Citāda tēma - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Citāda tēma

Varbūt ir kādas lietotājas, kas vēlas kaut ko pastāstīt uz mistiskās dzīves (t.i. spoki, pārdabiskais)? :)) Esmu pārliecināta, ka te ir daudzas, kurām patīk adrenalīna pilni stāstiņi :D lūdzu, meitenes! :)

42 Ответы

es gaidu kad manējais sāks maksāt kādu daļu īres vai vismaz komunālos...

Mans gadijums laikam vairāk ir mistisks,sagadīšanās vai likteņa ironija...nezinu kā nodefinēt!

Pirms gada nositās četri man pazīstami cilvēki-autoavārijā,no tiem viens cilvēks patstāvīgi bij ar mani uz kontaktiem,šoks,skumjas utt sekoja šai skumjajai ziņai,ne tikkai man bet protams arī tuviniekiem un visiem citiem mūsu pilsētā!

Pēc negadījuma,trīs dienas vēlāk pārbaudīju epastu,rēķini utt...un vēstule no šī tuvāk zināmā cilvēka-un tur links uz dziesmu ar vārdiem -"mēs bijām jauni,mūs nogalināja amfetamīns,un viss kas mums bija noslīka aizrijās utt......vispār ļoti precīzi,smagi vārdi kas vilka paralēles ar notikušo un viņu dzīvi kopsummā!

Epastu viņš nosūtija 3h pirms nāves!!! Neomulīgi vēl tagad.

Up

Es īstenībā aizdomājos, ja jau šādi mājas iemītnieki prot pārbīdīt lietas, visu ko paņemt, tad jau mierīgi arī atgriezt gāzes plīti vai ūdens krānu un uztaisīt nelaimi. 

> loti_labas_lietinas

Es īstenībā aizdomājos, ja jau šādi mājas iemītnieki prot pārbīdīt lietas, visu ko paņemt, tad jau mierīgi arī atgriezt gāzes plīti vai ūdens krānu un uztaisīt nelaimi. 

Teorētiski tā arī ir, bet ja padomā, nav dzirdēts, ka viņi kādam reāli būtu nodarījuši pāri - darīt ļaunu ir tikai šai saulē dzīvojošo privilēģija Nokautrējies

P.S. Neesmu redzējusi tādus cilvēka izskatā, drīzāk kādas citas formas.

Atcerējos vēl pāris -

Draudzenei nomira vecmāmiņa, un 40. dienā pēc tam naktī dzirdējām 3x pa trim klauvējieniem. Laikam nāca atvadīties.

Virs manis dzīvojošā kaimiņiene nomira, dzīvoklis tagad tukšs, bet laiku pēc tam bija skaņas it kā kāds staigātu.

Es gan esmu redzējusi cilvēku izskatā,tikai ēnu,kura man māja smuki rociņu,haha.

Ir bijis diezgan bieži tā,ka tad,kad pie manis nāca,man nevēlema persona,visi skapji taisījās vaļā,lai uzšautu tam cilvēkam.

Ļoti labi,jo vairāk nenāca šeit!

Kad veel maaciijos Daugavpils Universitaatee,biologijas prakses ietvaros bija jaabrauc uz vietu,kas saucas Ilga,netaalu no Baltkrievijas robezas pie Rica ezera(skaistaakais ezers ko esmu redzeejusi).Tad luuk,dziivojaam Ilgas pilii,kurai arii ir sava legenda.Konkreeti vairs neatminu,bet kaut kas saistiibaa ar tragisku miilestiibu starp barona meitu un daarznieka deelu-buus googlee jaapameklee.Taa nu es vakaraa,pa purviem nobridusies ugunskrupja mekleejumos saldi cucu,kad peeksni aiz sienas(blakustelpaa atradaas pils zaale)reaali atskan muuzika.Un nevis kaut kaada muusdieniga,bet gan kaut kas liidziigs menuetam vai gavotei.Nu,tad arii atklaaju,ka man,izraadaas arii uz rokaam aug spalvinas jo taas visas reaali saceelaas gaisaa...Peec tam sis te atkaartojaas veel 2 reizes nedeelas laikaa.Kursabiedrenes gan teica,ka neko neesot dzirdeejusas...

Bet vietas tur tiesaam loti skaistas:)

ak jezin, tak mirusie dzivo mums apkaart, vnk, cits to redz, cits nee. ta ir paraleelaa pasaule, kas veel nezinaaja :P

21 - 30 с 42