Pret aukstumpumpām . ! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Pret aukstumpumpām . !

Sveikas. Kas vislabak palīdzētu atrak tikt no aukstumpumpam? Man ir uzmetušas uzreiz divas.. :( Varbūt ir kadas ziedes nopērkamas, vai ir kas majas pieejams , kas palīdzētu atrak tikt vaļa? 

31 Ответы

citi saka,ka zobupasta paliidz,ja uzsmeeree,nezinu,man taadas nekad nemetaas.

Исправлено 25.03.2015 09:35

visi aciklovira preperāti, jo ar vīrusu cīnās ar pretvīrusa preperātiem;) Pārējais ir folklora...

Zovirax orģinālais ir visefektīgākais vēljoprojām,kas pamatots ar klīnisiem pētījumiem un sastāvu ..atšķirības no citiem aciklovira preperātiem- ir daudz vairāk pievienota nesējvielas substance( kas patenttiesībām uz ražošanu beidzoties, tika paturēta kā benefits orģinālpreperātam), bet protams arī cena ir augstāka kā ģenēriķiem. Lētākie ģenēriķi arī protams palīdz, bet nav ar tik augstu efektivitāti:)

ir veel citi preperaati aplikācijas tipa  un uzlīmes tipa - ērti- arī  palīdz protams.

Vienu taadu varu pat samainiit pret ko, jo man vairāki jauni iepakojumi :)

Ļoti laba ir ziede Silicea, nopērkama aptiekās.

Исправлено 25.03.2015 10:59

varu iemainīt šo, pret kādu sīkumu( piem. 2 kinderolām:) vai atdot klāt pie jebkura pirkuma.ir jauns neatvērts- iekšā neatvērta pudelīte ar aplikātoriem, tik iepakojuma kastīte apbružājusies pa atvilknēm mētajoties:).

Исправлено 25.03.2015 09:24

>

Исправлено 25.03.2015 09:25

>

Nu jau 23 gadus atpakaļ,kad dēls bija mazs,viņam regulēti metās aukstumpumpas,toreiz daktere ieteica noķert pašu sākumu,un piededzināt ar jodu,tas dēlam bija visefektīvākais līdzeklis,stāvēja mazs ar vates kociņu pie spoguļa,un brēkdams turēja pie pumpas,toties,mute neizsitās tajās traki sāpošās pumpās...:)

Piekrītu par zovirax un vēl viena man ļoti labi palidzeja, tik nosaukumu aizmirsu. Zobu pastas, ķiploki un viss pārējais -  muļķības,  neko vairāk par niezi u  apdegusu ādu nedabūsi.  Vēl ja pumpa ir tikko sākumā, tad var ar spirtu "iizdedzinat", tikai jāliek uz pašas pumpas un pacietīgi jatur.

sāli pieliec,man tikai tas palidz

Исправлено 25.03.2015 09:29

ja noķer pašu sākumu, tad labi palīdz speciālie plāksteri. lietoju šādus no compeed http://www.webaptieka.lv/lv/product/compeed-plaksteri-aukstumpumpai-n15-sadziedesanai

1 - 10 с 31