Pret aukstumpumpām . ! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Pret aukstumpumpām . !

Sveikas. Kas vislabak palīdzētu atrak tikt no aukstumpumpam? Man ir uzmetušas uzreiz divas.. :( Varbūt ir kadas ziedes nopērkamas, vai ir kas majas pieejams , kas palīdzētu atrak tikt vaļa? 

31 Ответы

Arī piekrītu par zovirax, vienmēr ir palīdzējis. :)

Aciclovirum krems

Man nelīdz pilnīgi nekas no tām smērēm un plāksteriem.. Vienreiz pat likās, ka smēre tās pumpas baro - sametās pāris dienu laikā pāri 20 pūslīšiem pa pusi lūpas un visu zodu, lai arī  nepārtraukti smēre bija virsū.

Pēdējās reizes, sajūta, ka palīdz, dedzinātu slīdīgo čeku pelni ar manu inovāciju - pūslīšus pārdurt ar adatu un pāris minūtes paturēt spirtu ar vati un atkal pelnus virsū. Šādi apstrādājot 2-5dienās noiet. Pa vidu šai metodei pamēģināju vēl tos dārgos plāksterus un atgriezos pie pelniem. Dažreiz zobupastu uz nakti var uzlikt, bet īsti efektu nejūtu, vismaz nebaro :D

Исправлено 25.03.2015 10:07

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Man nelīdz pilnīgi nekas no tām smērēm un plāksteriem.. Vienreiz pat likās, ka smēre tās pumpas baro - sametās pāris dienu laikā pāri 20 pūslīšiem pa pusi lūpas un visu zodu, lai arī  nepārtraukti smēre bija virsū.

Pēdējās reizes, sajūta, ka palīdz, dedzinātu slīdīgo čeku pelni ar manu inovāciju - pūslīšus pārdurt ar adatu un pāris minūtes paturēt spirtu ar vati un atkal pelnus virsū. Šādi apstrādājot 2-5dienās noiet. Pa vidu šai metodei pamēģināju vēl tos dārgos plāksterus un atgriezos pie pelniem. Dažreiz zobupastu uz nakti var uzlikt, bet īsti efektu nejūtu, vismaz nebaro :D

Slimībai ir pāšlimitējošs raksturs, taa ka pēc 5 dienām jebkurā gadījumā vecās ir apdzijušas...ietekmēt var ar pretvīrusu medikamentiem, tas ietekmē  dzīšanas ātrumu, slimības/izsitumu pakāpi un daudzumu;)

Jo ātrāk sāk lietot pretvīrusa preperātu, jo īsākas būs slimības izpausmes. Ja smērē virsū jau kņudēšanas stadijā- tad izsitums/pumpa var arī vispar neparādīties. Ja jau ir pumpa, tad jadomā par sadziedēšanu un lai neizplatās plašāk...

Es lietoju Fenivir kas palīdz arī ja ir 3 diena no aukstumpumpas uzmešanās brīža. Maksā ap 7 eiro.

Man palīdz un ātri pāriet aukstumpumpas no Acivir (Cipla) 50 mg/g  krēms 5. g. tūbiņa.  Nopirku Aciclovirum - man nepatika. Stāv bez vajadzības - varu atdot- pamēģināsi.

Исправлено 25.03.2015 10:16

> Kirsteina

Man palīdz un ātri pāriet aukstumpumpas no Acivir (Cipla) 50 mg/g  krēms 5. g. tūbiņa.  Nopirku Aciclovirum - man nepatika. Stāv bez vajadzības - varu atdot- pamēģināsi.

Acivir un aciclovirum tas nav atskirigas zales tas ir taspats. :)

ir ari Heviran tabletes kas ari ir tas pats aciclovirs

> svetlana

> Kirsteina

Acivir un aciclovirum tas nav atskirigas zales tas ir taspats. :)

ir ari Heviran tabletes kas ari ir tas pats aciclovirs

Labots: šodien, 10:16

Nezināju :)  Smarža gan viņām ir atšķirīga :)

smarzas varbut, nebija iespejas salidzinat :)

Исправлено 25.03.2015 10:21

> fon Raabe

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Slimībai ir pāšlimitējošs raksturs, taa ka pēc 5 dienām jebkurā gadījumā vecās ir apdzijušas...ietekmēt var ar pretvīrusu medikamentiem, tas ietekmē  dzīšanas ātrumu, slimības/izsitumu pakāpi un daudzumu;)

Jo ātrāk sāk lietot pretvīrusa preperātu, jo īsākas būs slimības izpausmes. Ja smērē virsū jau kņudēšanas stadijā- tad izsitums/pumpa var arī vispar neparādīties. Ja jau ir pumpa, tad jadomā par sadziedēšanu un lai neizplatās plašāk...

Labots: šodien, 10:07

Es kā cilvēks, kuram šīs pumpas ir samērā bieži (būtībā slimoju tikai ar herpēm un strutainajām angīnām, ļoooooti reti kad ko citu :D), tad ir pārbaudīs, ka, ja ar pumpām neko nedara vai, manā gadījumā, lieto ziedes (pēdējās 2 reizes liku uz kņudināšanu un tā pat izmetās, visticamāk, pret smērēm un aktīvo vielu tajās ir izveidojusies imunitāte, jo bērnībā palīdzēja), tās var pa lūpām dzīvoties vairāk kā mēnesi - katru dienu pa dažiem jauniem pūslīšiem. 2-5 dienās ieskaitu arī kreveles noiešanu.
Un te skaista bilde, kā manas smukās lūpiņas uzpampst herpju laikā, pilnīgi botoksu nevajag :D

P.S. pret pumpām palīdz arī piededzināšana ar elektrību, bet tam vajag Dermawand vai citu tamlīdzīgu rīku. Tas tā, padalos ar to, kas gadu laikā ir izfiltrējies.

11 - 20 с 31