par administraciju - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

par administraciju

vai man vienai ir tikai tadas problemas? cik reizes neesmu rakstijusi uz ADMIN un taa arii nevienu reizi neesmu sanemusi nevienu atbildi, ir tik daudz jautajumu, neskaidribu, kursh tad lai palidz????? 

68 Ответы

> Dress VIP

Es šodien ieraugot jaunu lapu biju šokā,nevaru pateikt vai patīk,būs japierod.Kas jauns vēl te?

vakar jau taada bija Aci miedzošs

> Beta

ja vīrieši (visādi orientēti) spēj staigāt rozā (tiešām rozā) kreklos, neredzu iemeslu, kāpēc viņi neapmeklētu šādu mājas lapu, kaut gan neredzu rozā, bet gan laškrāsu Smejošs apollo.lv nesen nebija līdzīgos toņos? Neizlēmīgs

Laškrāsa! Man jau likās, ka tam beigtas zivs tonim bija savs apzīmējums.

Bet vispār ŠAUSMAS!! Vai par šādām lietām nevajadzētu veikt kādu aptauju?...

Tik ļoti cerēju, kas tas ir aprīļa joks...

nē, laškrāsa ir mazliet oranžīgāka. šis velk uz koralli :D

man arī iepriekšējais dizains šķita pārskatāmāks, saistošāks, mazliet laika vajadzēs, lai pierastu;)

> clothes (tiekos tikai Rīgas centrā)

man arī iepriekšējais dizains šķita pārskatāmāks, saistošāks, mazliet laika vajadzēs, lai pierastu;)

vai ne man arī vecais dizains labāk patika Nevainīgs bus jāpierod Aci miedzošs

un rozā krāsa ši tiešam nav , vairāk velk uz  koralli kā jau Ieva teica Vēsais

Atradu pareizo vārdu - albīna. Šī lapa, šķiet, albīna.

Personīgi, es jau vakar pamanīju, ka saitā praktiski negāju, jo krāsa grūti uztverama un šodien tā pat, bet lai jau.. Pieradīs jau šā vai tā, bet vecās krāsas viennozīmīgi bija labākas.

albīns jau ir balts un creepy:D

Man gan šis dizains labāk laikam :)

Un tas arī viss? Vienkārši jāpierod?!

Žēl par to,ka tiek mainīts vizuālais,bet ne tehniskais stāvoklis. Mani dizains tik ļoti nesatrauc,jo ko es darīšu ar dizainu,ja tehniski viss nestrādās? Laikam nekad nesagaidīt aplikāciju telefoniem.

51 - 60 с 68