Zobu sāpes - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Zobu sāpes

Sveikas!

Vai varat ieteikt kaut ko, kas remdētu zobu sāpes un vaigu, kurš sāp un ir uzpampis. Cauruma zobā nav. Un neiesakat- ej pie zobārsta, jo pieraksts jau ir, bet diemžēl tikai uz pirmdienu un kaut kā līdz tai pirmdienai ir jāizdzīvo, jāēd un GALVENAIS- jāguļ :)

Esmu izmēģinājusi-Paracetamolu, Ibumetīnu, Ibuprofēnu, Ortofēnu. Un, ja palīdz, tad palīdz uz kādu stundu vai divām un dzert bez maz va 10 tabletes dienā arī negribās. :) Nedzīvoju Rīgā, bet Jēkabpilī, tāpēc diennakts zobārstniecības vai dežurzobārsti, kuri var pieņemt jebkurā laikā,  man nav pieejami :)

37 Ответы

Paldies meitenes! Sazvanīju māsas zobārstīti, gan ieteica, ko izdzert sāpēm un pampuman, gan pierakstīja uz rītdienas rītu :)

labak negaidit un uzreis pie arsta,menesi atpakal pa sienam rapoju no sapem palidzeja nurofens bet tikai tad kad iedzeru 5 tabletes un uz dazam stundam miers .Mocijos divas dienas un aizgaju pie arsta samaksaju 106eiro par vienu zobu un nekas vairak nesap.

> Elīna (ARĪ MAINOS!)

Paldies meitenes! Sazvanīju māsas zobārstīti, gan ieteica, ko izdzert sāpēm un pampuman, gan pierakstīja uz rītdienas rītu :)

nu lai veicās:)

> karina

labak negaidit un uzreis pie arsta,menesi atpakal pa sienam rapoju no sapem palidzeja nurofens bet tikai tad kad iedzeru 5 tabletes un uz dazam stundam miers .Mocijos divas dienas un aizgaju pie arsta samaksaju 106eiro par vienu zobu un nekas vairak nesap.

Nesaprotu kapec tik neadekvātas cenas, gandrīz kā par lētāko operāciju!

> Ligucis

> karina

Nesaprotu kapec tik neadekvātas cenas, gandrīz kā par lētāko operāciju!

nu man bija caurums pirmo reizi samaksaju 56eiro un otro reizi kad lika plombu vel 52eiro .

Ketanov, bet recepšu medikaments

> fon Raabe

> amber18

man tādas īstas zobu sāpes bijušas tikai vienreiz un tad arī grūtniecības laikā un vēl klāt tam visam nevarēju pie ārsta tikt - nezinu, sevis pārliecināšana vai kaut kas iedarbojās, bet izlasīju, ka ķiploks varot līdzēt, smērējot uz pretējās puses rokas pulsa vietas (ja sāp labā puse, tad kreisās rokas pulss). Lai arī ne pilnīgi, bet lielā mērā palīdzēja. Sliecos domāt, ka tā bija tikai sevis pārliecināšana, ka tas noteikti palīdz, kaut esmu ļoti skeptiska pret šādām senlaiku metodēm,  bet vai nav vienalga, ja vēlamais sasniegts :) ;)

Ei, trakaa! ja tev tagad ir grūtniecība- tad nevis par zaaleem jaadomā, bet bez kavēšanās pie zobārsta prom!!!

Ja nav ,tad iedzer zāles un taapat negaidi lidz pirmdienai. Kamēr tu tur spirtosi un sālīsi - zoba zaudēšana būs mazākais ,kas var notikt...negribu baidēt, bet var arī  beigties tas viss ar āmen- nopietni..

Labots: šodien, 16:38

nē, nē, nav un netiek plānota grūtniecība tuvākajos gados - ar esošajām jaunkundzēm ir ko noņemties :D bet nu toreiz bija tāda situācija, kad nopietnu iemeslu dēļ nevarēju diennakti tikt ārpus mājas.

31 - 37 с 37