cik bieži mazgājat matus? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

cik bieži mazgājat matus?

Sveikas!

Pēdējā laikā, šķiet, šampūna maiņas rezultātā mati neganti ātri taukojas... cik biežu jūs mazgājiet matus? Kā ar sauso šampūnu lietošanu, kad slinkums mazgāt matus, kādi rezultāti?Varbūt variet padalīties pieredzē? Smejošs

48 Ответы

Katru 3dienu, ja kāds pasākuma, tad pēc vajadzības..

Piecas reizes nedēļā. Man ir smalki mati, ātri taukojas.

> Ranma

2-3x nedēļā, kā sanāk.

Nesen patīkami pārsteidza Coslys šampūns - labi smaržo, viegli uzputojas un labi skalojas ārā, pēc tam 5 dienas varēju neķerties klāt. Tā gan bija viena reize, izmēģināju paraugu, bet arī ilgtermiņā varētu būt labs.

p.s. kāda ir mēģinājusi vispār atteikties no šampūniem? Pirmais mēnesis esot trakākais, tad mati pierodot.

ja ar angļu valodu draudzējas, var iegooglēt "no poo", diezgan interesanti :)

Tikko lasīju, ka kaut kāda sieviete nav šampūnu mazgajusi matus 6 gadus, trakākie bijuši pirmās12 nedēļas, vēlāk mati pieraduši un kļuvuši veselīgāki!

es gan laikam tomēr esmu pieradusi ka mani mati smuki smaržo un ir tīri :D

1x pameginaju sauso shampunu- nez nepamaniju nekadu atskiribu, vrb nemaku lietot ;D

Labak mazgaju katru otro,treso dienu matus ar Garniere vai Shauma.

Katru otro, treso dienu. İr ari kad sanak katru dienu, ja ir vajadziba, bet taa labak nemazgat katru dienu- tad tiesi atrak taukojas. 

Исправлено 08.04.2015 19:17

Ziemas sezonā vairāk mati taukojās,tad sanāca mazgāt 3  vai 4 reizes,bet vasaras sezonā reizēm pat varu izvilkt 1 reizi,ja nekur īsti nav jāaiziet ārpus mājas,bet tā mazgāju vismaz 2 reizes.

Bet vispār,man personīgi mati vairāk taukojās tad,kad tiek  bieži mainīts šampūns vai tieši pretēji-  pārāk ilgi nav mainīts.

Reizi 3 dienās

41 - 48 с 48