par administraciju - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

par administraciju

vai man vienai ir tikai tadas problemas? cik reizes neesmu rakstijusi uz ADMIN un taa arii nevienu reizi neesmu sanemusi nevienu atbildi, ir tik daudz jautajumu, neskaidribu, kursh tad lai palidz????? 

68 Ответы

Citreiz man atbild, citreiz ne... 

priekš kam tad vispar sheit ir vajadziiga administracija, ja vini nevar paliidzet atrisinat jautajumu? kapec man jajautaa visiem lapas lietotajiem. prieks tam ir admin. domaju ka viniem ir jabut savos uzdevuma augstumos, ja jau veidoja sadu lapu. kadel vini tiek galaa ar sludinajumu dzesanu(bez pamatojuma, bez paskaidrojumiem), profilu dzeshanu,, tikai to kas pasiem izdevigi. kada netaisniba, uzskatu taa.  nedod Dievs izdarisu vienu nepareizu soli, uzreiz Admin bus klaat, a kad vajadziga palidziba, taa nav. - cik atbilstosi Latvijas iedzivotajiem! 

interesee viens NO miljons jautajumiem. kaaa??? kaa ir iespejams ka profila lietotaja jau divas reizes izdzes negativas atsauksmes?? iesmereja man vecu/smirdiigu lietu, un izdesa negativo atsauksmi. okeey, pamaniju, pec 2ned, kad bija iespeja atstaju atkal, un ATKAL vina izdesa to. kaaa tas ir iespejams????

Ja ir jautājumi,droši uzrakstiet tēmu forumā,es tā daru ja ir steigs jautājums,pēc tam var viņu izdzēst ja jautājums būs atrisināts,ļoti ērti un vienkārši man liekas,atbildes momentālas un tiešām labus padomus,ieteikumus var palasīt:)

> dafnes skapis

interesee viens NO miljons jautajumiem. kaaa??? kaa ir iespejams ka profila lietotaja jau divas reizes izdzes negativas atsauksmes?? iesmereja man vecu/smirdiigu lietu, un izdesa negativo atsauksmi. okeey, pamaniju, pec 2ned, kad bija iespeja atstaju atkal, un ATKAL vina izdesa to. kaaa tas ir iespejams????

izklausās tiešām dīvaini...kā vispār administracija izvērtē, kurš saka patiesību, kad dzēš atsauksmēs...noteikti ir jāpierāda sava taisnība (sarakste, sms), bet tiešām būtu vēlams, ja sniegtu vairāk INFORMACIJAS, par to, kā tas notiek, jo tad var būt vairāk cilvēku padomās, ka nevar krāpties , ka vēlāk dabūs negatīvu atsauksmi un tas, kurš to ielika (ja vien ielika pamatoti - spēj pierādīt savu taisnību), var būt drošs , ka atsauksmi nedzēsīs. Pašreiz izklausās problēma ir informācijas trūkumā, kas NAV normāli.

Nav jau spiesta lieta uzturēties šeit.:) Take it easy,ir kā ir,bet nevar visur būt perfekti,diemžēl. Admini arī ir tikai cilvēki un neesam perfekti. 

Исправлено 31.03.2015 22:04

> Janeta

Nav jau spiesta lieta uzturēties šeit.:) Take it easy,ir kā ir,bet nevar visur būt perfekti,diemžēl. Admini arī ir tikai cilvēki un neesam perfekti. 

Nav runa par spiestu lietu, skaidrs, ka šeit uzturamies, tātad mums patīk- super vieta, super ideja. Bet bieži vien lasu līdzīgas atsauksmes par to, ka administrācijas citus ignorē, citus nē, vieniem dzēš atsauksmes, citiem nē. Man personīgi nav bijušas līdz šim problēmas ar administrāciju, bet nevar jau domāt tikai par sevi:)

Tu jau vairākkārt esi minējusi, ka pret Tevi ir labvēlīga administrācija, to jau sapratām;) Bet man interesē, kāpēc viens ir izplenījies labvelību, bet kādu citu ignorē. Ir kā ir? :) Nē, ļoti daudzas te dien dienā cep tēmas, tāpēc, ka neapmierina, ka ir kā ir un tas ir tikai pozitīvi, un veicina izaugsmi, ka cilvēki nepieņem visu atomātā, kā ir ;) loti pozitīvi, bet visiem ir tiesības painteresēties par tieši sev sasāpējušu tēmu  ;) 

Tas arī man ir neskaidrs,kādēļ vienam veicas,citam nē,tā tam nevajadzētu būt,jo lietotāji visi ir vienādi.

Man atbildi nav izdevies sagaidīt.

Ja reiz par tēmu - mana vēlmju sadaļa gļuko. Esmu ierakstījusi 4, bet redzama tikai viena.

Jūsu domas?

> Ranma

Man atbildi nav izdevies sagaidīt.

Ja reiz par tēmu - mana vēlmju sadaļa gļuko. Esmu ierakstījusi 4, bet redzama tikai viena.

Jūsu domas?

Es domaju, ka japagaida mirklīti, man arī ta  bija, tikai pēc kadam 10 , 15 min paradijas. :)

11 - 20 с 68