Korekta sludinājumu ievietošana un pacelšana - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Korekta sludinājumu ievietošana un pacelšana

Jau pāris nedēļas domāju - rakstīt vai nerakstīt, bet tomēr izlēmu, ka arī man ir kas sakāms un ir jāpasaka.

Meitenēm, kuras kaut ko meklē - vēlas nopirkt, vai tiešām tik grūti ir pareizi noformulēt jau pašā tēmas aprakstā, ko tieši meklējiet.. .Pliks - "pērku" - "Gara kleita" un citas šādas tēmas neko neizsaka - vai grūti norādīt - Pērku izejamo, garo kleitu 38. izm (šis kā piemērs), lai jau sākotnēji ir skaidrs, kas ir tēmā. ja ir vairākas lietas, kas interesē - nopirkšu uz izmēru tādu un tādu. Pašas dusmojaties, ja kaut ko piedāvā "ne pa tēmu", bet pašas korekti arī nemākiet uzrakstīt, tēmas nosaukumā, ko pērkat. Protams, pašu tēmu noformulējiet puslīdz saprotami, bet nu jebkurā gadījumā.

Vai tiešām grūti, kad ir atrasts tas, ko meklējiet, tēmu slēgt, nevis atstāt aktīvu vai vnk apakšā komentārā ierakstīt - paldies, ir atrasts. ja vairs nav aktuāli - slēdziet tēmu.

Meitenes, kas liek maksas sadaļās sludinājumus, padomājiet, kādus tēmu nosaukumus liekat - visgraujošākais no man prātā palikušajiem tēmas nosaukumiem - "labdarība"... ar šādu tēmas nosaukumu meitene liek pārdošanā un paziņo par atlaidēm savā skapī...

Administrācijai mans ieteikums - saprotu, ka meitenes maksā naudu par maksas sludinājumiem, bet tā pacelšana ir kaitinoša - visas aktivitātes, kas sānā parādās ir vienas un tās pašas par vienu un to pašu un  no vienas un tās pašas lietotājas. Vai nevar kā kontrolēt, lai nepaceļ tos sludinājumus ik pa stundai.

Vēl papildus ieteikutmi, lai nepiegružotu šo forumu - ja reiz meitenes pašas nemāk izdzēst tēmas vai slēgt, uzlikt kaut kādus termiņus, kad tēma automātiski tiek dzēsta no sistēmas, arī bezmaksas tēmas. Īpaši no sadaļām "Pērku".

Viens liels + būtu, ja tomēr tās tēmas sadaļā (pa labi lapai) "Jaunākais forumā" tomēr sagrupētu, lai jaunākais formuā nebūtu tikai par to, ko pārdod. Sadalīt, ka arī citas tēmas ir redzamas - diskusijas vai jebkas. Piemēram:

Jaunākais Forumā:

1) Maksas sludinājumi ar pārdod - 3-5 gb, kas redzami

2) jebkuras citas diskusijas - pārējās pieejamās brīvās vietas.

Es neesmu ne nokaitināta vai kā citādi neapmierināta ar dzīvi, bet pārāk meitenes aizraujas un nepadomā par savu tēmu publikācijām.

Ja nu kas nekorekti, gramatiski nepareizi, vai kā citādi netīkams - komentārus neprasu. Tēmu atvēru tīri, lai forums paliktu draudzīgāks visiem, ne tikai meitenēm, kuras ik pa stundai paceļ savus sludinājumus, jo reizēm gribās redzēt arī kādu citu tēmu un diskusiju, kuru var palasīt.

Kā arī - administrācijai, ieteiktu pasekot līdzi diskusiju dalībnieču tekstiem - no dažām labām mēdz nākt neadekvātas un nevietā ierakstītas lietas... Kura tā ir - pati sapratīs, bet ir manīts, ka mīl ierakstīt ko tādu, par ko cilvēks ne prasa, ne kaut ko nepareizi dara, lai saņemtu tādus ierakstus! Vajadzētu šādas personas izskaust no foruma un pēc brīdinājumiem, ja nekas nemainās no konkrēto personu puses - tās dzēst no šī portāla!

iemācīsimies viena otru cienīt un savas negācijas vai neapmierinātību ar savu dzīvi paturēt pie sevis. Neviena meitene šajā forumā nav atbildīga par to, ja kādai no mums dzīvē neiet tik labi, kā vēlētos!

Lai visiem jauka diena!

Skūpsts

22 Ответы

Mans secinājums ir, kad pērk no mana skapja tās, kuras te ienāk varbūt reizi pāris dienās un  diskusijas nelasa. Un pārsvarā interese rodas tieši pēc tam, kad esmu pacēlusi tēmu, reklamējusi savas preces.... kuras tās, kas visu dienu te sēž un ir daudzreiz redzējušas, viennozīmīgi vairs neinteresē un varbūt pat kaitina.

Nu ir tai tēmas pacelšanai jēga, jo es gaidu pircējus, kuri te nav visu dienu. Un tiem mana reklāma varbūt tieši laikā.

Par tēmas un satura noformējumu piekrītu, par tēmas dzēšanu arī, bet te jau izpaužas katras situācijas autora spēja un varēšana sevi parādīt, skaidri un saprotami vai kaut kā nebūt...

Nu protams Tev taisniba kad nedrikst pardot vecu kramu un nodevet to par pedejo modes blavienu.Es pat nesaprotu ka ko tadu var darit.Nav mana kompetence.Un domaju kad daudzam ari tas pats.

21 - 22 с 22