cik bieži mazgājat matus? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

cik bieži mazgājat matus?

Sveikas!

Pēdējā laikā, šķiet, šampūna maiņas rezultātā mati neganti ātri taukojas... cik biežu jūs mazgājiet matus? Kā ar sauso šampūnu lietošanu, kad slinkums mazgāt matus, kādi rezultāti?Varbūt variet padalīties pieredzē? Smejošs

48 Ответы

Man ļoti ātri taukojas mati, būtu jāmazgā katru dienu, bet mazgāju ik pēc dienas, vienu dienu staigāju izlaistiem, otro jau kaut kā sasietiem matiem. Esmu lietojusi Syos sauso šampūnu, tiešām ir efekts uz vienu dienu, bet pārāk bieži sausos šamūnus nevar lietot, tad man sāk parādīties blaugznas.

Divas reizes nedela, sestdien un otrdien:)

>zaiza

tad jau Tu zini,kadi izskatas netiri biezi mati :D

> Alda

>zaiza

tad jau Tu zini,kadi izskatas netiri biezi mati :D

taadi pat kaa netiiri plaani :D

Mazgaju pec nepiecieshamibas parasti 2-3 reizes nedelja,vispar ljoti nemilu kad ir mitri mati,bet ko darit ir jamazga,ir cjelka tapec to katru ritu mazgaju,kalteji un taisnoju,bet apnik,aizsprauzu

mazgaju katru otro, treso dienu. bet otraja/tresaja diena mati jau ir cope vai ka savadak savakti :DD

Dazreiz sanak,ka jau nakamaja diena izmazgaju matus,bet censos ta nedarit, lai netaukotos tik loti.

Mazgāju reizi 3 dienās, agrāk baismīgi taukojās, ka prasījās 2reiz dienā tos matus mazgāt, tad sàku mazgāt reizi nedēĺā, tas bija traki, bet tad mati pierada, ka nemazgāšu katru dienu , tagad staigāju 2 dienas ar izlaistiem un neizskataas netiiri, trešajaa astē vai copē sataisīti un ir okey :)

Ja paveicas un ir laiks tad 1-2x nedēļā mazgāju, ja nav laika tad pat nezinu,labi ja reizi pusotrā nedēļā. Bet vispar vairs tik ļoti netaukojas un es tāpat ar astē savāktiem tagad staigāju,citādi bērns izraus to kas no matiem vēl palicis pāri..

2x nedēļaa jo man ir ljoti pateiciiigi mati, kas ljauj slinkot :D

2x nedeljaa)
11 - 20 с 48