Cenas... - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Cenas...

Interesanti-peec kaa nosakam cenas savai precei? Peec brenda? peec nolietojuma?Peec peedeejaas modes? Varbuut peec sirdsapzinas?:)Un peec ka nosaki Tu?

31 Ответы

viss kopaa;)

Te nav tā vieta,kur likt pēc brenda,vai pēc pirkuma cenas,kā būtu jāliek.Ja nopirku monton žaketi par 49euro,tad pēc pāris reižu vilkšanas/mazgāšanas man būtu ofic jāliek puse no pirkuma cenas,bet zinot,kā cilvēki ir izlaidušies un meklē brendus par pusvelti,par puscenu pārdot nav iespējams.

Lieku cenas-neadekvātai zemas,lai tikai ātrāk pārdodu ,ja kāda lieta apnikusi.

Es arī lieku tik zemas cik vien zemas nav žēl likt, lai ātrāk atbrīvotu skapi! Protams ir arī mantiņas ko lieku par vnk simbolisku cenu lai tiktu no viņas vaļa un atbrīvotu vietu skapī :)

Ar cenam ir interesanta un divaina lieta...kad man skapi bija izpardosana-gandriz viss bija par 1eiro,neviena neko nepirka...laikam domaja,ka slikta kvalitate,vai defekti,bet tiklidz izpardosana beidzas un nomainiju cenas(tapat jau zemas),ta saka pirkt.Es cenas lieku pec sirdsapzinas un pec ta,par kadu cenu pati butu ar mieru pirkt konkreto lietu un vel piedomaju pie ta,ka pircejai bus vel sutisanas izdevumi...bet,lai ari cik divaini tas neliktos,tiesam laikam vairak perk dargas mantas.

Pēc tā cik lieta maksā pec fakta, pēc kvalitātes, pēc novecojuma. Visi faktori kopā.

Jo ļoti žēl jaunas mantas pārdot par kapeikām. ((

Lietotam laikam vieglāk noteikt cenu? Man viss jauns, tāpēc lieku tā, lai cena būtu mazāka nekā veikalā, bet pietiekoša, lai nebūtu žēl pavadītā laika fotografējot, liekot internetā un komunicējot ar pircējiem. 

Principā jau pēc brenda jāskatās!

Es lieku minimumu,jo mērķis ir atbrīvoties ne peļņa.

> Lētas cenas

Es lieku minimumu,jo mērķis ir atbrīvoties ne peļņa.

+++

> Santa Medne

Ar cenam ir interesanta un divaina lieta...kad man skapi bija izpardosana-gandriz viss bija par 1eiro,neviena neko nepirka...laikam domaja,ka slikta kvalitate,vai defekti,bet tiklidz izpardosana beidzas un nomainiju cenas(tapat jau zemas),ta saka pirkt.Es cenas lieku pec sirdsapzinas un pec ta,par kadu cenu pati butu ar mieru pirkt konkreto lietu un vel piedomaju pie ta,ka pircejai bus vel sutisanas izdevumi...bet,lai ari cik divaini tas neliktos,tiesam laikam vairak perk dargas mantas.

šitam varu piekrist, ja uzliek atbilstošu cenu- par dārgu, ja samazini līdz sirdsapziņas minimumam (lai tik nopērk)- tur kaut kas nav tīrs un arī nepērk :D

Vienmēr ir bijis grūti noteikt cenu,jo gribas tā,lai neapzogu ne sevi,ne citus,bet jā,visbiežāk daudzi uzskata,ja lēti,tātad ir slikta prece,ja dārgi,tad labāk iet uz veikalu. Cenas ik pa laikam mainu,skatos uz statistiku,ko nopērk visātrāk,pagaidām sanāk,ka dārgākās lietas.

1 - 10 с 31