Melnās švīkas - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Melnās švīkas

Sveikas, meitenes! Būtu priecīga, ja jūs padalītos ar kādiem paņēmieniem jūs noņemat melnās švīkas no kurpītēm. Švīkas ir gan uz lakādas kurpēm gan parastās ādas kurpītēm. Mēģināju ar  ziepēm, dzēšgumiju - nekā. :(

17 Ответы

Esmu mēģinaajusi daudz ko, bet noņemt nesanaak. :( Zinu, ka baltaam kurpēm esmu pa virsu kraasojusi ar korektoru, ja bijušas daudz. :D

Esmu dzirdējusi ka citas ņem nost ar acetonu, bet tā varot arī krāsu pie reizes noņemt nost. :(

Skaidru neesmu vēl mēģinājusi, jo mājās nav, nezinu vai ir vērts pirkt veselu burciņu - ja nu nenotīras. :(

Njā,tā arī ir mana problēma kādu laiku. :(

> Liiva

Esmu ņēmusi brūnaam kurpēm ar acitonu nost un švīkas un kraasa tikai pabalēja (nekas diži labs nesanaaca), taapēc vairaak neriskēšu, bet esmu dzirdējusi, ka acitonaa esot viena viela iekšaa, kas to kraasu arī ņemot nost. Ja zin kas taa par vielu, tad nopērkot acitonu bez taas vielas, iespējams dabūtu nost.

Njā, atrast nagu lakas noņēmēju, kas neņem nost krāsu varētu būt pagrūti. :D

Esmu tīrījusi lakādas kurpes ar nagulakas noņēmēju no Mabeline un krāsa nav nogājusi. Mīkstākus ādas apavus esmu patīrījusi ar to pašu abrazīvo CIF un nekas netika sabojāts. Vajag izmēģināt uz mazāku laukumu, kaut kur nemanāmākā vietā, lai redzētu vispirms vai šis materiāls šo līdzekli "panes". ;)

Исправлено 26.08.2013 10:13

dzēšgumija, bet jāskatās, vai nebojā virskārtu. Esmu mēģinājusiAci miedzošs!

> Lolas virtuālais skapis    Paldies, mēģināšu veikalā atrast. :)

>Chick   Jau pirmajā komentārā rakstīju, ka mēģināju ar dzēšgumiju - nekā. 

> Liiva

Tikai tagad pamanīju Vēsais!

Ir vēl viena iespēja, lai vai cik smieklīga tā neizklausītos, ir automašīnām tādi flomīši, ar kuriem piekoriģē skrāpējumus, švīkas. Bezkrāsains. Un tas flomītis nogludina visu un atjauno krāsu. Tur kaut kā ir, kad pielāgojas esošajam tonim, aizkrāsojot švīkas. Kopumā - defekts pārvēršas par efektuSmaidīgs!

> Chick 
Tu esi mēģinājusi tādu brīnumu? :o izdodas?

1 - 10 с 17