Mazlietiņ pozitīvisma par darījumiem. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Mazlietiņ pozitīvisma par darījumiem.

Esmu pārliecināta,ka katrai no mums šeit ir bijuši darījumi,atgadījumi,kuri likuši nedaudz pasmieties,pozitīvā veidā. Iedomājos,ka būtu jauki padalīties ar tiem šeit,jo uzskatu,ka forumā ik pa laikam vajag arī kādu pozitīvo diskusiju. :)

https://youtu.be/3YiCsblKxDc

17 Ответы

Kādreiz jau esmu citā tēmā šo gadījumu rakstījusi. Uzradās pircēja, visu sarunājam , viss der . Aizsūtu kontu, viņa naudu arī samaksā. Gribot saņemt pa pasta staciju. Prasu uz kuru pasta staciju un telefona numuru. Viņa atbild, kas telefona numuru nedošot , jo pēc tam viņai nākšot visādi spami...Skaidroju, ka citādi nevaru aizsūtīt , viņa saka , lai rakstu vārdu , uzvārdu un viss, nekādu telefonu ...  Ilgi ņēmos ar viņu , jo prece galu galā bija jau apmaksāta. Beigās pierunāju iedot mājas adresi un aizsūtīju pa pastu. Cerams, viņai pēc tam nenāca spami...Smejošs Finišs protams pozitīvs.

Исправлено 22.03.2015 17:07

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

> zaiza

es reiz sarunaaju tikshanos ar pirceeju par kleitu,kas uz 40izm.,staavu norunaatajaa vietaa,gaidu,skatos rinkjii,neredzu nevienu atbilstoshu.

Zvanu,skatos pacelj telefonu kaada korpulenta sieviete.Es taa mazliet apstulbusi smaidu,saku- juus par kleitu?bet shii laikam saprata,ka es pie sevis domaaju,ka izmeers vinjai nederees uzreiz skaidro situaciju,ka kleitu peerk ne prieksh sevis ...:)

Man ari vienreiz pirka kurpes apala,liela dama. Kurpes diezgan sauras bija jau nodomaju,ka velti vedu uz centru. Bet kaja sievietei super tieva bija tomer.dereja,ka uzlietas. Taka tomer izskats ir maldigs.;)

nu jaa,bet shii tieshaam meitai pirka,pati nu nebuutu tai izmeeraa ieliidusi...Nokautrējies bet es arii jau uzreiz nodomaaju,ka velti braucu.

Man bija divas tikšanas ne tik smieklīgas,sarunāju tikšanos ar meiteni pie Bērnu pasaules,iegājam iekšā,atradām viena veikalā kabīni,iegaju uzlaikot bikses,nāku āra pārdevejas nav,saku zvanīt,viņa mani gaidīja pirmā stāvā:))

Otra tikšanās bijā sarunāta pie Elkor plazas,zvanu pircējai kur viņa ir,jo es jau gaidu pie ieejas,viņa saka ka mani arī tur pat gaida,es saku ka neredzu..viņa stāvēja pie Elkor plazas Podium veikalā ieejas:))

> Janeta

Man nesen bija pašai gadījums,ka meitene izrādas dzīvo man ļoti tuvu,beigās izrādījās,ka mana iela atrodas paralēli viņas ielai un mūsu logi ir pretī viens otram. Satikāmies ,viss jauki,bet tad man pasaka:''ak, tad tā ir Tava māja no kuras katru rītu nāk bungu un citu instrumentu skaņas!''. Īsti neko nevarēju atbildēt,nolika uz lāpstiņām,pateicu tikai to,ka jā,ierakstu studija šeit ir. ;D

Cits,bet tikai smieklīgs no manas puses,nevis pircēju-nedēļas laikā jau otrā meitene izveido vienu situāciju.Raksta,ka pirks drēbes,viena uzjautāja mērus,viss lieliski.Kad tuvojos jau satikšanās vietai,saņemu sms abās situācijās-super,tagad nāksi pie manis iekšā un es uzlaikošu. Protams,man tas šķita smieklīgi,jo tas netika atrunāts ,darījums ,protams,nenotika un man vēl aizvien nāk par to smiekli,jo atceros gadījumus par to,ka sataisa bilžukus,selfijus un pasaka visu labu. :D

