Cenas :) - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

Cenas :)

Šokējos te par dažām pārdevējam. Paložnāju pa sludinājumiem un tiešām esmu šokēta. Mans darbs ir tieši saistīts ar precēm, mārketingu, cenām, brendiem utt. Šeit es redzu, ka dažas pārdevējas lētu mēslu cenšās pārdot par trīskārtīgu cenu!!!! šādu internet adresīti ļoti atbalstu, jo var nopirkt mazliet palietotu precīti, par lētu cenu, jo gribās jau kautko citu, atjaunot savu garderobi utt. bet kad ieraugu, ka kautkādas tirgus pakaļdarinājuma somiņas piemēram, cenšas pārdot par 30, 50 utt eur, tad man vienkārši no šoka aizraujas elpa, jo uz tirgus ir nopirkusi pa 5 vai 10 eur utt. tas pats attiecas uz turcijā ražoto produkciju, esmu turcijā bijusi vairākkārtīgi komandējumos, un zinu, cik un kas un ko maksā! Mīļās meitenes, attopieties , ja pašas nopirkāt par 5-10  eur, panēsājāt, apnika, tad varbūt tomēr nevajag citām meitenēm to precīti "iesmērēt" par 30eur un dārgāk, tas ir diezgan pretīgi un nekorekti, fui visām šīm pārdevējām.....

27 Ответы

Šitàs tēmas neko nelīdz, tāpat ar daudzas tirgo preces, ko man pat labddarībā par pliku velti būtu kauns atdot, bet nu katram savi principi. 

šīs pārdomas nevienam neineteresē, tici man. :D tikai tām, kas ir uzrāvušās uz padjobkām, kas iesmērētas kā īstas. tām kas tirgo, ir vienalga, ka tik kāds nopērk par konkrēto ciparu un forumu stipri apšaubu, ka viņas lasa. un tām kas nopērk ir iespēja tikai strīdēties par kvalitāti, autentiskumu utt. un cerēt iegūt kaut kādu kompromisu (maz ticams).tās, kas te tirgo poļu un turku pagrabu brīnumus ir vai nu tādas, kuras pašas ir gatavas par tādiem ekselentiem izstrādājumiem maksāt bargo kāpostu vai arī cer tādas atrast. un šis nu ir apburtais loks - ja nesaprot to, ka ekonomikas likumi darbojas arī iegādājoties lietas internetā, tad pie tā var vainot tikai sevi. 

un es pat nerunāju par ķīnas ražojumiem. tie ir simpātiski un visādā citādā ziņā acij tīkami (lielākoties), bet to kvalitāte ir vienkārši kliedzoša. tur atšķirība no poļu un turku pagrabiem, lai gan arī šie apģērbi neizceļas ar kvalitāti. kur nu vēl ar kaut kādu izskatu :D

nu vispār Turcijā labas lietas nemaksā lēti, pati brīnījos. Pat tirgū :)

Bet meitenes dažkārt ir interesanti radījumi! Ja ierauga, kaut kas maksā 30.00 vai vairāk eiro, tā uzreiz nospriež, ka tad jau baigi labs, ja jau netirgo par kapeikām! Tai pat laikā, ja meitenes piedāvā foršas preces par lētām naudiņām, tā uzreiz jautājums-kāpēc tik lēti? Vai ir defekti?? Nospriež, ja jau lēts, tad slikts ;)

Ar to grbu teikt, ka šeit vietā teiciens: Ir aitas, būs cirpēji ;)

> Alina Alina

nu vispār Turcijā labas lietas nemaksā lēti, pati brīnījos. Pat tirgū :)

Piekrītu, pakaļdarinaajumiem arī ir dažaadi kvalitaates līmeņi, es vienreiz pasūtīju somu un maku (Tory Burch pakaļdarinaajums), maksaaja kopaa kkas ap 80 latiem, bet bija taa vērts!!! Ļoti augsta kvalitaate, neviena soma un neviens maks man nekalpoja tik ilgu laiku.

> Madika

Bet meitenes dažkārt ir interesanti radījumi! Ja ierauga, kaut kas maksā 30.00 vai vairāk eiro, tā uzreiz nospriež, ka tad jau baigi labs, ja jau netirgo par kapeikām! Tai pat laikā, ja meitenes piedāvā foršas preces par lētām naudiņām, tā uzreiz jautājums-kāpēc tik lēti? Vai ir defekti?? Nospriež, ja jau lēts, tad slikts ;)

Ar to grbu teikt, ka šeit vietā teiciens: Ir aitas, būs cirpēji ;)

oooo jaa, taa tiešaam ir, gribi aatraak izpaardot - liec zemas cenas, neviens nepērk, jo domaa, ka noteikti ir defekti, ja ir tik lēti :D Ieliksi augstas cenas - kaapēc tik daargi, taču ir lietots :D kaa atrast līdzsvaru man joprojaam ir liels jautaajums...

ir tāds teiciens - prece maksā tik, cik par to ir gatavi maksāt. nav tādas nesatricināmas kategorijas kā preces cena...

Un par cenam vēl vienu lietu pamanīju. Ļoti daudzi grib labas lietas, perfektā stāvoklī, kvalitatīvas - par kapeikām..

Vot tas mani šokē vairāk :)

Ir daudzas valstis kur feiku pirkšana ir saistīta ar terorisma atbalstīšanu tā ,ka nelielieties ar saviem labajiem pakaļdarinājumu pirkumiem. Ja nevariet atļauties nopirkt oriģinālu, tad staigājiet ar to ko variet atļauties.

> Alina Alina

Un par cenam vēl vienu lietu pamanīju. Ļoti daudzi grib labas lietas, perfektā stāvoklī, kvalitatīvas - par kapeikām..

Vot tas mani šokē vairāk :)

tur tev taisniba.

1 - 10 с 27