Rāvējslēdzējs - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Rāvējslēdzējs

Sveiki! Manam ziemas mētelis saplīsa rāvējslēdzējs, nezinu, kas pie vainas, vai tikai pats slēdzītis jāmaina vai viss, bet gribētu sataisīt. Varbūt zināt kur ir kāda nedārga šuvēja/šūšanas darbnīca, kur šo problēmiņu varētu atrisināt? :]

10 Ответы

Runa par Rīgu 

Up

Ja tikai sleedziitis, tad jebkuraa suusanas darbniicaa to izdariis 3 min laikaa un cena - nu max 2-3 eiro. Ja viss jaamaina, tad padomaa, vai ir veerts - tas ir diezgan daargs prieks - vienreiz jautaaju - un iisajai jakai tie bija ap 15 latiem (sen tas bija - un ne daargaa darbniicaa). Bet man ar 2x ir bijusas probleemas ar raaveejsleedziem un abas reizes pie vainas bija sleedziitis. :)

Paldies, man jau ar liekas, ka slēdzītis :) 

ja tev ir sapliisis tas shtrunts ar ko velk ciet, respektiivi - neaakjee vairak kopaa, tad paskaties kaads vinjam ir izmeers un pa kaut kaadaam kapeikaam nopeerc jaunu jebkuraa shuushanas prechu veikalaa un no augshas iever vietaa. 

Ok, paldies!

Vēl reizēm palīdz, ja slēdzīti saspiež ar stangam ta, lai vieta pa kurieni ieveras ravejslēdzēja zobiņi kļūtu šauraka.

Uj, paldies, bet man roka nav īpaši veikla :D negribas sabojāt pavisam :D

:D Reiz vajadzēja atri salabot slēdzīti, ņēmu un ar zobiem saspiedu, bet tas bija mazs slēdzītis kleitai, ziemas jakai šis variants nederēs. :D

Bez zobiem vēl jo vairāk negribu palikt :D 

1 - 10 с 10