Cenas... - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Cenas...

Interesanti-peec kaa nosakam cenas savai precei? Peec brenda? peec nolietojuma?Peec peedeejaas modes? Varbuut peec sirdsapzinas?:)Un peec ka nosaki Tu?

31 Ответы

> Janeta

Vienmēr ir bijis grūti noteikt cenu,jo gribas tā,lai neapzogu ne sevi,ne citus,bet jā,visbiežāk daudzi uzskata,ja lēti,tātad ir slikta prece,ja dārgi,tad labāk iet uz veikalu. Cenas ik pa laikam mainu,skatos uz statistiku,ko nopērk visātrāk,pagaidām sanāk,ka dārgākās lietas.

Nu ja,ka jau es ari rakstiju-ir divu kategoriju cilveki-vai nu perk visu tikai par dargam cenam,vai ari visu grib loti leti,diezgan gruti ir notrapit pareizo cenu,es personigi vienmer uztraucos,ka tik nav par dargu,kaut ari man daudzi saka-ko tik leti atdod?

es  vispar par sviestmaizi atdodu daudz ko :D 

salidzinot ar cenu par kaadu esmu pirkusi un to, ka apgerbs daudzreiz pat jauns..tad tiesam reali loti zemas cenas esmu likusi..

gandriz vienmer tikai pirceejs ir pirmaa plaana..

bet brizos kad pie taa jau zemas cenas prasa vel atlaidi,nu tas gan mani nedaudz tracina.. :D

bet nu seit jau ta laikam pienemts pakauleties..pat pie 1eiro :D 

Исправлено 07.04.2015 14:54

> mazais

es  vispar par sviestmaizi atdodu daudz ko :D 

salidzinot ar cenu par kaadu esmu pirkusi un to, ka apgerbs daudzreiz pat jauns..tad tiesam reali loti zemas cenas esmu likusi..

gandriz vienmer tikai pirceejs ir pirmaa plaana..

bet brizos kad pie taa jau zemas cenas prasa vel atlaidi,nu tas gan mani nedaudz tracina.. :D

bet nu seit jau ta laikam pienemts pakauleties..pat pie 1eiro :D 

Mhm,man visai bieži ir tā,ka paprasa pāris eiro atlaidi tā jau lētai precei un vēl liek aizvest kaut kur :D Tad kāda jēga no atlaides,ja man vēl jāved?

Es pati,ja ko perku,vienmer maksaju cik ir prasits,nekad nekaulejos,tas ir zem mana goda....kaut ari reizem ir ta-skatos,skaista lietina,gribetos nopirkt,ja vien butu drusku letaka...

es arī nekaulējos.te jau tā visu pārdod par kapeikām. prasīšu atlaidi jakai vai biksēm, ko pārdod pa 5 eur vai?:D ja nevaru atļauties,tad nepērku, nevis iztērēju visu naudu šmotkām un tad domāju par ko ēst,jo kāda ļauna atverksapi pārdevēja nav nokaulējusi dažus eiro.

Kad pērku tad vienmēr prasu pārdevējai kāds būsk opējais cipars ieskaitot sūtīšanu. citas kko nolaiž zemāk, citas nē.

Jā, šī tāda interesanta tēma. Manuprāt daudziem šeit cenas ir pa augstu.

Lietots ir lietots, kaut vai vienreiz uzvilkts un mani kā pircēju absolūti neinteresē cik maksāja jauns- es redzu lietotu mantu. Tai pašā laikā var saprast pārdevēju, zinām cik dārgi jaunas lietas maksā.

Veikalā lietas arī var teikt ir lietoras.. Cik daudz cilvēku viņu uzvilka.. 

Tapēc ja vienu reizi uzvilkts- diez vai to var saukt par lietotu )))

Исправлено 07.04.2015 16:15

nu atkarīgs arī ko nozīmē "vienu reizi vilkts". var vienu reizi uzvilkt un nocūkot tā, ka hvz kā atmazgāt un var uzvilk reizes 20 un drēbe būs kā jauna. 

cenas katra pārdevēja piemēro pēc saviem ieskatiem un nekāda auglīgā diskusija par to, kā ir pareizi un kā nē, nesanāks. 

es cenas nosaku pec modes un tada faktora ja man ta manta nav vajadziga vairs tas ir es vairs nevilksu vairs,  cenu uzlieku minimalu var but kadam noderes jo izmest zel! daudzas mantas ari par brivu atdodu

> zuzanna

Jā, šī tāda interesanta tēma. Manuprāt daudziem šeit cenas ir pa augstu.

Lietots ir lietots, kaut vai vienreiz uzvilkts un mani kā pircēju absolūti neinteresē cik maksāja jauns- es redzu lietotu mantu. Tai pašā laikā var saprast pārdevēju, zinām cik dārgi jaunas lietas maksā.

man ir taa ka biezak sanak internetaa iepirkties!

ja veikala var ieiet piemerit un tad izlemt pirkt un maksat tad ineta nav taa opcija apskatit kaa uzvilkta izskataas! 

taa nu es izvelos..samaksaju..un tad ,kad prece atnak..piemeru..nepatik kaa izskataas..novelku un nolieku skapi.. man taa skaitaas jauna lieta nevis lietota vai mazlietota.. jo reali jau veikala tas pats..katrs apgerba gabals nez cik reizes tiek piemerits,bet skaitaas tak jauns :D 

piekritu Ievai :

"cenas katra pārdevēja piemēro pēc saviem ieskatiem un nekāda auglīgā diskusija par to, kā ir pareizi un kā nē, nesanāks. "

11 - 20 с 31