Zobu sāpes - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

Zobu sāpes

Sveikas!

Vai varat ieteikt kaut ko, kas remdētu zobu sāpes un vaigu, kurš sāp un ir uzpampis. Cauruma zobā nav. Un neiesakat- ej pie zobārsta, jo pieraksts jau ir, bet diemžēl tikai uz pirmdienu un kaut kā līdz tai pirmdienai ir jāizdzīvo, jāēd un GALVENAIS- jāguļ :)

Esmu izmēģinājusi-Paracetamolu, Ibumetīnu, Ibuprofēnu, Ortofēnu. Un, ja palīdz, tad palīdz uz kādu stundu vai divām un dzert bez maz va 10 tabletes dienā arī negribās. :) Nedzīvoju Rīgā, bet Jēkabpilī, tāpēc diennakts zobārstniecības vai dežurzobārsti, kuri var pieņemt jebkurā laikā,  man nav pieejami :)

37 Ответы

Nimessils,man paliidzeja. Liek arii krustnaglinjas uz zoba.

vai tad Vidzis vairs nepienjem?

izsaku liidzjuutiibu,paldies Dievam,nemaz iisti nezinu,kas ir zobu saapes.

> inguu

Nimessils,man paliidzeja. Liek arii krustnaglinjas uz zoba.

Tur jau arī ir tā lieta, ka nav konkrēta zoba, kas sāp, lai zinātu, uz kura likt to krustnagliņu. Šķiet, ka sāp visa rinda. It kā domājams, ka sapūsts nervs, bet to jau zinās tikai zobārsts.

Paldies :)

Pļaviņās Daktere Olga Veisa,ir ļoti,ļoti pretīmnākoša un palīdz!

Vai negribi pamēģināt kādu no gēliem, ko smērē bērniem zobiem augot? Piem., Calgel

> zaiza

vai tad Vidzis vairs nepienjem?

izsaku liidzjuutiibu,paldies Dievam,nemaz iisti nezinu,kas ir zobu saapes.

Vidzis pieņem, bet negribās pie viņa iet, jo cik esmu gājusi, vienmēr bija kļūdas, kuras laboja vēlāk citi ārsti. Esmu pie labas zobārstītes pierakstījusies uz kuru varu 100% paļauties, ka viņa izdarīs kā nākas, bet attiecīgi pie viņas ir garas rindas. :(

> Ingucits27

Pļaviņās Daktere Olga Veisa,ir ļoti,ļoti pretīmnākoša un palīdz!

Man nav tik viegli tikt uz Pļavinām, neesmu tieši no pilsētas :) Bet es tomēr palieku uzticīga savai zobārstītei :)

Vai tad, ja ir pampums zobārsts nekādas zāles nepiedāvā izrakstīt, lai var pieraksta datumu sagaidīt? Man, kad sāpēja, aplūkoja, atrada vietu pierakstam, bet tā kā nebija pampuma atļāva dzert ibumetīnu tikai, ja gluži vairs nevar izturēt.

Cik noprotu, tad tablešu dzeršana var ietekmēt atsāpināšanas potes iedarbību. Pašai tā negadījās, bet bija pazīstamie, kuri biedēja, ka ja iepriekš mēģina nosist sāpes ar dažādiem paracetamolu saturošiem līdzekļiem, tad tā atsāpināšanas pote var īsti neiedarboties. Bet tas man tā, no sērijas, viena tante teica.

Man personīgi palīdzēja siltas kompreses, bet man nebija pampums.

> Natālija

Vai negribi pamēģināt kādu no gēliem, ko smērē bērniem zobiem augot? Piem., Calgel

Varētu mēģināt, kad jau uz aptieku tikšu :)

Varu ieteikt no tautas metodes, padauza mazliet kāposta lapu un piesien pie sāpošās vietas.

1 - 10 с 37