cik bieži mazgājat matus? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

cik bieži mazgājat matus?

Sveikas!

Pēdējā laikā, šķiet, šampūna maiņas rezultātā mati neganti ātri taukojas... cik biežu jūs mazgājiet matus? Kā ar sauso šampūnu lietošanu, kad slinkums mazgāt matus, kādi rezultāti?Varbūt variet padalīties pieredzē? Smejošs

48 Ответы

Es mazgāju, 3x nedēļā, jo gari un biezi. Bet vispār, lai netaukotos tik traki, mazāk izmantoju fēnu, un papildus šampūnam taisu matu maskas, vislabākās ir dabīgi taisītas! Internetā pilns ar receptēm

Es mazgāju, 3x nedēļā, jo gari un biezi. Bet vispār, lai netaukotos tik traki, mazāk izmantoju fēnu, un papildus šampūnam taisu matu maskas, vislabākās ir dabīgi taisītas! Internetā pilns ar receptēm

2-3x nedēļā, kā sanāk.

Nesen patīkami pārsteidza Coslys šampūns - labi smaržo, viegli uzputojas un labi skalojas ārā, pēc tam 5 dienas varēju neķerties klāt. Tā gan bija viena reize, izmēģināju paraugu, bet arī ilgtermiņā varētu būt labs.

p.s. kāda ir mēģinājusi vispār atteikties no šampūniem? Pirmais mēnesis esot trakākais, tad mati pierodot.

Ranma, šaubos vai tas ir iespeejams, jo sanāktu, ka tos taukus nekad normāli neizmazgaatu un mati izskatiitos drausmiigi, kaa nekaa ūdens neattīra tā kaa to dara šampuuns.

Bet tāpēc jau mati taukojoties, jo šampūns par daudz attīra. Teorētiski.

Ja varētu vasarā uz pāris mēnešiem nomukt uz laukiem - derētu izmēģināt. :D

Es mazgaju katru otro dienu, bet pec friziera apmeklejuma varu ari 3 dienas nostaigat.

Nav jau ta, ka vini izskatas taukaini, man vienkarsi pasai nav erti, patik, ja mati ir tikko izmazgati. 

Bet es nezaveju ar fenu, man tada pat nav un taisnoju loti reti, vienreiz divas nedelas.

Man mati ir gandrīz līdz dibenam un ļoti biezi, bet mazgāju kaut kur 1x 4-5 dienās (atšķirībā, uz kurieni ir vai nav jāiet).

Ranma, es par to tiešām domāju - pāriet uz to apple cider vinegar un tām ziepēm, bet šobrīd vēl neesmu tik ļoti skatījos, ko no šī visa var dabūt Latvijā un par kādām naudiņām. :) Varbūt tu zini?

Meitenes, Jums mati nesāk slikti ost , ja mazgājat 1x nedēļa? Zinu, kas mazgā lepni reizi nedēļa lepni, bet tie mati izskatas tādi nesvaigi ..nedod dievs, ja vēl ož...ne jau tā ka smird...bet nesvaiga smarža! Man tomēr patik, ja mati ir svaigi! Sanak mazgat reizi 2 dienās! Jeb katru otro dienu. Nevaru iefomaties, kā ir reizi nedēļā...un ka var nebut laika personīgai higiēnai...ja vien mati pie saknēm nu galigi netaukojas...hmm

Ir bijis, ka sajutu, ka meitenei ož galva...tas noteikti no taukainajam matu saknem...ļoti riebīgi. Ta vien gribas uzdāvinat šampunu, jo cilvēciņš pats var but nejūt..neredz sevi no malas...

21 - 30 с 48