Pasta stacija - pakas saņemšana - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Pasta stacija - pakas saņemšana

Sveiki! 
Cik ilgā laikā pienāk sms no nosūtīšanas dienas, lai var doties saņemt paku?

03.04.2015 15:37

Citreiz otrā dienā atnāk sms, bet ja svētku dienas, tad ilgāk sanāk pagaidīt.

03.04.2015 15:37

Ja kurjers savācis paku tad ātri aizet pie saņēmeja,uz Rīgu iet ilgāk,uz citām pilsētām ātrāk:)

03.04.2015 15:39

tas atkarīgs no tā cikos ievieto paciņu pakomātā, ja paspēj pirms tam kad dienā iztukšo pakomātu- iespējams saņēmējs saņems to nākošajā dienā, ja ne, tad aiznākošajā! tas attiecas tikai uz tām dienām, ja starpā nebūs brīvdienas :))

Es nosūtīju paku aizvakar uz Madonu, vēl nav pienākusi ziņa. Ka tik nav tā, ka pēc Lieldienām tik būs. 

03.04.2015 15:43

Kā kuro reizi. Citreiz pat 5 darba dienas ceļo :(

03.04.2015 16:07

Jā, tiešām tas ir kā kuro reizi, bet ir tā ja tu ievieto paku sestdienā (kaut arī kurjers jau iztukšojis visu), saņēmējs paku saņems otrdien. Aci miedzošs

03.04.2015 16:17

HEY :)).man līdzīga situācija,Omniva pakomātā 30.03 tika nosūtīta paciņa,bet čeku neizprintēja,jo ekrānā parādījās,ka "čeku izdrukāt nav iespējams",tb. beidzās gan jau ,ka čeka papīrs. Nepaspēju arī norakstīt sūtīšanas kodu,kas uz īsu brīdi parādījās ekrānā. Un paka nav saņemta otrā galā. Sazvanīt šodien Omniva operatorus arì nevar,jo brīvdiena. Kā rīkoties tālāk? kā es varu izsekot cik tālu ir sūtījums ? Priecīgus svētkus arī Jūsu ģimenēs :))

03.04.2015 16:22

Vienreiz ieliku paciņu ceturtdien un meitene piektdien jau saņēma.Otreiz sūtīju ierakstītu paciņu ceturtdien,bet meitene saņēma pirmdien vakarā :) Atkarīgs no brīvdienām,vai paciņu ieliek pirms kurjers tajā dienā izņem..

04.04.2015 18:41

Paldies visām par atbildēm! :)

04.04.2015 18:50

> doodaha

HEY :)).man līdzīga situācija,Omniva pakomātā 30.03 tika nosūtīta paciņa,bet čeku neizprintēja,jo ekrānā parādījās,ka "čeku izdrukāt nav iespējams",tb. beidzās gan jau ,ka čeka papīrs. Nepaspēju arī norakstīt sūtīšanas kodu,kas uz īsu brīdi parādījās ekrānā. Un paka nav saņemta otrā galā. Sazvanīt šodien Omniva operatorus arì nevar,jo brīvdiena. Kā rīkoties tālāk? kā es varu izsekot cik tālu ir sūtījums ? Priecīgus svētkus arī Jūsu ģimenēs :))

tatad limbazu pakaomata ari tapati problema ar printesanu! 

es gan to ta papira,kas bija jalime uz pakas norakstiju vismaz kodinu..lai varu iedot izsekot pircejai un pati varu sekot lidzi pacinas gaitai..izsutiju aar omnivu 1aprili..skatos sorit(4aprili) jau ir piegadata sms sanemejam,ka var doties pakalj:)

1 - 10 с 18

Тема закрыта

Последнее на форуме
Izpārdodu
Dress VIP сегодня, 07:48
puikam
Kristīne Muska сегодня, 05:58
Meklēju
best_price сегодня, 02:29
Dzeltena!
IECH вчера, 21:52