Cenas... - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Cenas...

Interesanti-peec kaa nosakam cenas savai precei? Peec brenda? peec nolietojuma?Peec peedeejaas modes? Varbuut peec sirdsapzinas?:)Un peec ka nosaki Tu?

31 Ответы

Gadàs, ka šķiet cenas ieliktas pārāk augstas, bet es tādos gadījumos palūdzu atlaidi, pati cenas lieku atkarībā no kvalitātes, nav nekas pret atlaides iedošanu, jo drīzāk gribās ātrāk pārdot, lai nemarinējas skapī, kaut arī pirktas par lielāku summu ;)

Es pirmkārt vados pēc tā cik šī lieta maksāja veikalā , cena arī nosaka kvalitāti un tad pēc preces stāvokļa :)

Ja pilnīgi jauns un svaigs , tad nolaižu pāris eiro .

man laikam viss pa lētu, neviens nepērk, neskatās:D cenas lieku pēc sirdsapziņas, jo saprotu,ka lietota manta ir lietota. par jaunajām precēm - tāpat zinu pa cik pirku, neprasīšu taču vairāk.. neesmu jau veikals:D daudzas drēbes ilgu laiku stāv skapī un gaida,kad notievēšu. pietiek:)

> Ieva

nu atkarīgs arī ko nozīmē "vienu reizi vilkts". var vienu reizi uzvilkt un nocūkot tā, ka hvz kā atmazgāt un var uzvilk reizes 20 un drēbe būs kā jauna. 

cenas katra pārdevēja piemēro pēc saviem ieskatiem un nekāda auglīgā diskusija par to, kā ir pareizi un kā nē, nesanāks. 

Labots: šodien, 16:15

tas man skiet attiecas vairak uz apaviem. Jo parasti 1x uzvelot letos (ipasi 5 poundu variantu) apavus apaksina ir krietni nobruzata!:O 

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

> Ieva

nu atkarīgs arī ko nozīmē "vienu reizi vilkts". var vienu reizi uzvilkt un nocūkot tā, ka hvz kā atmazgāt un var uzvilk reizes 20 un drēbe būs kā jauna. 

cenas katra pārdevēja piemēro pēc saviem ieskatiem un nekāda auglīgā diskusija par to, kā ir pareizi un kā nē, nesanāks. 

tas man skiet attiecas vairak uz apaviem. Jo parasti 1x uzvelot letos (ipasi 5 poundu variantu) apavus apaksina ir krietni nobruzata!:O 

tas ir atkarīgs arī no cilvēku tizluma. man piemēram, pirms daaudziem gadiem, maximā pirktas vasaras tupeles gāja tieši 4 sezonas un izmetu tikai tāpēc, ka nopluka virspuse. ne vienmēr cena ir noteicošais, bet arī tas, cik rūpīgi pret konkrēto lietu izturies, neatkarīgi no tā vai cena bija viens vai simts eiro.

> lampiņa

man laikam viss pa lētu, neviens nepērk, neskatās:D cenas lieku pēc sirdsapziņas, jo saprotu,ka lietota manta ir lietota. par jaunajām precēm - tāpat zinu pa cik pirku, neprasīšu taču vairāk.. neesmu jau veikals:D daudzas drēbes ilgu laiku stāv skapī un gaida,kad notievēšu. pietiek:)

tavā skapī atradu šo to sev noderīgu :D es noteikti tuvākā laikā došu ziņu ;) :D

Man ir problēma domāt EUR valūtā, jo biezi to, ko latos pārdotu par 5, pārdodu par 5 EUR. Drosvien lielākā daļa preču eur ir lētāk kā būtu, ja vēl figurētu lati :)

nosaku cenu pēc tā, vai es pati pirktu savu preci, ja man vajadzētu, vai nē :D

> Ieva

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

> Ieva

tas ir atkarīgs arī no cilvēku tizluma. man piemēram, pirms daaudziem gadiem, maximā pirktas vasaras tupeles gāja tieši 4 sezonas un izmetu tikai tāpēc, ka nopluka virspuse. ne vienmēr cena ir noteicošais, bet arī tas, cik rūpīgi pret konkrēto lietu izturies, neatkarīgi no tā vai cena bija viens vai simts eiro.

Ari, bet ne vienmer.  Ari svarigi faktors - kurs staiga un cik cilveks sver manuprat :D 

> loti_labas_lietinas

Man ir problēma domāt EUR valūtā, jo biezi to, ko latos pārdotu par 5, pārdodu par 5 EUR. Drosvien lielākā daļa preču eur ir lētāk kā būtu, ja vēl figurētu lati :)

piekriitu.

par atlaideem,man kauns prasiit atlaidi,ja prece jau taa maksaa leeti,bet ir pirceejas,kuras pat pie taadas cenas,kur pa sviestmaizi nocenots- veel kauleesiesKājmutis

21 - 30 с 31