Citāda tēma - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Citāda tēma

Varbūt ir kādas lietotājas, kas vēlas kaut ko pastāstīt uz mistiskās dzīves (t.i. spoki, pārdabiskais)? :)) Esmu pārliecināta, ka te ir daudzas, kurām patīk adrenalīna pilni stāstiņi :D lūdzu, meitenes! :)

42 Ответы

Diemžēl šādus foto apkārt nedala,tā teikt-pašu mājas iemitnieks,kas tiek respektēts,nav apskates objekts. Varētu izpausties stāstos,bet baidos atbaidīt pircējas!:D slidens tematiņš.

es domāju, ka Tu tikai piesaistīsi pircējas :] vismaz mani noteikti :]

> loti_labas_lietinas

es domāju, ka Tu tikai piesaistīsi pircējas :] vismaz mani noteikti :]

Pērc maiciņu - spoks dāvanā? Smejošs

neveikls joks.. pateicoties īpašajai mājas iemītniecei es tikko uzzināju par menstruālajām biksītēm un googles tante saka, ka tieši tādas tikai pie Janetas var iegādāties :]]]]

> Ranma

Njā, nav forši, kad kaķis pēkšņi pamostas un sāk blenzt vienā punktā, kur es neko neredzu. Ar zirgiem tas pats ir bijis.

labi, ja tikai blenztu, nevis mēģinātu ar viņu komunicēt :D

Исправлено 15.03.2015 00:05

ieva, varbūt tas viņa vectēvs. Viņam kkāda bilde rādās kā viņš labàkos medību laukos zivis ar ķepu zvejo un ēd cik grib :D :D

hahahha,perfekti komentāri!:D Patiesībā visai perfekta diskusija! Pārmaiņas pēc nav problēmu,bet ir veselīgs humors un smaidi!

Up

Man smiekli nemaz nenāk- pirms 10 gadiem nopirku māju ar iemītnieku, rādīties grib tikai naktī, un lai publiku pamodinātu, nosviež atslēgas vai ko citu. Pārsteigts Par laimi šīs izpausmes nav biežas. Tagad esam apvainojušies, jo kad uztrūkstos, nevis meklēju trokšnotāju, bet gan uzvelku segu uz galvas Vēsais

Kāds viņš izskatās? O.O?

11 - 20 с 42