Pret aukstumpumpām . ! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Pret aukstumpumpām . !

Sveikas. Kas vislabak palīdzētu atrak tikt no aukstumpumpam? Man ir uzmetušas uzreiz divas.. :( Varbūt ir kadas ziedes nopērkamas, vai ir kas majas pieejams , kas palīdzētu atrak tikt vaļa? 

31 Ответы

> Kirsteina

Man palīdz un ātri pāriet aukstumpumpas no Acivir (Cipla) 50 mg/g  krēms 5. g. tūbiņa.  Nopirku Aciclovirum - man nepatika. Stāv bez vajadzības - varu atdot- pamēģināsi.

Tie visi ir ģenēriķi, kam ķimiskā efektīgā viela ir viena un tā pati- aciklovirs! katra firma uzliek savu nosaukumu. tas peec būtības ir viens un tas pats, tikai dāžādu firmu ražojums. Atsķirās tikai palīgvielu sastaavs. Un kā tas ir noteikts, orģinālpreperātiem ( pirmie, kas to atklāja, kam pieder patents, kam Nobela prēmija;D, patenta tiesībām uz aktīvi vielu beidzoties, taapat tiek paturēts patentaa efektīgākais palīgvielu sastaavs- kā tas ir ar Zovirax.Tas kā orģināls ir taapat visefektīgākais, salīdiznot ar to pašu acikloviru citu firmu preperātos( piem. acic, acivir,aciklovirum utt., neskaitāmo firmu nosaukumiem).

Fenivir aktīvā viela ir penciclovirum. Jāatrod tikai kas strādā vislabāk priekš katra, jo man aptiekā pielika priekšā kādus 5 veidus šo zāļu, un izvēlēties ir neiespējami.

> Aiga S Akcija!

Fenivir aktīvā viela ir penciclovirum. Jāatrod tikai kas strādā vislabāk priekš katra, jo man aptiekā pielika priekšā kādus 5 veidus šo zāļu, un izvēlēties ir neiespējami.

penciklovirs ir jaunāka aktīvā viela, bet vai labāka, to var redzēt tikai analizējot objektīvus pētījumus.

Ar izvēli tā ir- ir jābūt zināšanām par to ko vajag, tad vairs nav tik sarežģīti;). 

Ja taa filozofiski, tas jau tā ir  ar jebko. Pat pienu veikalā nopirkt var būt sarežģīti, ja nezin, kā viņi atšķiras un ko koknrēti grib;).

Исправлено 25.03.2015 11:54

tinam rulliiti uz priekšu  x2 :D

Исправлено 25.03.2015 11:53

tinam rulliiti uz priekšu  x3 :D

"acic" smērīte ,ziedīte ,palīdz ,neļauj arī izplatīties šim vīrusam ;) iegādāties var aptiekās 

man ari pasai bieži uzmetās šis aukstumpumpas un esmu izmeģinajusi daudzas smeres,bet tas ko pedeja laika lietoju,tikko kad juutu ka atkal bus,ir  udenradis-saslapinot vati un paturot kadas 15min,nakama diiena ne miņas no pumpas:D 

Visi aptiekas nopērkamie krēmi palīdz cīnīties ar sekam un nevis ar cēloni. Kad jūtu, ka tūlīt būs, ļoti palīdz ingvera saknes ripiņa, kuru paturu uz kņudošas vietas un plus ingvera saknes karstais dzēriens imunitates stiprinašanai. 

Bieži metās arī šis "bubulis". Esmu dažādas izmēģinājusi Aciviv, Acic,Fenivir,vēl viena bija bet šis man nepalīdz ,plāksteram arī nav nozīme. Saprotu ka labākās man ir Zovirax, vai arī šnabis uz vates +adatiņa, kas neļauj turpināties izplatīties. Tad dakteris man ieteica izdzert kādu zāļu kursu pret šo vīrusu. neesmu mēģinājusi.

Liels paldies par palīdzību. :) Ņemšu vēra :) 

21 - 30 с 31