Cenas :) - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

Cenas :)

Šokējos te par dažām pārdevējam. Paložnāju pa sludinājumiem un tiešām esmu šokēta. Mans darbs ir tieši saistīts ar precēm, mārketingu, cenām, brendiem utt. Šeit es redzu, ka dažas pārdevējas lētu mēslu cenšās pārdot par trīskārtīgu cenu!!!! šādu internet adresīti ļoti atbalstu, jo var nopirkt mazliet palietotu precīti, par lētu cenu, jo gribās jau kautko citu, atjaunot savu garderobi utt. bet kad ieraugu, ka kautkādas tirgus pakaļdarinājuma somiņas piemēram, cenšas pārdot par 30, 50 utt eur, tad man vienkārši no šoka aizraujas elpa, jo uz tirgus ir nopirkusi pa 5 vai 10 eur utt. tas pats attiecas uz turcijā ražoto produkciju, esmu turcijā bijusi vairākkārtīgi komandējumos, un zinu, cik un kas un ko maksā! Mīļās meitenes, attopieties , ja pašas nopirkāt par 5-10  eur, panēsājāt, apnika, tad varbūt tomēr nevajag citām meitenēm to precīti "iesmērēt" par 30eur un dārgāk, tas ir diezgan pretīgi un nekorekti, fui visām šīm pārdevējām.....

27 Ответы

> Alina Alina

Un par cenam vēl vienu lietu pamanīju. Ļoti daudzi grib labas lietas, perfektā stāvoklī, kvalitatīvas - par kapeikām..

Vot tas mani šokē vairāk :)

tur tev taisniba.

> Alina Alina

Un par cenam vēl vienu lietu pamanīju. Ļoti daudzi grib labas lietas, perfektā stāvoklī, kvalitatīvas - par kapeikām..

Vot tas mani šokē vairāk :)

tur tev taisniba.

> Madika

Bet meitenes dažkārt ir interesanti radījumi! Ja ierauga, kaut kas maksā 30.00 vai vairāk eiro, tā uzreiz nospriež, ka tad jau baigi labs, ja jau netirgo par kapeikām! Tai pat laikā, ja meitenes piedāvā foršas preces par lētām naudiņām, tā uzreiz jautājums-kāpēc tik lēti? Vai ir defekti?? Nospriež, ja jau lēts, tad slikts ;)

Ar to grbu teikt, ka šeit vietā teiciens: Ir aitas, būs cirpēji ;)

Tieši ta!!!

> Alina Alina

nu vispār Turcijā labas lietas nemaksā lēti, pati brīnījos. Pat tirgū :)

man personīgi Turcijas prece, ļoti patīk(labāk kā ķīnas), jo viņi piemēram maikas ražo no bambusa, elpojoša, utt un nav sintētika, mums piemēram, ražo no kokvilnas, grūti izgludināt utt pagājšgad vīram turcijas mārketā sapirku pilnu maisiņu, maiciņas pa 1,5eur, forši :) , pat tagad vēl visu nēsā un ir apmierināts , te atverskapi meitenes tādas pašas tirgo pa 10eur un dārgāk.... 

ar to gribēju tev uzprasīt, kuras lietas tu tur atradi ļoti dārgas??? es gadā braucu vismaz reizes trijas un vairāk (man tāds darbs) un labas lietas pie viņiem var atrast ļoti lēti..... un super kvalitatīvas, jo viņi paši staigā tikai labās drēbēs (klimats tāds, jo vajag elpojošu matetriālu- karsts) , tā kā ja tu tur vienreiz biji, un trāpījies uz kādu viltīgu turku, kurš priecīgs tev notirgoja visu dubultā , tad nu nevajag visu mērīt pēc vienas mērauklas :)

personīgi es, kad ieraugu , ka tiem pakaldarinājumiem, ir uzlikta ārprātīga cena, pārējas lietiņas pat neskatos, labāk paskatos, kādai foršai sievietei, kurai ir par lētām naudiņām, un no viņas arī pasūtu, jo tieši tāpēc jau šī lappusīte ir domāta, lai tās lietiņas, kuras tev ir apnikušas pārdotu, kādai citai, nevis tev tur mētātos skapī nevajadzīgas.

un tieši tāpēc, ja uz kādās badainas pelnītājas uzspiežu (kad ieraugu viņas cenas, ko saskrūvējušas, jo ļoti labi orientējos gan brendos, gan pakaļdarinājumos) , tad man vienkārši riebums un dusmas nāk virsū, jo nav saprotams, ko viņas vispār te lien iekšā? un kāpēc māna parastas meitenes, kuras varbūt nesaprot, cik kas īstenībā maksā.... un uzķērās, man žēl šo meiteņu, kuras pārmaksā nezin kādu cenu.....

vēlreiz uzsveru, fui ---- visām šīm pārdevējām....

