Citāda tēma - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Citāda tēma

Varbūt ir kādas lietotājas, kas vēlas kaut ko pastāstīt uz mistiskās dzīves (t.i. spoki, pārdabiskais)? :)) Esmu pārliecināta, ka te ir daudzas, kurām patīk adrenalīna pilni stāstiņi :D lūdzu, meitenes! :)

42 Ответы

Pilna riga ar gariem, jo seviski vecriga, ka arii vecajaas majas joprojaam dzivo gari , piemeram no 13 gs un senaak. nu tie ir tie gari  kas nerod nekur mieru tai saulee. komunicee vini ar tiem dzivajiem , kuri tos redz un  juut.

neieteiktu aizrauties .  taa nav nekaad adrenaliina  teema, ja vien negribas pievienoties.

Vēl dzīvoju un ikdienu ,tā visa redzēšana, neietekmē.

Parfait, noskaties dokumentàli 'the entity'

> Aelita Miluka

Kad veel maaciijos Daugavpils Universitaatee,biologijas prakses ietvaros bija jaabrauc uz vietu,kas saucas Ilga,netaalu no Baltkrievijas robezas pie Rica ezera(skaistaakais ezers ko esmu redzeejusi).Tad luuk,dziivojaam Ilgas pilii,kurai arii ir sava legenda.Konkreeti vairs neatminu,bet kaut kas saistiibaa ar tragisku miilestiibu starp barona meitu un daarznieka deelu-buus googlee jaapameklee.Taa nu es vakaraa,pa purviem nobridusies ugunskrupja mekleejumos saldi cucu,kad peeksni aiz sienas(blakustelpaa atradaas pils zaale)reaali atskan muuzika.Un nevis kaut kaada muusdieniga,bet gan kaut kas liidziigs menuetam vai gavotei.Nu,tad arii atklaaju,ka man,izraadaas arii uz rokaam aug spalvinas jo taas visas reaali saceelaas gaisaa...Peec tam sis te atkaartojaas veel 2 reizes nedeelas laikaa.Kursabiedrenes gan teica,ka neko neesot dzirdeejusas...

Paldies, zināsim, ka tur pa dienu tikai var braukt

O šī tēma ir pa manam. Vienmēr klausoties ko mistisku asaras sariešas acīs, ne jau tadēļ, ka bail vai raudiens nak, bet vienkarši tirpiņas skrien par kauliem. 

Tad nu varu pastastīt, ne no savas pieredzes, bet no masas un draudzenes.

Pirms 3 gadiem dzīvoju cita dzīvesvieta. Diez gan veca maja. Viena istaba gulēju es ar masu ( gultas pretī) , otra - mamma. Nu lūk, kadu nakti masa skatas, ka es stavu pie viņas gultas un skatos uz viņu, viņa neko nesaprata un paberzēja acis, paskatijas uz manu gultu un saprata, ka es guļu un ta meitene pēkšņi bija pazudusi. ( notika tas tieši 6:00). 

Otra rīta par šo gadijumu runajam visu dienu un iespējams jau sadomajoties gadijas nakamaja naktī atkal mistiskais gadijums. Bija atkal plkst. 6:00 masa pamostas un skatas, ka pie durvīm tup saritinajusies meitenīte, nu dikti līdzīga man, bet es gulēju otra gulta. Nodomajam iespējams otrais gadijums jau bija kads ''gļuks'', jo par to sadomajamies un tas varēja būt  prata apmans. 

Trešais gadijums bija atkal ar to maju, tikai šoreiz ar draudzeni. Bija vasara, un visus 3 mēnešus gulējam divata teltī pie majas, nu lūk bija plkst.23:30 draudzene paskatijas pa telts lodziņu(?) uz maju un durvīs  stavēja meitene ar melniem matiem un balu adu, pirma doma jau bija, ka masa, jo viņai arī melni mati, bet bala ada draudzeni mulsinaja. Pēc stundas iegajam iekša pajautajam masai ko viņa skatijas uz mums, bet viņa teica, ka vispar no majas nav līdusi ara.. Ta tad kas tas bija? Var jau būt, ka kaimiņiene, bet nu mums ir tikai 2dzīvokļi majai un kaimiņos veca tante dzīvo, viss var gadīties, bet draudzene teica, ka nu tas bija 100%kaut kas mistisks... 

Arī mani dzivnieciņi skatas uz griestiem un rūc vai šņac ar sacēlušos spalvu, jau teicu, ka gan jau tie rapojošie gari kuri parasti šausmu filmas tiek atteloti. Tas tads jociņš, protams nebūtu patīkami ko tadu redzēt. 

,

Man par laimi nekas tads nav atgadījies, bet kad viena paziņa dzīvoja Rīgas centra, majaa, kura tika uzcelta uz vietas, kur sen dega cilveki, naktīs un ari dienaa daudzījas elektrības vadi pret grīdu un parvietojas priekšmeti, tad viņa nevarēja tos atrast kadu laiku un ta tik mierīgi par to visu pateica, ka jau pieradusi. Es to nevaru izprast, man liekas, es nepierastu. Šogad taisos iet dzīvot uz maju, kura uzcelta 1901.gada, cerams ka nekas tads nebus, savadak šaubos, ka pieradīšu. 

Исправлено 01.04.2015 18:53

Man ar ir kas ieveribas cieniigs... :) Nekad neticetu, ja nepiedzivotu.

Pirms kadiem gadiem 2.. Ar draugu kaa ierasts gajam gulet, isatabaa viss bija kaa ierasts, paris skapji, klavieres,galds..

No rita pamodos pirma un biju shokaa.. Istabas vidu no skapja bija izvilkts koferis-pie tam attaisits.. Klavieru vaks valaa un kreesls atbidits. (Vienmer pec spelesanas aiztaisu..).. Tas vel nebija tas mistiskakais, jo no klavieru apaksas bija iztecejusi pelke ar mistisku skdrumu, bez jebkadas smarzas.. Piebildisu, ka uz klavierem , vai to tuvuma neatradas nekas, kam izlit vai nebiaj maja neviena dzivnieka, kas kkada veida tur aiz sevis vareja atstat.. Gandriz visas klavieres izjaucam , lai saprastu no kurienes taa pelke, bet neko taa ari neatradam.

Celu augsha draugu un dusmiigi prasiju, vai to vins darijis(majas bijam mes 2 un majas otra gala mani vecaki..). Lidz pat sahi dienai ir par to ko pabrinities, tapat kaa par klauvesanu pie loga, vai solu dzirdesanu aiz loga, ko ne es viena dzirdu . 

31 - 40 с 42