Tātad administrācija tomēr dzēš negatīvās atsauksmes "savējiem" - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Tātad administrācija tomēr dzēš negatīvās atsauksmes "savējiem"

Kādu laiku atpakaļ šī persona

http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=14749

bija man darījuma partneris. Vēlējos iegādāties žaketīti. Aizsūtīju datus, teicu, ka vēlos iegādāties, nedaudz sarakstījāmies un man vajadzēja samaksāt un padot ziņu, kad to būšu izdarījusi (standarts). Bet nekādi konkrēti termiņi netika nolikti. Pēc kādām dienām nokļuvu slimnīcā un mana tābrīža situācija lika aizmirst pat par svarīgām lietām, kur nu vēl par kaut kādu lupatu.

Bet esmu persona ar augstu atbildību un pēc narkozes slimnīcā (!) mēģināju atbildēt maksimāli visām meitenēm šeit. Ja kāds saraksti ir veicis no telefona, apmēram ir skaidrs kā tas notiek- nekā (nepārredzami un nesaprotami).  Es netīšām ziņu, kuru rakstīju citai meitenei, aizsūtīšu šai. Atbildēja ar dusmīgu vēstuli (?)  ... Es rakstu, ka esmu sajaukusi un diezgan mīļi paskaidroju visu situāciju - kad atbildēja ar vēl nejaukāku ziņu un uzbraucienu- kur ir nauda, jo viņa paciņu esot izsūtījusi (BET MĒS NEBIJĀM VĒL VIENOJUŠĀS PAR SŪTĪŠANU), es sapratu, ka esmu ieķēpājusies ar izcili negatīvu personību. Bet tomēr sarunāju kādu, kas naudu pārskaitīja un paciņu izņem (tam ir dotas 2as dienas). Bet tad sekoja nākamais šīs agresīvās personas solis- man nezinot un neinformējot, viņa paciņu atsaukusi un naudu atpakaļ atskaitījusi... wtf???  :D   Tas bija lūzuma punkts, kad es sapratu, ka esmu auzās- šādas pieredzes man nebija un apstulbums bija liels. Par atsaukto paciņu es uzzināju no Pasta Stacijas- viņi man zvanīja, ka esot īstenībā izdevuši paku, kura atsaukta. To, ka nauda atpakaļ ienākusi, es uzzināju pēc vairākām dienām no personas, kura bija maksājusi.

Tad es nospriedu, ka vairs neskriešu un neķēpāšos ar slimu cilvēku un vienkārši aiznesīšu to nelaimīgo žaketi uz Pasta Stacijas ofisu (tad, kad sanāks), lai sūta, kur jāsūta un lai šī nervozā ir laimīga. 

Bet- kas Tev deva- raksta vēl profilā negatīvu atsauksmi. Smejošs  (tas bija pirms es žaketi nogādāju Pasta Stacijas ofisā, bet biju informējusi, ka tā darīšu).

It kā jau būtu vienalga, bet šodien skatos, ka administrācija izdzēsusi manu negatīvo atsauksmi šīs kundzes profilā, savukārt atstājot manējā to sarakstīto murgu.

VAI un KĀDĒĻ administrācija tā dara?  Savējo bariņš, kurš ievelk LV šmotkas un ir kā nepieskaramo kasta?

Ja godīgi- vispār pie kājas, lai vārās šeit savā sulā. Es visas savas lupatas atdevu labdarībā un plānoju izdzēst profilu, bet tām, kas paliek, šis jautājums neinteresē?  Kā šeit viss tiek menedžets un cik taisnīgi tas galu galā ir? 

Tikko ieliku atkārtoti atsauksmi- varēsim pasekot līdzi- kas notiks tālāk!  Vai nu izdzēsīs šo postu- vai nu izdzēsīs manu atsauksmi. Mani arī var droši izdzēst! Smejošs

104 Ответы

> Margueritte

Kāda starpība ar lietotu mantu, no "māsām" tur smaka vai no citiem valkātājiem no kaut kādas Vācijas? Smaka ir smaka, lietots ir lietots, būtu tas kaut no karalienes. Tev nekad neredzētās personas māsa ir tikpat svešs cilvēks, kā kāda cita nepazīstama persona. Ja manta un tās cena patīk, es nesaprotu, kā piederība kaut kādai mistiskai māsai neatkarīgi no tā, eksistē tā realitātē vai nē, var kaut kā ietekmēt izvēli un būt par plusu lēmuma pieņemšanā??? Es saprotu, ka personības šeit baigi laba tendence apspriest, jau galīgi aizmirstot par tēmas galveno domu un būtību, bet šo te man kāds var paskaidrot - kāpēc, ja tiešām no kaut kādas svešas māsas, tad ir labi, bet ja no kādas Vācijas vai Anglijas tikpat svešas māsas, tad uzreiz vai, vai, smaka? Vai Latvijas māsas visas pēc kārtas ož tikai pēc rozēm? Kāpēc tad katru dienu tēmas, ka kārtējā Latvijas "māsa" atsūtījusi netīru, smakojošu, caurumainu, pleķainu?

:D +++

Es arī esmu saskārusies, ka administrācija nereaģē uz nepamatotām negatīvām atsauksmēm, jo viņiem taču ir pieeja sarakstei. Ļoti dīvaini.

Pieeja sarakstei? Nopietni? :D

> loti_labas_lietinas

Pieeja sarakstei? Nopietni? :D

kaadeelj tu domaa, ka adminiem nav pieeja sarakstei?

Tam itkā vajadzētu būt ļoti privāti.. 

Par mitruma smakas drēbēm sasmējos :D iedomājos, piemēram, ja tālu jāsuta, ir vēl mitras un pa ceļam vēl kkur nomaldās ilgi un sapelētas beigās saņem :D :D

Sapelējušas tb

ljoti privaatas :D arii draugos, feisbukaa, visur - lapas adminiem ir pieeja saraksteem. ja gribi privaatu saraksti, lieto e-pastu vai suuti veestules pa pastu, lai gan arii tur var vnk atpleest un paskatiities.

E-pastam tad gan jau arī ir.. vispār jau noteikti to piekļuvi daudzreiz izmanto nopietnos nolūkos, lai izspiegotu personas, kas pārkāpj likumu. 

jā, tā kā elektroniski plānot kādu nosist vai pārdot zāli, nav prāta darbs.

71 - 80 с 104