu..ak gudrā..

anyway..arī draugos notiek norēķini un ir jāvada kartes dati ja ir vēlme papildināt maciņu..vai vel visāsdas ekstras pasutit..

esmu pietiekoši  zinoša gan par soc.portāliem gan interneta veikaliem un tavu pieminēto Norton utt..pietiekoši info..zinu ko man vajag zināt..

un ja nezinu,un dikti vajag ir taču google vai draugs I-neta guru.. :D

41 - 50 с 104