cik bieži mazgājat matus? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

cik bieži mazgājat matus?

Sveikas!

Pēdējā laikā, šķiet, šampūna maiņas rezultātā mati neganti ātri taukojas... cik biežu jūs mazgājiet matus? Kā ar sauso šampūnu lietošanu, kad slinkums mazgāt matus, kādi rezultāti?Varbūt variet padalīties pieredzē? Smejošs

48 Ответы

Mazgaju katru otro dienu,jo biezi.

Kad slinkums mazgat matus,tad ara neeju Smejošs 

Es katru otro, trešo.

Mazgāju pēc nepieciešamības ( 2x nedēļā ) , cenšos to nedarīt pārāk bieži ,lai saglabājas dabīgais eļļas slānītis un lai mati nepaliek sausi .

Pirmdienu un piektdienu rītos :)

Es ari censos reizi nedela mazgat.Nav labi biezi mazgat.

Исправлено 15.03.2015 16:48

Katru riitu :) pec taisnoshanas, lakas, matu ellinjas mati nakosana rita neizskatas "super svaigi" Smejošs tapec nakas mazgat katru dienu, bet protams izmantojot saudzigu shampunu un kondecionieri.

Esmu meginajusi Biosilk sauso shampunu- neiesaku tumshmatem. Izskatas ka ar putekliem noklati!

Mazgāju 2x nedēļā jo man pēc balināšanas ir ļooti sausi mati un galvas āda. Ja vajag atsvaidzināt izmantoju LUSH No Drought sauso šampūnu. 

Mazgāju katru vai katru otro dienu. Sausos šampūnus nelietoju,jo man vienkārši patīk dušoties,mazgāt matus,līdz ar to piecelšos kaut vai ātrāk,bet matus izmazgāšu.

> Alda

Mazgaju katru otro dienu,jo biezi.

Kad slinkums mazgat matus,tad ara neeju Smejošs 

vai tad peec biezuma atkariigs,c ik biezhi mazgaat?:D

kad man bija biezi,mazgaaju tik pat biezhi,pat iespeejams,retaak nekaa tagad,kad palikushi paplaani :(

mazgaaju ik pa 3 dienaam.

Mazgāju katru vakaru, ja jāiet no mājas ārā. Brīvdienās gan cenšos ilgāk "izvilkt", jo tik bieži mazgāt tiešām nav labi. Saknes traki taukojas, gali sausi kā salmi ar visām eļļiņām, pie tam netaisnoju jau ilgāku laiku. 

1 - 10 с 48