par administraciju - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

par administraciju

vai man vienai ir tikai tadas problemas? cik reizes neesmu rakstijusi uz ADMIN un taa arii nevienu reizi neesmu sanemusi nevienu atbildi, ir tik daudz jautajumu, neskaidribu, kursh tad lai palidz????? 

68 Ответы

> Karolina

> Ranma

Man atbildi nav izdevies sagaidīt.

Ja reiz par tēmu - mana vēlmju sadaļa gļuko. Esmu ierakstījusi 4, bet redzama tikai viena.

Jūsu domas?

Es domaju, ka japagaida mirklīti, man arī ta  bija, tikai pēc kadam 10 , 15 min paradijas. :)

Nea, nu jau būs vismaz 2 nedēļas.

A tad savadak. Kaut kads gļuks. 

Atbildes nesaņemšana nenozīmē automātā, ka esi nepamanīts un ignorēts. Darbs jau tiek veikts arī aiz kulisēm, kā saka. Neesmu rakstījusi traki bieži, bet bija gadījumi. Atbildi ne reizi nesaņēmu, bet vienmēr mans jautājums tika atrisināts - iespējams, sakritība, nezinu, bet tā vai šitā jutos uzklausīta un dzirdēta - tas ir galvenais. Protams, ne visi jautājumi var tikt atrisināti bez atgriezeniskas saites, bet nu... Par tām pašām atsauksmēm - lietotājs nevar pats tās dzēst, to jau visi zina un neapšauba. Tātad dzēsa administrācija - acīmredzami uzskatot, ka otrā puse iesniedza ticamākus pierādījumus. Līdz ar to, iespējams, ir jāpievēršas nevis adminu apberšanai ar vēstulēm, bet gan pamatotu pierādījumu apkopošanai un nosūtīšanai. Tikai vaimanas un jautājumi tur neies krastā, tā es domāju.

Bet visi tie "Kāpēc izdzēsa manu tēmu????"- nu sorry, pat ar neapbruņotu aci tai tēmā bija redzami vairāki pārkāpumi - pārsvarā tur gan Caps, gan sadaļas neatbilstība vai svešas maksas tēmas piesārņošana, gan absolūti nesaprotams teksts utt. Tur jau neviens neies visu sakošļāt, ja lietotājs vienkārši nevēlas kārtīgi izlasīt noteikumus.

> Margueritte

Atbildes nesaņemšana nenozīmē automātā, ka esi nepamanīts un ignorēts. Darbs jau tiek veikts arī aiz kulisēm, kā saka. Neesmu rakstījusi traki bieži, bet bija gadījumi. Atbildi ne reizi nesaņēmu, bet vienmēr mans jautājums tika atrisināts - iespējams, sakritība, nezinu, bet tā vai šitā jutos uzklausīta un dzirdēta - tas ir galvenais. Protams, ne visi jautājumi var tikt atrisināti bez atgriezeniskas saites, bet nu... Par tām pašām atsauksmēm - lietotājs nevar pats tās dzēst, to jau visi zina un neapšauba. Tātad dzēsa administrācija - acīmredzami uzskatot, ka otrā puse iesniedza ticamākus pierādījumus. Līdz ar to, iespējams, ir jāpievēršas nevis adminu apberšanai ar vēstulēm, bet gan pamatotu pierādījumu apkopošanai un nosūtīšanai. Tikai vaimanas un jautājumi tur neies krastā, tā es domāju.

Bet visi tie "Kāpēc izdzēsa manu tēmu????"- nu sorry, pat ar neapbruņotu aci tai tēmā bija redzami vairāki pārkāpumi - pārsvarā tur gan Caps, gan sadaļas neatbilstība vai svešas maksas tēmas piesārņošana, gan absolūti nesaprotams teksts utt. Tur jau neviens neies visu sakošļāt, ja lietotājs vienkārši nevēlas kārtīgi izlasīt noteikumus.

+++

Исправлено 01.04.2015 00:21

Sludinājumus takš arī nelasa. Uzraksti skaidri un kodolīgi: piemēram, pārdodu svārkus, garums 90 cm, krāsa sarkana, izmērs 36, ir jauni ar birku, materiāls zīds. Atnāk vēstule no pircēja: kāds izmērs, kāds garums, kāda krāsa, vai jauni, kāds audums? Un tāds ir katrs otrais. Labi, Ok, pārdevēju ir daudz, nav jau grūti reizi dienā uz ko tādu atbildēt. Bet nu admini diez vai ir pa vienam uz katru lietotāju, tādēļ domāju, var arī pazaudēt jautājumu pēc būtības tai glupību lērumā + noteikumu pārkāpumus likt meklēt pašiem noteikumos, lai labāk paliek atmiņā.

Nezinu, protams, kāds tieši gadījums ir topikstarterim, bet nu pārsvarā 90% jautājumu var tikt atrisināti saviem spēkiem, bet vēl 9% - ar brouzera nomaiņu.

Ļaudis, skapis tiešām nomainījis izskatu? Man te viss tādā blāvā beigtas zivs krāsā.

> Ranma

Ļaudis, skapis tiešām nomainījis izskatu? Man te viss tādā blāvā beigtas zivs krāsā.

Beigtas zivs krāsā.:D Jā,mainījis izskatu.

No visām lietām, ko vajadzētu ieviest, šī nu noteikti bija pēdējā =/

Ļoti patika zaļais noformējums.

Nav tik traģiski, bet nu iepriekšējais fonts bija protams labaks. 

> Ranma

No visām lietām, ko vajadzētu ieviest, šī nu noteikti bija pēdējā =/

Ļoti patika zaļais noformējums.

++++

pilnīgi piekrītu! Es ar par zaļo.. 

21 - 30 с 68