Pieaudzet skropstas un par tonalajiem/makeup bazem - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Pieaudzet skropstas un par tonalajiem/makeup bazem

Sveikas! 

Gribetos noskaidrot,kur Rigas centra/zasulauka/zolitude/kengaraga var pieaudzet skropstas? Pasai nekad nav bijusas, bet veletos drizuma.:)

Gribetos nedargu variant, bet kvalitativi, varbut,kada ir uzgajusi ko nedargu un labu?Nevainīgs

+ Iesakiet labu tonalo,kas ir noturigs un ir dazadi toni(jo esmu fit me110 vai pat gaisaka),ka ari makeupbazi. Bet gribetos cenas lidz ~10 eur. Ja esi no Riigas vari piedavat nopirkt/iemainit!

19 Ответы

Meitene Dace taisa, bet Juglā tur ar 6tramvaju var aizbraukt, vai kā citādi. ļoti labi un kvalitatīvi visu laiku pie viņas taisu:)

Ja interesē, tad varu privāti iedot viņas numuru

Man no tonālajiem patīk maybelline satin dream liquid un rimmel stay matte (bet šis tāds really biezs)

Toņi ir gaišie, man pašai kombinēta āda un ir baigi labi, visu nosedz un nesausina. :)

> Natālija

Man no tonālajiem patīk maybelline satin dream liquid un rimmel stay matte (bet šis tāds really biezs)

Toņi ir gaišie, man pašai kombinēta āda un ir baigi labi, visu nosedz un nesausina. :)

bus japateste, jo pedejo reizi pirms,kada gada/pusgada testeju viss bija loti pa tusu Smejošs

skaties toni ar nosaukumu -ivory -tas ir pats gaišākais kāds pieejams Vēsais

varu padalīties pieredzē par pieaudzētajām skropstām man personīgi ļoti nepatika, pirmo dienu jā ,pēc tam katra uz savu pusi ,nez varbūt esmu no tām ,kam patīk ar seju spilvenā :D

taču ,kamēr nepamēģināju pati tāpat nebūtu klausījusi citu meiteņu slikto pieredzi, bet noteikti ir kam patīk :))

varbūt esi mēģinājusi skropstiņas pušķīšos ko var pielīmēt pati, manuprāt ideāls variants ;) bet protams gaumes lieta ! 

pagaidam skidrie tonalie kas iesiucas ada ir oriflame giordani..in uz baltas kurtkas apkakles neatstaj tik ieverojamas pedas,,sis bij vienigais kas der man un nesmere un pielagojas adas tonim jo ir skidrs un uzsucas atri,,,,ceru ka tev si info palidzes,,,un vel ja atrodi orflame tirgotaju  seit pazino ,jo ari velos

> Natālija

tiešām labs tonālais , un maniarīļoti apmierina , pagaidām jau pus gadu lietoju tieši šo :))

> Daniela

skaties toni ar nosaukumu -ivory -tas ir pats gaišākais kāds pieejams Vēsais

ivory vai ne, bet leilaka dala man ir par tumsu.:D Ir tada doma izmeiginat tos kremus,kurus pijaucot klat tonalajam pagaisina toni.

> Daniela

varu padalīties pieredzē par pieaudzētajām skropstām man personīgi ļoti nepatika, pirmo dienu jā ,pēc tam katra uz savu pusi ,nez varbūt esmu no tām ,kam patīk ar seju spilvenā :D

taču ,kamēr nepamēģināju pati tāpat nebūtu klausījusi citu meiteņu slikto pieredzi, bet noteikti ir kam patīk :))

varbūt esi mēģinājusi skropstiņas pušķīšos ko var pielīmēt pati, manuprāt ideāls variants ;) bet protams gaumes lieta ! 

neesmu meiginaju puskisus, jo cik uz ielas esmu redzejusi ka tizli izkatas, manuprat. Kadreiz dienu diena lietoju pieliekamas skropstas. Ienaca ideja prata,ka gribas pamosties adai flawless katru ritu...:D 

1 - 10 с 19