dzest profilus kuri nav apmekleti vismaz menesi. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

dzest profilus kuri nav apmekleti vismaz menesi.

Sveikas, varbut es busu skarba bet es uzskatu ka vajadzetu dzest tos profilus kuri nav apmekleti vismaz venesi. Es jau menesi gaidu zinu no meitenem no kuram gribeju meitinai nopirkt pavasara apavinus un nekaa, jo jau menesi neviens neatbild. Tad kapec tie profili tiek veidoti ja vinus neapmekle?

84 Ответы

> Ligucis

> Ieva

a tiešām tās, kas te raksta, ka vajag pusgadu/gadu, ja nav rādījies, tur sev skapī/pieliekamajā/kambarī/pagrabā kaudzi ar drēbēm, ko nevelk tik ilgu laiku?:D

varbūt tikai 10 drēbes ir tajā kaudzē un varbūt arī tur to pus gadu sava skapja visdziļākajā stūrī! 

var būt 10 un var būt arī krietni vairāk. tām kurām tās drēbītes ir mazākā skaitā vēl tā, bet tās, kurām pāri pa 100, tad tomēr šāds jautājums rodas pats no sevis :) man tādas stāv favorītos no pagājušā gada, kas ir bijušas onlainā kaut kad maijā un sludinājums pievienots vēl agrāk :D 

> saule8888

> Gitas skapja izpardosana

Pedejas divas gudrinieces, nez vai jums butu paricis gaidit menesi atbildes vestuli. Nu labi varbut ne pec menesa bet pec trim gan. Un cerams ka administracija ta ari daris.

tev meiteniit dzives pieredze skatos loti iisa un sekla.

padziivosi ilgaak, tad spriediisi savadaak . smiekliiga esi :)

Kādēļ Tu vienmēr esi tik negatīva un asa? Ja Tev mēs visas tik ļoti šeit riebjamies,tad varbūt neapmeklē šo portālu? Nekā personīga,bet nu meklēt kašķi šeit ir nevietā,nevienam tas nav izdevīgi.

Исправлено 05.04.2015 01:24

Mjā, iedomājos, nokļust slimnīcā vai kādas citas vēl lielākas likstas, kuru dēļ skapis galīgi prātā nestāv un viss saturs pazudis.. Ar 10-20 sludinājumiem vēl tā, bet, piem., tiem, kam vairāki simti..? Aplami.

Šobrīdējā sistēma ir labi izdomāta, bet, diemžēl, netiek piekopta.

^ Jā tieši tā un nav ko te cepties mūžīgi tagad. Neviens taču neies pārpostot tās 3-10 lapas ar bildēm un aprakstiem utt. Nu nē taču!

Manupraat ir jaaievies korekcijas-ja cilveeks sataisiijies uz kaadu laiku padziivoties "ne-skapii",bet,"aizspogulijaa"-domaats-komandeejums,aarzemes,utt,tad 99% gadiijumu tas tiek izplaanots savlaiciigi,,taatad,var arii SAVLAICIIGI profila apmekleetaajiem pazinot.Viena paardeveeja-cepuri nost vinas prieksaa ,diemzeel neatceros segvaardu,ne tikai bija pabriidinaajusi par savu prombuutni,bet pat sarunaajusi meiteni savaa vietaa,caur kuru var sazinaaties.Malacis!Cita lieta,ja notiek tiesaam kas negaidiits-peeksna slimiiba-tfu,tfu,tfu,,vai cits kas,tik tiesaam nejauks un NEPLAANOTS,bet,parasti neplaanotas riebekliibas ilgaak par 3  meenesiem neilgst,t.k.piekriitu,ka 3 meenesi ir pietiekams laiks,lai savaa profilaa vismaz ierakstiitu-sorry,bat...........Nu ja tad veel ne zinas ne minas,ir jaadzees,citaadi sii "skapja"ideja paleenam sasmaks,ja te dziivos kodes,un kodes nevajag nevienaa skapii...

81 - 84 с 84