Tieši gribēju rakstīt šo situāciju, kad pamanīju, ka tu mani apsteidzi, haha! :)

> Dress VIP

Man bija divas tikšanas ne tik smieklīgas,sarunāju tikšanos ar meiteni pie Bērnu pasaules,iegājam iekšā,atradām viena veikalā kabīni,iegaju uzlaikot bikses,nāku āra pārdevejas nav,saku zvanīt,viņa mani gaidīja pirmā stāvā:))

Otra tikšanās bijā sarunāta pie Elkor plazas,zvanu pircējai kur viņa ir,jo es jau gaidu pie ieejas,viņa saka ka mani arī tur pat gaida,es saku ka neredzu..viņa stāvēja pie Elkor plazas Podium veikalā ieejas:))

par veikalu,man reiz bija,ka saku,tiekamies pie h&m veikala,a vinja mani gaidiija pie shii veikala kaseemPārsteigts

Исправлено 22.03.2015 17:13

> thekarina

> Janeta

Man nesen bija pašai gadījums,ka meitene izrādas dzīvo man ļoti tuvu,beigās izrādījās,ka mana iela atrodas paralēli viņas ielai un mūsu logi ir pretī viens otram. Satikāmies ,viss jauki,bet tad man pasaka:''ak, tad tā ir Tava māja no kuras katru rītu nāk bungu un citu instrumentu skaņas!''. Īsti neko nevarēju atbildēt,nolika uz lāpstiņām,pateicu tikai to,ka jā,ierakstu studija šeit ir. ;D

Cits,bet tikai smieklīgs no manas puses,nevis pircēju-nedēļas laikā jau otrā meitene izveido vienu situāciju.Raksta,ka pirks drēbes,viena uzjautāja mērus,viss lieliski.Kad tuvojos jau satikšanās vietai,saņemu sms abās situācijās-super,tagad nāksi pie manis iekšā un es uzlaikošu. Protams,man tas šķita smieklīgi,jo tas netika atrunāts ,darījums ,protams,nenotika un man vēl aizvien nāk par to smiekli,jo atceros gadījumus par to,ka sataisa bilžukus,selfijus un pasaka visu labu. :D

Tieši gribēju rakstīt šo situāciju, kad pamanīju, ka tu mani apsteidzi, haha! :)

Tas tiešām ir bijis mans,vispozitīvākais darījums no tādas ''situācijas''puses,paldies Tev. ;D :)

ps. šodien mūzika netraucē? :D 

Hi-hi-hi, atcerējos, ka viena dāma iegāza pamatīgi savu vīru! Sarunājam tikšanos centrā, nosaucu kafejnīcu Papagailis Skolas ielā. Nezinu, kā un ko viņa vīram izstāstīja un nodeva (saraksti pārbaudīju vēlāk - adresi aizsūtīju korektu),, bet es ilgi klaiņoju pa ielu, skatoties apkārt, jo viņš saka, ka ir pretī baznīcai un es saku, ka esmu pretī baznīcai. Izrādās, viņš ir pie kafejnīcas Papagailis Meža ielā, tur ir pareizticīgo baznīca, bet es biju pie Ģertrūdes baznīcas... Viņš strādā centrā, bet pēc sievas uzdevuma dragāja uz Pārdaugavu. Es jau pasmējos, bet viņam noteikti smieklīgi nebija, jo pusdienu pārtraukums bija velti izniekots. Protams, galu galā prece dāmai nepatika, jo (akvārija kopšanas šķidrumi): bija iztecējis derīguma termiņš, visas pudelītes bija atvērtas un apjoms visur palicis aptuveni 50%. Velti piebilst, ka sludinājums skanēja šādi: Akvārija kopšanas šķidrumi - nav jauni, iztecējis derīguma termiņš, bet pieredze rāda, ka efektivitāte nemainās. Visas pudelītes atvērtas, apjoms visur palicis aptuveni 50% Smejošs. Kā viņa lasīja un ko tad gaidīja, nezinu. Bet viņas vīrs viņu pasūtīja un neko man atpakaļ neveda.

Vispār Skolas iela (savā laikā bieži tur tikos) ir ļoti viltīga. Protams, puse tikšanās biedru aiziet uz Slokas ielu.

11 - 17 с 17