> Serafima

> Alina Alina

man personīgi Turcijas prece, ļoti patīk(labāk kā ķīnas), jo viņi piemēram maikas ražo no bambusa, elpojoša, utt un nav sintētika, mums piemēram, ražo no kokvilnas, grūti izgludināt utt pagājšgad vīram turcijas mārketā sapirku pilnu maisiņu, maiciņas pa 1,5eur, forši :) , pat tagad vēl visu nēsā un ir apmierināts , te atverskapi meitenes tādas pašas tirgo pa 10eur un dārgāk.... 

ar to gribēju tev uzprasīt, kuras lietas tu tur atradi ļoti dārgas??? es gadā braucu vismaz reizes trijas un vairāk (man tāds darbs) un labas lietas pie viņiem var atrast ļoti lēti..... un super kvalitatīvas, jo viņi paši staigā tikai labās drēbēs (klimats tāds, jo vajag elpojošu matetriālu- karsts) , tā kā ja tu tur vienreiz biji, un trāpījies uz kādu viltīgu turku, kurš priecīgs tev notirgoja visu dubultā , tad nu nevajag visu mērīt pēc vienas mērauklas :)

Neviens neko nemēra pēc vienas mēraukles ;)

Es padalījos ar savu pieredzi. Un jā, pirku somu mammai, ādas somu - 150 eiro maksāja, parasta klasiskā soma, ne feiks ne kaut kas tamlīdzīgs :)

Vēļa gultai bija nopirkta par 65 eiro, nav lēti arī.

Staigājot par Istanbulu traki lētās lietas neredzējām, bet tas arī nebija mērķis.

Un lūgums - nevajag mani mērīt pēc vienas mērauklas. Ir jāprot izklausīt citu cilvēku viedokļus.

> Alina Alina

> Serafima

> Alina Alina

Neviens neko nemēra pēc vienas mēraukles ;)

Es padalījos ar savu pieredzi. Un jā, pirku somu mammai, ādas somu - 150 eiro maksāja, parasta klasiskā soma, ne feiks ne kaut kas tamlīdzīgs :)

Vēļa gultai bija nopirkta par 65 eiro, nav lēti arī.

Staigājot par Istanbulu traki lētās lietas neredzējām, bet tas arī nebija mērķis.

Un lūgums - nevajag mani mērīt pēc vienas mērauklas. Ir jāprot izklausīt citu cilvēku viedokļus.

Stambula vispār ir padārga pilsēta, ja neproti kaulēties (uzreiz pēc taviem tekstiem var redzēt, ka turcijā biji pirmoreiz un nepārzini viņu tautas īpatnības), tad turki, tev piecas ādas novilks :)))) es piemēram, kaulējoties ar turku, viņiem tas ir azarts, un nacionāla īpatnība, gultas veļu -superīgu 2000 x2200 (pārvalks, palags, 2 spilnevdr) nopirku par 20 eur, tā kā , pirms brauc uz kādu valsti, izpēti , kā ar viņiem ir jāapietas, jo ne visas tautas, kā latvieši ir auksti ziemeļnieki.... 

un vēl, ko sasmējos, no taviem tekstiem, ka pirki mammai somu uttt un nebija feiks, hiihhiiiii (lūdzu, neapvainojis :)))), bet viņiem, lai atrastu tādu veikalu, kur nebūtu feiks, ir ļoti ilgi jāmeklē..... viņiem lielākoties vismaz 80 procenti, ir tikai un vienīgi feiks, nu sorry :)))))))) tu tiešām esi naiva :)))))))) to, ka viņiem tas feiks, ir ļotiiiiii labas kvalitātes, to gan pierītu, kalpo ilgi :))))

Vispār nebiju pirmo reizu, un kaulēties te mēģini tu ;)

Nestāsti man par austrumu tautībām =DDD

Mērķis nebija iepirkties, es ar tevi padalījos ar savu pieredzi. Un ja, varu atļauties nopirkt par tādu naudu, man ar to nav problēmu, tikai adekvati saprotu ka labas lietas nekad nemaksā lēti. Tas ir fakts, bet es esmu pieradusi pie kvalitātes.

Un atširība no tevis, man dusmas nenāk ne par ko, Смеюсь

Ja, soma nebija feiks, jo feiki viņiem ti lēti nemaksā cik sapratu. Parasta turku ādas soma.

Feikus ciest nevaru, Ja pērku, tad tikai oriģinālus. Par to sirsnīgu mīlu net-a-porter'u

11 - 20 с 27